ODEZWA NA APEL O BRAK WSPARCIA

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez Paralektyk789 19 lip 2011, 08:34
Świetny post. Trudno uwierzyć, że nie tylko JA tak bardzo zmagam się z nerwicą lecz dużo więcej osób.
Wiem o mojej nerwicy dopiero od tygodnia ale cały czas mam nastawienie od samego początku ''dam rade'', ''ja się mam poddać? Na pewno nie!!''. Bywają chwile trudniejsze ale oby do przodu i coraz lepiej ;).

przez Michał23 29 lis 2012, 17:28
Z nerwicą miałem problemy już 3-4 lata temu ale to dopiero od około 2 miesięcy nie daję sobie rady.
Po mimo tego że przy mnie jest rodzina, dziewczyna i znajomi wydaje mi się że mnie kompletnie nikt nie rozumie.
Mam wadę serca, wypadanie płatka zastawki ...kołatanie serca itp. Wczoraj podczas snu o około 3 w nocy zerwałem się i nagle myślałem że mi serce wyskoczy, zmierzyłem sobie ciśnienie i tętno , ciśnienie było okej ale tętno 120, od razu się wystraszyłem zacząłem się nakręcać co raz to bardziej i bardziej . Zrobiłem się blady a w oczach widać było strach. Dostałem drgawek w całym ciele, nawet wypowiedzieć czysto zdanie było mi ciężko bo i szczęka cała mi chodziła, później nie wyobrażalny ból od środka , ostatnio dużo się na czytałem o zawale serca. (Mam 23 lata) Od razu wmówiłem sobie że to zawał , tato zawiózł mnie na pogotowie , tam dostałem zastrzyk na uspokojenie , zrobili mi ekg, zmierzyli ciśnienie i wszystko było okej, aż nie wierzyłem w te wyniki badań, przecież 10 minut temu czułem że "umieram" ...do tego duszności,zawroty głowy, kołatanie serca i tylko najgorsze myśli w głowie. Dodam że nie byłem jeszcze na żadnej terapii ale jestem prywatnie już zarejestrowany ale dopiero na styczeń.
Dziś miałem robione echo serca , za 3 dni będę miał wyniki , w tamtym tygodniu usg tarczycy wyszło dobrze.Wyniki badań krwi też dobre.
Boję się sam zostawać w domu a wieczorami nigdzie nie wychodzić, czuję się jak by ktoś mnie śledził, boję się własnego cienia ...;( a do tego wszystkiego mam myśli samobójcze ;( proszę o pomoc

Sortuj wg