Wkurza mnie:

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wkurza mnie:

przez *Wiola* 07 sty 2010, 14:21
działa
Moderator

Wkurza mnie:

przez Arhol 07 sty 2010, 18:28
120
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Wkurza mnie:

przez linka 07 cze 2010, 10:55
Z racji tego, że nie należy w sobie tłumić złych emocji, w ramach mini-pseudo-terapii zakładam temat w którym można pisać o tym co nas wkurza generalnie lub o tym co nas wkurzyło dziś. Począwszy od globalnego ocieplenia po panią w sklepie czy muchy. :twisted:

Wkurza mnie już to, że muszę wieczorami wojować w pokoju z wstrętnymi komarami, ledwo się położę już toto bzyczy mi nad uchem. Jestem tak leniwa, że nie chce mi się wybrać w rajd po mieście w poszukiwaniu moskitiery, albo jakiegoś środka na owady.....a najgorsze jest to, że te małe gówienka mają ponoć przypuścić w związku z powodziami jakiś zmasowany atak na ludziów.....nienawidzę tego robactwa..... :evil:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Wkurza mnie:

przez Joaśka 07 cze 2010, 11:02
A mnie wkurza dzisiejsza pogoda (wiatr), bo znowu "odezwały się" moje ósemki, łojjjjj :evil:
Joaśka

przez VasqueS 07 cze 2010, 11:07
Wkurza mnie bezsilność i flustracja, która towarzyszy mi przez cały czas terapii.
Dziś i w inne dni wkurzam się, że nie mogę się uczyć i czytać bo jak zacznę to muszę cały dzień, gdyż mam ogromną presję nałożoną na siebie.

Chyba to wszystko, w razie potrzeby jeszcze dopiszę.
VaS
VasqueS

przez wovacuum 07 cze 2010, 11:23
wkurza mnie facet,ktory napiertala mlotem pneumatycznym za moim domem.Trwa to juz kilka godzin,i nie zamiaru sie skonczyc do popoludnia. :?
wovacuum

przez Magdaa 07 cze 2010, 11:29
-wkurzają mnie moi sąsiedzi i akwizytorzy, którzy ostatnio nosili ulotki 'wymiana drzwi wejściowych'- i teraz 50% mieszkańców mojej klatki wybija swoje drzwi wejściowe i wstawia nowe... :silence:
-wkurza mnie ból głowy :evil:
-wkurza mnie nerwica i te schizowe myśli, i to, że leki nie działają a to ''już'' trzeci tydzień brania :-|
-wkurza mnie mój kot który ciągle wyje, gryzie nogi i je więcej niż całe przeciętne schronisko dla zwierząt
-wkurza mnie masa nauki którą mam, i to, że nie mam kompletnie energii ani chęci aby się uczyć
-wkurza mnie to, że mam zaległości w szkole, i że za tydzień mam 6 zaliczeń i egzaminów (w dwa dni...)
-wkurza mnie, że mam całe mieszkanie do wysprzątania, znowu bałagan mi się zrobił
-wkurza mnie, że w wakacje muszę gnić w mieście, zamiast zarabiać pieniądze i bawić się nad morzem :why:
-wkurza mnie, że mój chłop tyle pracuje...
-wkurza mnie już to słońce, chcę burzyyy !
-wkurza mnie, że skończył mi się szampon do włosów i mam pustą lodówkę, a nie chce mi się iść do sklepu

Jak widać więcej rzeczy mnie wkurza niż cieszy :evil:

[Dodane po edycji:]

p.s. dobry temat
Magdaa

przez linka 07 cze 2010, 11:39
No qrfa jak w dniu świra się czuję....
http://video.google.com/videoplay?docid ... 687440351#

Pozdro dla pana dozorcy koszącego trawę od 6 rano pod blokiem ( mieszkam na parterze).

ps. Temat zaawsze aktualny :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Ridllic 07 cze 2010, 11:40
a mnie nic nie wkurza no może że pilot od tv jest o około 30 cm od mojej stopy i go nie sięgam a w dzien ciezko ogladać tv na nocnych ustawieniach ale z drugiej strony za kilka godzin te ustawienia będą jak znalazł :mrgreen:
Ridllic

przez wovacuum 07 cze 2010, 11:44
wkurza mnie,ze znowu mam pms,i ze przez to bèdè sie jeszcze bardziej wkurzac,i wyzywac na bogu ducha winnych ludziach w moim otoczeniu(màz) tudziez na forum sie powywnetrzam :twisted: Wkurza mnie to,ze siè wkurzam :roll:
wovacuum

przez *Wiola* 07 cze 2010, 11:52
Aktualnie to ,że się pogoda skiepściła i zaraz chyba będzie padało.
Moderator

przez Magdaa 07 cze 2010, 12:06
wiola173 napisał(a):Aktualnie to ,że się pogoda skiepściła i zaraz chyba będzie padało.

A mnie to właśnie cieszy, bo u mnie też się skiepściła :mrgreen: Tak mi się będzie łatwiej uczyć.

Wkurza mnie, że zgubiłam rachunek od prądu i nie mogę zrobić przelewu bankowego przez internet (w tytule muszę podać numer tej faktury :evil: ) a w placówce (na drugim końcu miasta) jest meeeeega kolejka i mój X nie ma czasu w niej stać... Problem jest tego typu, że dziś mi mija termin (w zasadzie wczoraj już minął) i jak nie zapłacę to mi prąd odetną !
A ja nie mogę znależć tego jeb*nego rachunku !
Magdaa

przez VasqueS 07 cze 2010, 12:37
A ja się wkurzam, bo nie mam ambicji za dużych- niby chcę iść na psychologię ale jakoś do tego nie dążę, ąż tak bardzo,
Coś czuję, że dużo osób ma dzień świra :
http://www.youtube.com/watch?v=aEtIsKGd ... 1&index=38
Ja mam sytuacje jak z początku filmu, śmieję się z niej jak baran, nie wiem dlaczego bo to smutne :(

Czytałem Makbeta, nawet nieźle mi poszło, przeczytałem aż! 40 stron, więc na 17 chyba przeczytam...

Ale takie ciśnienie i niepokój we mnie narosło, że Hooj nie ma opcji- obowiązki, mycie, jedzenie lekcje ( KurffA, ja Pierrrdol.le)

Masakra, nawet na facebooku jestem w grupie- kur** ja pier****...

Będę siedział tutaj do angielskiego, bo kurfa narosło we mnie, jutro psychiatra więc będę miał o czym gadać, choć żaaden !
Lek nie pomógł mi na ciśnienie,niepokój...

:silence: :time: :bezradny: :bezradny: :roll: :-| :8):

Jeszcze wkurza mnie moje rozchwianie, nie mogę czegoś postanowić i się trzymać.
W sobotę postanowiłem coś, dziś się to zmieniło, i pewnie takie kółko będzie :(

Chciałbym móc tak postanowić i się trzymać tego twardo, nie być rozchwianym bo kłopotów sobie narobię...
VasqueS

przez Natascha 07 cze 2010, 15:49
Mnie wkurza wstrętny, posiadający nadprzyrodzoną wręcz inwencje w wymyślaniu bredni, wścibski, plotkarski babol z sąsiedztwa! :evil:
Natascha

Sortuj wg