1000 x NIE

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

1000 x NIE

przez emanko 22 sty 2010, 20:42
Nerwica? Depresja? Jak Wyjść? Po prostu o niej nie myśleć moja rada. Ja tak się nakręciłem, jak się dowiedziałem, że mam lęki, że w wariatkowie wylądowałem. Miałem psychozę, schizofrenie, rozdwojenia, roztrojenia, nawiedzenia, urojenia, opętania, oświecenia i tym podobne rzeczy!! I okazało się, że nic nie mam!! :) Chcecie rady jak wyjść z tego!! powiedzcie sobie, mam to wszystko w dupie, jestem wariatem jak każdy na tym świecie, mam lęki jak każdy!! dosłownie. Mam wszystko w dupie. i przestańcie o tym myśleć. Zamiast się żalić, piszcie pamiętnik w którym humorystycznie na siebie patrzycie. Ale najważniejsze!! nie myśleć o tym, zero myślenia!! robić swoje i tyle!! Łapie atak niech łapie, mnie jak łapie potrafię go w dwie sekundy opanować. Nie skupiam się nad nim tylko nad tym co robię, jak jadę to myślę hmmmm jaka fajna dzisiaj pogoda wręcz zajebista!! jak w sklepie hmmm ale głodny jestem:)) prędzej czy pózniej będzie to coraz mniej występować aż zniknie. Dziś już w nielicznych wypadkach cos mnie chwyci. Ale nie podciągam duszności zimna gorąca pod lęki ludzie opanujcie sie:))) rozumiem atak drżenia z dezorientacją i mocnymi zawrotami głowy i huczeniem w głowie to moge atakiem leku nazwać.

i jeszcze coś zacznijcie sobie powtarzać, że jesteście fantastyczni!! Super ekstra fantastisz i humorystycznie z dystansem do siebie:)) zamiast siedziec i skupiać się na walce, żyjcie i cieszcie się tym czym powinniście, a nie żyjecie w oczekiwaniu następnego ataku. Pozdrawiam serdecznie

[Dodane po edycji:]

i jeszcze coś każdego z nas stać na to żeby rano i wieczorem 15-20 minut poćwiczyć, łykać magnez, kupić wyciąg z miłorzębu japońskiego, kwasy omega 3 i witaminy B DLA ZDROWIA :), nie żeby coś pokonać zwalczyć :) DLA ZDROWIA :) zakochajcie się w sobie ludzie :) tyle WAM powiem :)

Re: 1000 x NIE

przez celineczka3 22 sty 2010, 21:58
emanko w 1000% Cie popieram. Robie tak samo i dzięki temu wyszłam z totalnego załamania nerwowego, tak że mogłam wrócić na uczelnie i całkiem dobrze sobie na niej radzić. ''Olewanie'' objawów to naprawde najlepsza metoda:)
celineczka3

przez majstero 22 sty 2010, 22:08
celineczka3 napisał(a):''Olewanie'' objawów to naprawde najlepsza metoda:)

To zależy w jaki stanie się jest, bo nie wydaje mi się żebyś mogła "olać" że nie jesteś w stanie iść do pracy, czy wstać z łóżka.
To co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy. Seneka

Boje się człowieka czerpiącego wiedzę z jednej książki. Tomasz z Akwinu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Majster 22 sty 2010, 23:05
emanko napisał(a):...piszcie pamiętnik w którym humorystycznie na siebie patrzycie...i jeszcze coś zacznijcie sobie powtarzać, że jesteście fantastyczni!! Super ekstra fantastisz i humorystycznie z dystansem do siebie:))

A to mi akurat seryjnie zaimponowalo :) Popieram w 100%!!
Majstero - To jest NL, a nie deprecha, stad roznica w podejsciu.
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez emanko 22 sty 2010, 23:08
ja miałem już takie jazdy, że zastanawiałem się czy to co ludzie do mnie mowią to moje myśli, zdawało mi się ze wszyscy o mnie gadają, zdawało, że każdy na mnie patrzy, zdawało, że coś proboje namowić mnie do samobójstwa, zdawało, że moje myśli to nie moje myśli, że w telewizji do mnie mowili. I wiesz co łaczy to wszystko co tu pisze!! jedno słowo - zdawało! Pewnie ktoś powie schizofrenia ale jak byłem w psychiatryku i widze, że ludzie idą do szpitala tylko po to, że leki ich mulą!! to już przesada!! Jeżeli mówisz, że nie możesz wstać z łóżka to "powiedz sobie zdaje Ci sie że nie możesz wstać z łóżka". Udowadniaj cos sobie cały czas aż zrozumiesz że tylko Ci się zdaje. Powiesz to okłamywanie samego siebie? Może i tak, ale te okłamywanie Ci pomoże, okłamuj siebie, jesteś zamulona mów, że masz pełno energii i dasz rade. Z czasem coś zrozumiesz opanuj także jedną metodę relaksacji - każda nerwica bierze się ze stresu, zresztą tak jak wiekszość chorób. Poczytaj:

http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx/omega_3.html
obejrzyj film Sekret i wyciągnij pozytywne wnioski
http://www.kino-online.name/index.php?p ... etl&id=938

Sądzę, że wiekszość z Was miała podobnie jak ja, żyła w niepokoju kiedy ich lęk dopadnie i tak nakręcacie niepotrzebnie spiralę. Niepokój rodzi stres a stres rodzi lęk. Proste?

[Dodane po edycji:]

aha PS. Narcyzm też jest zaburzeniem:P także takich zaburzeńców jak Wy jest cała masa:) szkoda, życia Nerwicy :)

Sortuj wg