Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez monk.2000 31 lip 2013, 02:33
Wkurza mnie brak zdolności do wkurzenia się. No czasem.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 31 lip 2013, 06:08
brak snu
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 31 lip 2013, 06:17
czerwona-malina, nie tylko Ciebie :?
u mnie też dzisiaj bezsenna noc
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Snooki 31 lip 2013, 08:21
wkurza mnie to że od dłuższego czasu codziennie budzę się o 7 i nie mogę już zasnąć, chociaż oczy mi się zamykają -.-

Wkurza mnie:

przez monk.2000 31 lip 2013, 11:53
Snooki, liczba 7 jest magiczna :D
Nie przepadam za numerologią, ale jako maturalny matematyk widzę w niej coś siódemkowego. Niczym firma dostawcza "Siódemka"
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez freya 31 lip 2013, 11:58
Moja bezsilność!
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

Wkurza mnie:

przez Abbey 31 lip 2013, 12:28
Jak ludzie wystawiają mnie do wiatru. I osoba, którą miałam za przyjaciółkę, okazała się zakłamaną suką :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez deader 31 lip 2013, 14:30
Krrrrrrrrwa, trafił mi się klient z gatunku "nie znam się więc się wypowiem" :evil: Jak ja nie znoszę takich debili. Miałem kretynowi przygotować "prosty projekt graficzny" na tabliczkę którą sobie zawieszą na firmie. Projekt składał się z dostarczonego logo oraz TRZECH wyrazów - informacji na którym piętrze i w którym lokalu znajduje się firma.

No i krrrrwa ten tępy imbecyl uczepił się tych trzech wyrazów jak gówno do buta. Najpierw - że czcionka mu nie pasuje. Że ma być taka jak w jego firmie stosują w materiałach reklamowych (mogłeś o tym, tempy chuju, od razu powiedzieć). Potem - że układ jest nie taki jak on chce, bo tekst dominuje nad logiem a powinno być odwrotnie (to czemu pierdolcu jeden pisałeś że tekst ma być wrzucony tak aby maksymalnie zapełniał przestrzeń tabliczki???). No i na koniec najlepsze - facetowi się kolor nie podoba. "Czy pan ten napis zrobił czarny?" - "Tak" - "Bo u mnie na jednym monitorze jest czarny a na innym jest szary" - "Proszę pana, to jest specyfika monitorów, na dwóch różnych monitorach kolory najpewniej będą wyglądać inaczej bo są inaczej skalibrowane, mają inne matryce itd." - "To pan mi zrobi taki szary jak u nas na stronie...".

Grrrr. Dobra, biorę tą jego stronę internetową, pobieram próbnikiem wartości kolorystyczne, robię napisy takie jak ma facet na stronie. A że walnęli sobie akurat kurewnie ciemny szary, to oczywiście po chwili facet zaczyna jęczeć że ja chyba nic nie zmieniłem w tym projekcie, że mam mu rozjaśnić... Wkurwiony już na maksa zrobiłem mu perfidny szary, co, jak sądzę, na jego monitorze wyjdzie jako mocny, ciemny szary, koleś zaakceptuje, wydruk wyjdzie jasny szary i debil będzie przy odbiorze narzekał że "to nie ten kolor". Nichuja nie da się takiemu przetłumaczyć że to co widzi na ekranie nie odwzorowuje kolorów w druku, no chyba że ma specjalistyczny sprzęt, w co wątpię skoro nie był w stanie dostarczyć loga w wektorach....

Japierdolę jak mi ulżyło jak się o tym wypisałem :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez na_leśnik 31 lip 2013, 14:39
deader, chyba Ci tego typa wykrakałem ostatnio przez PW :pirate: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Wkurza mnie:

przez deader 31 lip 2013, 14:47
na_leśnik, hehe a ja jak tylko zobaczyłem kto się wpisał po mnie tu w temacie to od razu pomyślałem sobie "uff... ktoś mnie rozumie..." :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez buka 31 lip 2013, 14:54
Graficy to chyba jedna z najbardziej marudnych profesji,no bez kitu.Weź takiemu powiedz żeby czcionkę zmienił czy kolor to musisz się liczyć z tym że pewnego dnia znajdziesz swój rower z przebitą dętką.

Wkurza mnie:

przez khaleesi 31 lip 2013, 14:56
deader, współczuje taki oszołomów nie klientów :-|
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Wkurza mnie:

przez na_leśnik 31 lip 2013, 14:57
buka, ewentualnie na ramie będziesz mieć napisane "Romet" Comic Sansem :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Wkurza mnie:

przez mark123 31 lip 2013, 14:58
Wkurza mnie, że nie rozumiem swoich dziwności. Jakiś czas temu kupiłem sobie w sklepie herbatę i wypiłem tylko 3 torebki, a potem jakoś zapominałem o tej herbacie. I teraz, gdy pomyślę o herbacie, to mi jej żal, czuję, że ją krzywdzę (tą herbatę) :roll:
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg