Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 05 sie 2013, 15:24
o coś o mnie, podobno wprowadziłem maruderstwo na aksjo-normatywne wyżyny.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez jasaw 05 sie 2013, 15:24
Dark Passenger, :great:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Wkurza mnie:

przez Niktita 05 sie 2013, 15:26
Wkurza mnie to, że brzydkiburak i Rockalone2k, oraz Rojo zarabiają po 20 koła na miesiąc za granie i mówienie do mikrofonu, czyli za rozrywkę tak naprawdę. Zaś brzydkiburak odnosi się do innych z abominacją i nawet był na Stadionie Narodowym. Skąd oni mają tyle pieniędzy?
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez deader 05 sie 2013, 15:42
Dark Passenger napisał(a):Czasami się nie da nie czytać. Można omijać np. szerokim łukiem "Jęczarnię", ale niektórzy na całym forum epatują swoim malkontenctwem. A wszystkim dać ignora się nie da. :P

Niby tak, nie tylko "jęczarnia" jest "jękliwa". Ale tak jak ja omijam z zasady wszelkie tematy o samotności czy seksie, żeby swoich myśli na głupie tory nie zaprowadzić, tak sporo tematów można "zidentyfikować" po tytule i z miejsca skategoryzować tabliczką "UWAGA NIE WCHODZIĆ".

No, ale to może dlatego że ja jestem inny jakiś.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Lola Rose 05 sie 2013, 16:02
Mój ojciec, który nie ma za grosz rozumu czy wyobraźni. Nagadał jakiemuś facetowi ze wsi pierdół na naszych sąsiadów, ten im to powtórzył i się na nas obrazili. Zresztą to nic nowego, przez jego pieprzenie połowa rodziny ma nas w głębokim poważaniu, a ja mam zawsze przesrane w szkole. Ale on w tym swojej winy oczywiście nie widzi.
Jestem jaka jestem

Wkurza mnie:

przez mark123 05 sie 2013, 16:16
Ojciec, przeszkadza mu, że nie interesuję się seksem, debil.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez carlosbueno 05 sie 2013, 16:18
mark123 napisał(a):Ojciec, przeszkadza mu, że nie interesuję się seksem, debil.

Mój mnie się nigdy o sprawy seksu nie dopytywał, tylko matka się pytała parę razy czy aby giejem nie jestem.
Największy Forumowy Maruda

Wkurza mnie:

przez ladywind 05 sie 2013, 16:52
Moja rodzina, a konkretnie ciotki i moja siora, nie mają czym się zająć tylko mi d...pe obrabiać a z siebie robić ideały :evil:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wkurza mnie:

przez mark123 05 sie 2013, 17:07
carlosbueno napisał(a):
mark123 napisał(a):Ojciec, przeszkadza mu, że nie interesuję się seksem, debil.

Mój mnie się nigdy o sprawy seksu nie dopytywał, tylko matka się pytała parę razy czy aby giejem nie jestem.

Mój ojciec bardzo nie przepada za jakimikolwiek skrzywieniami seksualnymi. O moich na szczęście póki co za bardzo nie wie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez monk.2000 05 sie 2013, 17:50
deader, ja kiedyś uciekałem od tematów o zjawiskach paranormalnych, religii oraz scenach eskalacji przemocy. Teraz fobia słabnie, bardziej decyduje wybór. Co kogo boli.

Wkurza mnie kurz. :)
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez Ferdynand k 05 sie 2013, 17:57
Dark Passenger napisał(a):Czasami się nie da nie czytać. Można omijać np. szerokim łukiem "Jęczarnię", ale niektórzy na całym forum epatują swoim malkontenctwem. A wszystkim dać ignora się nie da. :P

Mad nie tylko na forum też w realu :bezradny:
Naczelny Użyszkodnik

Wkurza mnie:

przez deader 05 sie 2013, 18:07
monk.2000 napisał(a):deader, ja kiedyś uciekałem od tematów o zjawiskach paranormalnych, religii oraz scenach eskalacji przemocy. Teraz fobia słabnie, bardziej decyduje wybór.

Dla mnie to nie kwestia fobii, po prostu, omijam zazwyczaj temat "samotnosć", bo nikogo nie mam więc po co mam czytać i się jeszcze bardziej dobijać?

-- 05 sie 2013, 17:48 --

Kupiłem Mentosy Enigma i prawdziwa enigmą jest dla mnie czym różnią się od zwykłych :evil:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez slow motion 05 sie 2013, 19:12
ceny leków :hide:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Wkurza mnie:

przez Davin 05 sie 2013, 19:15
Brak kultury na drogach. Dzisiaj się już prawie napierdzielałem z gościem na parkingu lidla. Powiedział że się jeszcze spotkamy jak będzie mniej ludzi. Jestem za bo nie wie jakie narzędzia woże w bagażniku...
Davin

Sortuj wg