Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez Lusesita Dolores 15 lip 2013, 17:50
Marcin20.04, daj jutro znac co mówiła lekarka
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg
Relanium 2mg - doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Wkurza mnie:

przez Auman 15 lip 2013, 17:51
czerwona-malina napisał(a):Marcin20.04, daj jutro znac co mówiła lekarka

Ok, napiszę wszystko jak było.
Auman

Wkurza mnie:

przez khaleesi 15 lip 2013, 17:51
Marcin20.04, widze powrót do starego nicku ;) Skąd taka a nie inna decyzja?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkurza mnie:

przez deader 15 lip 2013, 17:52
Marcin20.04 napisał(a):Jeśli rozpoczną się czystki mające na celu oczyszczenie świata z elementu przestępczego, sam się chętnie do nich przyłączę. Chodzi mi tylko o sprawiedliwość.

Jakby do tego doszło to zaklepuję kałacha i się zaciągam w szeregi sprawiedliwych :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez Auman 15 lip 2013, 17:53
deader napisał(a):
Marcin20.04 napisał(a):Jeśli rozpoczną się czystki mające na celu oczyszczenie świata z elementu przestępczego, sam się chętnie do nich przyłączę. Chodzi mi tylko o sprawiedliwość.

Jakby do tego doszło to zaklepuję kałacha i się zaciągam w szeregi sprawiedliwych :D

Zapraszam. Mało sprawiedliwych zostało, więc każda pomoc mile widziana.
Auman

Wkurza mnie:

przez kasz 15 lip 2013, 17:59
Witam otóż dostałem skierowanie do wompu (wojewódzki ośrodek medycyny pracy) na badania psychotechniczne cczy niema przeciwskazan do kierowania pojazdami . Zaliczyłem wszystko pozytywnie psychiatra powiedziala , że tez niema przeiwskazan . Dzisiaj mi kazała pani z wompu jeszcze isc jutro do pychologa i psychiatry swojego ktory mnie prowadzi po opinie . przyjmuje 0,25 mg kvetiapiny przed snem .. Miał ktoś podobne kłopoty , moze mi ktoś doradzic jak obronić swoje prawo jazdy ?? bez niego moje żyie sie zmieni na gorsze niedam sobie rady w życiu wejde w większe problemy psychiczne , dodam , ze teraz jest dobrze brałem dawke 250 mg a teraz t jest tylko 25mg :/ brak mi słow boje sie jak niewiem . Mogę stracić ppracę i zrujnować życie przez to

Wkurza mnie:

przez amelia83 15 lip 2013, 18:08
...że nie umiem zakończyć swojego związku z facetem, jestesmy ze sobą chyba z przyzwyczajenia, to coś juz dawno się wypaliło, czuje sie samotna będąc z Nim a to chyba o czymś świadczy, sama nie wiem co czuję
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Wkurza mnie:

przez Auman 15 lip 2013, 20:36
psyche. napisał(a):Marcin20.04, widze powrót do starego nicku ;) Skąd taka a nie inna decyzja?

Myślę że stary nick jest lepiej rozpoznawalny. No i nie kojarzy się z Breivikiem.
Auman

Wkurza mnie:

przez deader 16 lip 2013, 10:59
Właśnie wyczytałem na srOnecie wypowiedź pani Szumilas, szefowej MEN, ostrzegającą nauczycieli żeby szykowali się do zmiany zawodu ze względu na nadchodzący niż demograficzny i generalną tendencję spadkową jeśli chodzi o narodziny nowych obywateli.

Nożeszkrrrwa co to za kraj jest po****ny, plan na "załatwienie problemu z malejącym przyrostem naturalnym" = "pozwalniać nauczycieli"!!! Ludzi którzy ileś lat swojego życia wydarli na to żeby uczyć, kształtować kolejne pokolenia, teraz "zachęca się" do dokształcania się w innych kierunkach i przekwalifikowywanie na "asystenta społecznego lub pracownika żłobku". Super, czekam na kolejny genialny pomysł - zachęcanie wykładowców na uniwersytetach do przyjmowania posad w gimnazjum, a nauczycieli nauczania początkowego do uczenia w kolejnych, wyrastających jak grzyby po deszczu, prywatnych uczelni "wyższych" dających papier świadczący o wyedukowaniu w skomplikowanych i zdecydowanie społecznie przydatnych umiejętnościach jak np. kulturoznawstwo lub leczenie za pomocą przepływu energii przez czakry.

Japierdzielę. Czasem mam wrażenie że jestem jedyny normalny w tym kraju. A ponoć jedną z definicji szaleństwa jest: "jednoosobowa mniejszość". Może ja jestem szalony?? Bo zamiast wprowadzać po***ne pomysły w stylu przekwalifikowania iluś tysięcy ludzi do nowych zawodów, często po tym jak przepracowali X lat w zawodzie który sobie wybrali, to bym próbował robić coś z tym żeby było WIĘCEJ DZIECI a nie MNIEJ NAUCZYCIELI!
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Wkurza mnie:

przez acherontia-styx 16 lip 2013, 16:04
że mojej uczelni zachciało się zmieniać nazwę na 2 tygodnie przed obronami przez co ok 2 miesięcy będę musiała czekać za dyplomem bo nie mają jakiejś tam pieczątki :?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Wkurza mnie:

przez mark123 17 lip 2013, 12:02
- psy nie chodzące na smyczy
- pracownicy, którzy zadają pytania w stylu "o co chodzi", jeśli się na coś czeka, lub coś ogląda
- ludzie nieakceptujący ostrego odganiania się i ucieczki przed owadami
Każde zwierzę jest bardziej przyjazne dla człowieka niż pies.
Związek małżeński - związek nielubiących lub nienawidzących się kobiety i mężczyzny, którzy chcą poświęcić życie na wzajemnym sprawianiu sobie przykrości.
Tylko dołujące, przygnębiające życie daje możliwość zarabiania pieniędzy.

Wkurza mnie:

przez Anna Maria 17 lip 2013, 20:52
Moja siostr która doszukuje się jakiś teorii spiskowych w sprawie mojej pracy
Anna Maria

Wkurza mnie:

przez Auman 18 lip 2013, 00:38
Młodociani przestępcy - parszywe bandziory. Śmierć - to jedyne na co zasługują. Nie na żadną resocjalizację która nic nie da, ale na śmierć i to nie koniecznie szybką i bezbolesną. Jakim prawem oni żyją na tym świecie? Dlaczego mam się bać idąc ulicą? Koniec. Teraz to oni będą bali się mnie.
Auman

Wkurza mnie:

przez koszykova 18 lip 2013, 00:50
Marcin20.04, nie tylko młodociani. Każdy kto znęca się nad kimś powinien zostać zniszczony. To przez takich człowiek boi sie wychodzić z domu...
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

Sortuj wg