Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez socorro 24 lip 2013, 21:57
a mnie denerwuje to ze nie potrafie ogarnac swojego lapka! :evil: i nie znam nikogo kto by mi go ogarnal :roll:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez kamil_88 24 lip 2013, 22:09
socorro napisał(a):a mnie denerwuje to ze nie potrafie ogarnac swojego lapka! :evil: i nie znam nikogo kto by mi go ogarnal :roll:

Jedziesz tu z tematem ;) Wspolnymi forumowymi siłami coś powinno się zdziałać.
w zagubionej przestrzeni trwam,
cały świat płynie obok gdzieś

Wkurza mnie:

przez Snooki 24 lip 2013, 22:10
wkurza mnie to że jestem cała pogryziona przez komary *.*

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez socorro 24 lip 2013, 22:16
kamil_88 napisał(a):
Jedziesz tu z tematem ;) Wspolnymi forumowymi siłami coś powinno się zdziałać.

zaspamuje watek :D
no ale po pierwsze muli mi- podczas otwierania np. folderu z pobranymi slychac jak ciezko pracuje, tnie sie, o internecie to w ogole nie wspomne jak zwalnia, ze wyskakuja nie wiadomo jakie okienka, mimo ze niby pisze mi ze blokuje wyskakujace okienka, no i co mnie najbardziej martwi- ostatnio ekran tak jakby nie laczy (gasnia- wlacza sie- gasnie- wlacza sie- chwile tak poszaleje, jak go zamkne to jest okej potem) i ostatnio tak coraz czesciej. w pazdzierniku mial wgrywany od nowa system (win7 starter jak byl od nowosci), ale to w ogole go nie przyspieszylo.. :roll:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 24 lip 2013, 22:18
socorro napisał(a):a mnie denerwuje to ze nie potrafie ogarnac swojego lapka! :evil: i nie znam nikogo kto by mi go ogarnal :roll:

ja nie mam worda bo hasło trza wibić a nie mam tego hasła, nawet te z neta nie pasują i nie ma mi kto tego zrobić,poza tym muszę oddać lapka do wyczyszczenia i naprawić bo płty nie chodzą i tak wzlekam bo to się równa dzień dwa bez dostępu do świata oczywiście tego wirtualnego

a tak w ogóle to wkurza mmnie sytuacja z sąsiadami kontra moje psiaki a ich bydlaki i uwięzienie w domu, jak wypuszczam to trzeba siedzieć i nasłuchiwać i tak jest przywiązana do moich pyrtów, a one w sumie ode mnie bo na podwórko bez mojej opiekieki nie wyjdą ale ja całymi ddniami nic nie robie tylko psiaki nadzoruje i dotrzymuje im towarzystwa
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez monk.2000 24 lip 2013, 22:37
Dzisiaj nic mnie nie wkurza. Może odrobinę upływ czasu i towarzyszący mu rozkład. O kostusze - śmierci nie wspominając.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Wkurza mnie:

przez Artemizja 25 lip 2013, 09:19
Wkurza mnie to, że muszę tracić czas i energię na załatwianie głupiej sprawy i to tylko dlatego, że komuś się nudzi :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Wkurza mnie:

przez Ramanujan 25 lip 2013, 09:22
Nerwica natręctw, która zabiera mi strasznie dużo czasu.
Ramanujan

Wkurza mnie:

przez na_leśnik 25 lip 2013, 09:45
Wkurza mnie nasz jednoosobowy dział "Aj Ti", wrzucający jeden plik na stronę od połowy maja :?
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Wkurza mnie:

przez Ramanujan 25 lip 2013, 09:54
Mieszkanie przy drodze przez moje miasto i związany z tym hałas i duża ilość spalin.
Ramanujan

Wkurza mnie:

przez deader 25 lip 2013, 09:58
Mój organizm który uparcie ignoruje dowolną ilość nastawionych budzików przez co ustawicznie spóźniam się do pracy i wkurwam wszystkich w firmie :(
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Saraid 25 lip 2013, 10:06
TO post1276718.html#p1276718 :evil: co to ma być?
Saraid

Wkurza mnie:

przez JERZY62 25 lip 2013, 10:13
Saraid nie wiem za bardzo o co chodzi ale czasami zdarzają sie jakieś niezrozumienia więc nie ma się czym przejmować ;)
Miłego dnia życzę ;) :D
♪♪♪

Wkurza mnie:

przez Lili7 25 lip 2013, 10:15
Moja matka :evil:
grrrrrrrrrrrr
If i get it all down on paper it's no longer inside of me...

Sortuj wg