Trzy programy a temat nerwicy i depresji

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Trzy programy a temat nerwicy i depresji

przez cinnamon_inspiration 11 cze 2009, 22:01
Hej ho!

http://video.wtk.pl/index.php?section=m ... List&id=27

Na tej stronie znajdziecie jeden program o nerwicy i dwa o depresji. Wszędzie występuje ten sam lekarz, bo robiła to lokalna telewizja, zaprzyjaźniona z tą poradnią.Miłego oglądania.

UWAGA: Programy można obejrzeć za darmo. Wersja płatna jest tylko wtedy, jeśli chcecie ściągnąć lub mieć szybszą wersję. Natomiast wersja darmowa, czyli 100 kbps jest wystarczajaco szybka.
Ostatnio edytowano 11 cze 2009, 22:23 przez cinnamon_inspiration, łącznie edytowano 2 razy

Re: Trzy programy a temat nerwicy i depresji

przez Ridllic 11 cze 2009, 22:05
i 3,66 zł to już wole piwo wypić i obejrzeć jakiś masakryczny film bo nic nowego tam nie będzie co już było powiedziane. ;)

zgadza sie jest za darmo i dobra jakość trojanów nie wykryto bo nie mam nic co by je mogło wykryć
Ridllic

przez cinnamon_inspiration 11 cze 2009, 22:18
Przezytaj uważnie. Jest ZA DARMO chyba, ze chcesz sciagnac, albo miec szybsza wersje. Ale darmowa w stu procentach wystarczy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 11 cze 2009, 22:42
Za trojany dziękuję :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez cinnamon_inspiration 11 cze 2009, 23:08
jakie trojany? moj antywirus mowi ze strona jest czysta (uzywam avg). google tez nie ma zadnych zastrzezen (zwykle mi sie pojawia info jesli wysukana strona jest zawirusowana)
Ostatnio edytowano 11 cze 2009, 23:11 przez cinnamon_inspiration, łącznie edytowano 1 raz

przez linka 11 cze 2009, 23:11
cinnamon_inspiration, np to mój się włącza jak chcę odpalić filmik :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez cinnamon_inspiration 11 cze 2009, 23:13
dziwne. a na youtube nie ma problemow? moze masz zablokowane jakiekolwiek akywne czesci stron... a jakiego masz antywirusa? ciekawe. to jest strona poznanskiej telewizji, wiec nie spodziewalabym sie takiego czegos. w kazdym razie moj kmputer zyje w zdrowiu...

przez linka 11 cze 2009, 23:16
Mam Avasta, na YT jest ok, nie mam poblokowanych stron, z resztą antywirus nie ma nic do tego...bo wykrywa mi trojana przy odpalaniu video z tej strony - więc ja sobie daruje ..
Przyjaciel forum

przez cinnamon_inspiration 11 cze 2009, 23:20
ale nie da sie stworzyc wirusa w formacie video... alarm powinien byc jak wchodzisz na strone jesli juz... no trudno. byc moze iedy indziej sie uda :)

przez Nez 12 cze 2009, 00:07
może to jeszcze zależy od przeglądarki? też mam avasta i nie wykrywa żadnych wirusów :P
Nez

przez linka 12 cze 2009, 09:33
cinnamon_inspiration, jak wchodzę na stronę z linka to sięotwiera i jest ok, zaś jak chcę odpwlić video to otwiera się nowe okno i wtedy wyskakuje mi komunikat o wirusie....
Poza tym, pewno i tak nie ma tam nic nowego niż to co mi powiedział świrolog i psycholożka :twisted:
Przyjaciel forum

Sortuj wg