WIOSNA!!! Bierzemy dupska i ruszamy sie z tego bagna!!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

WIOSNA!!! Bierzemy dupska i ruszamy sie z tego bagna!!!

przez ALEKS*OLO 14 kwi 2009, 11:07
Ciepłe powietrze, słonce za oknami , ptaszki, kwiatki, fauna i flora, wszystko budzi sie do życia. :D
My tez!!! Pora ostro wziasc sie do roboty i wyjsc z tej kupy gów.na (nerwicy). :twisted:
Nie marudzimy, nie jeczymy i płaczemy!! Uśmiech na twarzy pomimo bólu i wychodzimy z depresjii!!
Piszemy tu co sobie zamierzylismy i kiedy to osiagnelismy, chwalimi sie drobiazgami i walczymy dalej !!

Do zimy nie widze tutaj ani polowy nerwicowca :twisted: :!: Szkoda marnowac zycie na głupia szmate nerwice!!

Wiem że to nie bedzie łatwe ale jak sie postaramy to damy rade!!! :))))

Pzdr!!
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Re: WIOSNA!!! Bierzemy dupska i ruszamy sie z tego bagna!!!

przez scrat 14 kwi 2009, 11:09
Wytrysk optymizmu widzę :D No i dobrze :D
Przyjaciel forum

przez linka 14 kwi 2009, 11:13
Jakże silny ten wytrysk Lola :mrgreen:
Dwoma łapkami podpisuję się pod postem Lolinki i jestem tego samego zdania :mrgreen:

Tak właśnie mam zamiar spędzać cieplutkie dni 8)
Obrazek
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiaww 14 kwi 2009, 11:36
Ja mimo ze sie koszmarnie czuje -nadal mam skutki uboczne ide wlasnie do parku posiedziec i poczytac ksiazke :) Zamierzam wyjsc z tego w koncu i zmieniam swoje nawyki negatywne na poztywne, wiec zamiast siedziec przed kompem lece na łono natury :):)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez ALEKS*OLO 14 kwi 2009, 11:57
linka656, agusiaww, Brawo ! tak trzymac :D Ja rano porobiłam troszke na ogródku w kwiatuszkach, teraz ide sie przejsc na spacerek a potem sie zobaczy co dalej :D

Miłego, słonecznego dzionka zycze :)))
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

ExModerator

przez linka 14 kwi 2009, 12:18
Dobra przeczytałam posta agusi i wstyd mi się zrobiło, po obiadku poginam do lasu:-))
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez DanceWithTheWind 14 kwi 2009, 14:09
Ja planuję dziś wykorzystać pieniądze otrzymane na urodziny i uzupełnić szafę, humor natychmiast się poprawi. :mrgreen:
"Tak łatwo z rąk wymyka się. Szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni."

przez agusiaww 15 kwi 2009, 09:09
Ja dzis ide na spacer, a pozniej posiedze na podworku :):)trzeba korzystac ze slonca.

przez ALEKS*OLO 15 kwi 2009, 09:18
A ja sie wybieram do fryzjera :D mała zmiana image'u dobrze mi zrobi :mrgreen:
Potem ciag dalszy prac polowych , sie opale troszku :mrgreen:
Miłego dzionka :)))

ExModerator

przez Rani 15 kwi 2009, 10:17
To ja pójdę zrobić sobie paznokcie. Skoro muszę za tydzień wrócić do pracy to niech chociaż wyglądam jak człowiek.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez agusiaww 15 kwi 2009, 10:20
A ja tez za tydzien wracam do pracy ale sie zastnawiam czy nie wziac jeszcze zwolnienia, niestety mecza mnie te skutki uboczne :/ a dopiero lek biore 5 dzien, czytalam ze te skutki moga i byc do 3 tygodni, jakas masakra :(

przez alu 15 kwi 2009, 12:18
ale wam zazdroszczę tego podejścia ..
dziś tak pięknie.. wyszłam do ogrodu, kwitną drzewa, niebo błękitne, słońce świeci .. na dodatek mam dziś urodziny... i co z tego :(

wpadłam w taki dół że nie mogę się tym cieszyć, że źle się czuje.. wróciłam pod kołdrę, i wyję ;(
sorry za zaśmiecanie radosnego tematu.
alu

przez agusiaww 15 kwi 2009, 12:29
Alu powtarzaj sobie ze bedzie lepiej, ja tak robie i mi pomaga, mam koszmarne tez samopoczucie a jednak sie nie poddaje, i bede walczyc nadal, wygram z ta choroba, owszem zaczyanm za pomoca leków ale wygram z tymi lękami. Spróbuj się czymś zając to najlepsze na doły -powiem Wam ze ja od 5 dni tez cwicze po 20 minut a dzis nawet 25 minut !!!! i to jest moj sukces, chce dojsc do pol godziny a wczesniej mi sie nie nic chcialo, poza tym leze u kolegi na balkonie w sloneczku i sobie odpoczywam :)

przez Matilde 15 kwi 2009, 18:29
No, super, wiosenny ruch wyzwolenia! Dobrze, ja doszłam do takich samych wniosków, gdzieś o tym pisałam na forum. Zaczęłam terapię i nie przerwę, nie poddam się! W wolnych chwilach szaleję na rowerze, pozatym staram się nie zaniedbywać swoich obowiązków, chociaż to mi akurat nie za bardzo wychodzi. I biorę się za siebie, szkoda życia na chorobę.
alu, wszystkiego najlepszego! Kolejny rok Twojego życia może być świetny. Baran to znak ludzi walecznych i pewnych siebie! Też jestem baranem i dobrze mi z tym. Przypomniałam sobie jaka byłam pełna życia parę lat temu i stwierdziłam, że ma być tak z powrotem! I wiem że będzie tylko muszę o to powalczyć. Mam 22 lata i czułam się jakby nic dobrego miało mnie już w życiu nie spotkać. Dopiero niedawno zdałam sobie sprawę co za głupota tak myśleć. Póki co nie chcę już umierać, chcę mieć coś z tego cholernego życia.
Z wiosną wstąpiła we mnie energia. Niech jeszcze trochę zostanie, wzięłam się za siebie bo teraz mam na to siłę. Jak zacznę coś dla siebie robić to później wystarczy z tego nie rezygnować kiedy przyjdą gorsze dni. I moje wiosenne postanowienia przetwają!
"Bo tak naprawdę jedyna droga do tajemnicy prowadzi przez rozpacz. Można by wręcz powiedzieć, szczęśliwi, których stać na rozpacz"
W. Myśliwski - Widnokrąg

Sortuj wg