Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trzy programy a temat nerwicy i depresji


cinnamon_inspiration

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ho!

 

http://video.wtk.pl/index.php?section=magazineList&id=27

 

Na tej stronie znajdziecie jeden program o nerwicy i dwa o depresji. Wszędzie występuje ten sam lekarz, bo robiła to lokalna telewizja, zaprzyjaźniona z tą poradnią.Miłego oglądania.

UWAGA: Programy można obejrzeć za darmo. Wersja płatna jest tylko wtedy, jeśli chcecie ściągnąć lub mieć szybszą wersję. Natomiast wersja darmowa, czyli 100 kbps jest wystarczajaco szybka.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i 3,66 zł to już wole piwo wypić i obejrzeć jakiś masakryczny film bo nic nowego tam nie będzie co już było powiedziane. ;)

 

zgadza sie jest za darmo i dobra jakość trojanów nie wykryto bo nie mam nic co by je mogło wykryć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne. a na youtube nie ma problemow? moze masz zablokowane jakiekolwiek akywne czesci stron... a jakiego masz antywirusa? ciekawe. to jest strona poznanskiej telewizji, wiec nie spodziewalabym sie takiego czegos. w kazdym razie moj kmputer zyje w zdrowiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cinnamon_inspiration, jak wchodzę na stronę z linka to sięotwiera i jest ok, zaś jak chcę odpwlić video to otwiera się nowe okno i wtedy wyskakuje mi komunikat o wirusie....

Poza tym, pewno i tak nie ma tam nic nowego niż to co mi powiedział świrolog i psycholożka :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×