Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Abbey 29 lip 2013, 22:30
Monar, a ja nie fascynowałam się nimi nigdy... to oni byli zawsze. I nie rozumiem czemu. Choć może to przez moje pragnienie nauki poprzez znajomość, wzbudzenie poczucia bycia potrzebnym czy inne pierdoły.
Ale to oni mnie zaczepiają i się angażują, a potem mają problemy, że jestem durną gówniarą.

-- 29 lip 2013, 22:32 --

Albo nadal wierzą, że jestem inna niż wszystkie i starsza niż mówi to moja legitymacja :D
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez Candy14 29 lip 2013, 22:35
0Rh+, :D z czego mialo byc!

Tez mam nerbooka na czarna godzine i wyjazdy. Wygodna sprawa :)

Wkurza mnie spozniajacy sie okres...nie moge sie przez to umowic z kosmetyczka :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Monar 29 lip 2013, 22:35
Vett, a w jakim wieku zazwyczaj są ??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez Abbey 29 lip 2013, 22:46
Monar, pw
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 30 lip 2013, 01:37
Zaraz wpadnę w furię bo pies mi się pieści i nie daj4e4 pisaćftrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat tylko esi3ę33 pieśqci a jak nie to piszę.ea rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr o tak. @Dzień męczący a sen nie nadchodzi.11111111111
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez Lili7 30 lip 2013, 04:06
Dziś mnie wkurza moja praca :(
dajcie mi spać!!!!!!!
If i get it all down on paper it's no longer inside of me...

Wkurza mnie:

przez Ramanujan 30 lip 2013, 06:56
Niewyspanie się.
Ramanujan

Wkurza mnie:

przez na_leśnik 30 lip 2013, 08:06
Wkurza mnie fakt, że nie cierpię swojej pracy a nawet nie próbuję znaleźć czegoś innego.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Wkurza mnie:

przez ladywind 30 lip 2013, 11:03
wkurza mnie moja słaba psychika, niekiedy wolałabym być prostaczką, niemającą problemów ze sobą, dzień upływałby na narzekaniu na kogoś, zamiast na siebie. poza tym nie lubie u siebie słabości charakteru i wrażliwości :( te cechy są przereklamowane, nie oszukujmy się każdy woli silną osobe a nie maśloka :roll:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Wkurza mnie:

przez Candy14 30 lip 2013, 11:44
ladywind, :bezradny: pozostaje zaakceptowac siebie ..pracuj nad tym nad czym mozesz a reszte polub po prostu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Rebelia 30 lip 2013, 11:55
wkurza mnie moja słaba psychika, niekiedy wolałabym być prostaczką, niemającą problemów ze sobą, dzień upływałby na narzekaniu na kogoś, zamiast na siebie. poza tym nie lubie u siebie słabości charakteru i wrażliwości te cechy są przereklamowane, nie oszukujmy się każdy woli silną osobe a nie maśloka

Ludzie, którzy mają całkowicie puste łby, zawsze żyją najdłużej – […]. – Niczym się nie martwią, ciśnienie krwi mają w normie i nie grozi im, że wykorkują na serce albo wylew.

Maślok to osoba nadwrażliwa? Jeśli tak, to wolę wrażliwców niż kamienie, które generalnie o nic nie dbają, wszystko mają w nosie i nijak można u nich dopatrywać się zrozumienia. Słabość charakteru jest akurat do przepracowania. Można być silnym, ale jednocześnie wrażliwym na wiele różnych aspektów i to by była dla mnie najbardziej poszukiwana kompilacja. Przyzwyczaiłam się do swojej wrażliwości, pozwala na wiele rzeczy popatrzeć z innej perspektywy. Może też powinnaś ciut bardziej pozytywnie na ten zbiór cech patrzeć?

Wkurza mnie:

przez 1234qwerty 30 lip 2013, 11:59
Wkurzają mnie pewne posty w tym temacie :evil:

Wkurza mnie:

przez mark123 30 lip 2013, 12:02
Wkurza mnie dzisiejsza pogoda; chłodno, wietrznie i ponuro :roll:
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wkurza mnie:

przez kornelia_lilia 30 lip 2013, 12:10
a mnie wkurza ladywind, avek... jest przerażajacy... ;) a tak serio... też tam takie myśli...

Ja od dzieciństwa słyszę, że jestem słaba... i fizycznie (?) i psychicznie i do niczego w życiu nie dojdę...

A i wkurza mnie jeszcze to, że pierdołami się przejmuję. Staram się z tym walczyć... takie jeden pisze mi, że mam się wyluzować...
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Sortuj wg