Jaka klinika ..

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Jaka klinika ..

przez Margaryna9 06 sty 2010, 19:31
Jako ze powoli trace nadzieje... chciałbym spróbować pojechac do kliniki .. tylko nie mam pojęcia jakiej ?
Znacie jakies dobre kliniki leczenia nerwic ? slyszalem ze jest w Lublinie albo Warszawie.
Jak wyglada leczenie w takim czymś ?
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: Jaka klinika ..

przez linka 06 sty 2010, 19:35
Klinika leczenia nerwic = oddział szpitala psychiatrycznego.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez polakita 07 sty 2010, 00:02
Margaryna9 napisał(a):Jako ze powoli trace nadzieje... chciałbym spróbować pojechac do kliniki .. tylko nie mam pojęcia jakiej ?
Znacie jakies dobre kliniki leczenia nerwic ? slyszalem ze jest w Lublinie albo Warszawie.

chyba w wiekszosci miast jest jakas klinika tego typu... ja znam opcje Klinika do ktorej sie chodzi raz na tydzien na psychoterapie (lub raz na jakis czas do psychiatry) ewentualnie w szpitalu leczenie intensywne, codzienne. Moze sprobuj zgooglowac pod katem swojego miasta, lub zobacz tu na forum jest dzial Oferty - miasta.
polakita

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Margaryna9 07 sty 2010, 15:48
Dobrze ale jaka klinika jest najlepsza ? W jakim miescie ? W Warszawie ?
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

przez polakita 07 sty 2010, 16:54
To zależy gdzie mieszkasz, chyba najlepiej jak poszukasz koło siebie? państwowo trzeba mieć rozmowę wstępną i skierowanie, na wszystko się czeka długo.
Ja ci nie powiem gdzie jest najlepsza, leczę się tylko w jednej, w Warszawie.
Najlepiej zapisz się do dowolnego psychologa lub psychiatry w swoim rejonie (i tak czeka się kilka tygodni na wizytę) i w międzyczasie się możesz zastanowić co gdzie dalej.
polakita

przez mp1 18 sty 2010, 04:03
Margaryna9 napisał(a):Jako ze powoli trace nadzieje... chciałbym spróbować pojechac do kliniki .. tylko nie mam pojęcia jakiej ?

w IPiN leczenie trwa od 10 do 12 tygodni
najpierw kwalifikacja, potem dzwonią i się przyjeżdża, bardzo kompleksowe podejście
mp1

Sortuj wg