przeszedłem swoje

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przeszedłem swoje

przez staram się 03 lip 2009, 22:20
cześć pamiętacie mnie jeszcze to ja staram się jestem po kuracji w klinice czuje się o niebo lepiej niż w lato 2008 nie mam już lęków, derealizacji i podobnych dziwact. Lato 2008 było dla mnie trudne miałem płytkość uczuć czyli tzw. bladość afektywną pociłem się z lęków itp. było naprawde ciężko ale trafiłem do kliniki byłem tam dwa miechy doktorki nadal nie wiedzą co mi jest :P wachają sie między schizą rezydualną a nerwicą natręctw ale mnie to teraz już mniej interesuje ważne żeby sie lepiej czuć.
Mam nadal ataki silnehgo zmęczenia i czasem bardzo rzadko natrętne myśli tylko te dwa objawy mam

Re: przeszedłem swoje

przez agusiaww 04 lip 2009, 08:53
To dobrze ze Ci lepiej, diagnoza mniej wazna, tylko trzymac kciuki zeby nadal Ci sie poprawialo.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez wciacia 04 lip 2009, 10:39
ALE SUPER,ŻE CZUJESZ SIĘ LEPIEJ. BO JA TEŻ. CHOCIAŻ MIAŁAM TYLKO ZWYKŁĄ DEPRECHE. ALE TERAZ JESTEM SZCZĘŚLIWA I PEŁNA ŻYCIA.
JEDNOCZMY SIĘ MY-ZDROWI. HA HA ;-))))))
wciacia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez staram się 04 lip 2009, 13:32
tak zjednoczmy sie a będzie lepiej

przez wciacia 04 lip 2009, 21:57
po to mamy te forum,żeby się jednoczyć,wspierać siebie nawzajem i pomagać ;-)))
wciacia

przez StahuPL 22 lip 2009, 18:07
staram się napisał(a):doktorki nadal nie wiedzą co mi jest :P wachają sie między schizą rezydualną a nerwicą natręctw

Borderline? Raczej borderline. Też mam borderlajna i da się z tego wyjść. I dobrze że wszystko gra.
Obrazek
Obrazek

przez staram się 22 lip 2009, 21:04
Stahu wielkie dzięki przczytałem na necie o zaburzeniach osobowości typu borderline rzeczywisćie możliwe że to właśnie to. Ty to u siebie wyleczyłeś? Jaka jest twoja historia ?

Sortuj wg