Daje kazdemu 200stowy kto uda sie...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Daje kazdemu 200stowy kto uda sie...

przez bercik 20 kwi 2009, 22:42
do ks.egzorcysty...NAJPIERW trzeba wejsc na stronke egzorcysci radza poczytac o objawach i przyczynach jesli sa podobne do Twoich lub jesli miales do czynienia z jednym z wymienionych zagrozen powinienes zasiegnac pomocy ksiedza

Re: Daje kazdemu 200stowy kto uda sie...

przez Ridllic 20 kwi 2009, 22:47
przelewasz na Moneybookers :mrgreen:
Ridllic

przez linka 20 kwi 2009, 22:48
Czy to się liczy jeśli ogądałam "Egzorcystę"...nawet dwa razy........jeżeli tak poprosze moje 200zł :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bercik 20 kwi 2009, 23:01
jak ktos sie uda ma moje slowo przelewem czy jak tam wszystko jedno tylko najpierw trzeba sprawdzic objawy i przyczyny
Ostatnio edytowano 21 kwi 2009, 03:35 przez scrat, łącznie edytowano 1 raz
Powód: double

przez Ridllic 20 kwi 2009, 23:25
bercik, Ty na poważnie to piszesz bo jeśli tak to zastanów się trochę czy to normalne jest . Piszesz bzdury na forum na którym są ludzie podatni na wpływ jakiś bzdur i wkręca sobie opętanie :!:
Ridllic

przez bercik 20 kwi 2009, 23:35
najpierw poczytac trzeba.zadne opetanie.trzeba poczytac jakie ksiadz egzorcysta ma zadanie i w czym moze pomoc a nie myslec o tym wedlug filmow ktore sie zobaczylo

przez LucidMan 20 kwi 2009, 23:39
Dlaczego tak bardzo chcesz pomóc innym, że nawet chcesz im płacić ??
Lucid life

przez Ridllic 20 kwi 2009, 23:43
ale nurtuje mnie jedna sprawa co ma np nerwica,depresja,zespół stresu pourazowego,schizofrenia, DDA, border z księdzem egzorcystą :?:
Ridllic

przez bercik 20 kwi 2009, 23:43
jakbys otrzymal druga szanse zycia od Pana Boga zrozumial bys dlaczego

[Dodane po edycji:]

moze zrozumiesz nie mowie ze wszystkich Was sie to tyczy ale wielu napewno

[Dodane po edycji:]

tak jak napisalem wyzej ale modlitwa i wiara uzdrawia wszystko a ks egzorcysta...zawsze moze pomoc i doradzic vhodzby problem lezal gdzie indziej i napewno lepiej kazdy na tym wyjdzie niz na innych zrodlach pomocy

przez Nez 21 kwi 2009, 00:51
Bercik znałem nie jedną osobę co przez wiarę sfiksowała na maksa, jedna taka kobieta miała tak namieszane we łbie że jej żaden ksiądz nie potrafił pomóc. chciała wszystko wypełniać dokładnie tak jak w bibli, jak usłyszała w radiu maryja (które uznawała za jedyną poważną stację) i jak usłyszała w kościele...nie powiem że prawie wszystko rozdała, na siłe wpychała różnym ludziom różne rzeczy...pracowała za wszystkich ciągle się przemęczając i mało jedząc doprowadzała swoje ciało do katastrofy, swoje otoczenie do katastrofy a najlepsze jest to że święcie wierzyła że dobrze robi...ale wiesz to też nie tyczy się wszystkich wierzących ;)
Nez

przez linka 21 kwi 2009, 09:50
Cyt:
"Kiedy zauważysz, że osoba szukająca pomocy przejawia awersję wobec Boga i sfery nadprzyrodzonej, objawiającą się niechęcią do uczestniczenia w liturgii, bojaźnią przed pokropieniem wodą święconą, niechęcią do patrzenia na obrazy święte, do dotykania przedmiotów poświęconych, spotykania się z osobami konsekrowanymi lub Kapłanami, niemożliwością modlitwy lub wielkimi w niej trudnościami, a także przychodzącymi sprośnymi myślami wywołanymi bliskością tego, co nadprzyrodzone, wówczas masz pewne poszlaki, aby podjąć zwyczajne środki duchowe. "
http://egzorcyzmy.katolik.pl//index.php ... Itemid=134
Znam conajmniej 10 osób które co do joty spełniają te "wymagania" i mogę cię zapewnić, ze żadna z nich nie jest opętana....to się nazywa ATEIZM.......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Vitalia 21 kwi 2009, 10:26
"Możesz wówczas ukazać takiej osobie krzyż święty, delikatnie pokropić ją poświęconą wodą, odmówić egzorcyzm prywatny, dotknąć relikwią świętego, kapłańską stułą czy poświęconym medalikiem, szkaplerzem bądź franciszkańską tauką. To powszechne praktyki, na zastosowanie których złe moce nie mogą być obojętne, gdyż spotkanie profanum z sacrum musi wywołać odpowiednią reakcję. Kiedy zauważysz nietypowe zachowanie danej osoby, np. krzyk typu: "Parzy!", "Nie chcę, odejdź ode mnie z tym ..., ty ...!", albo nagłą utratę mowy, sztywnienie ciała, demoniczną manifestację siły, polegającą na materializacji przedmiotów w jamie ustnej, pojawieniu się satanistycznych symboli na ciele, itp., udaj się do kurii diecezjalnej i poproś o kontakt z kapłanem-egzorcystą. "

ale jaja, oni to na poważnie z tym pojawieniem się satanistycznych symboli na ciele i przedmiotów w jamie ustnej?

przez Nez 21 kwi 2009, 14:51
o dżizas to w takie rzeczy jeszcze ktoś wierzy :D? ja tam raczej myślałem o opętaniu przez wiarę chrześcijańską :D może wtedy potrzebne są czarne rytuały :)? ogólnie fiksacje zdarzają się w każdą stronę ale nie wiem jak ksiądz może wtedy pomóc...

Linka656 - ja jeszcze znam inne wyjaśnienie ;) możesz być Arabem ;)
Nez

przez linka 21 kwi 2009, 15:00
Nez, Bo wychodzi mi na to, że każdy kto wierzy w inną religię: islam, buddyzm itd. jest poprostu opętany........co za życie, nie dość, że mi zdiagnozowali depresję i zaburzenia nerwicowe to teraz jeszcze jestem opętana....
Jak pójdę na wizytę kontrolną, spytam się lekarza co o tym sądzi a jak zacznie mnie wysyłać do psychuszki z podejrzeniem jakiej obsesji......to będzie dopiero jazdaaaa :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg