Lista osób całkowicie wyleczonych

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Lista osób całkowicie wyleczonych

przez DanceWithTheWind 25 kwi 2009, 18:06
Kiedyś i ja znajdę się na tej liście. ^^ :smile:
"Tak łatwo z rąk wymyka się. Szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni."

przez isj 25 kwi 2009, 19:57
Jeśli znajdujący się na tej liście nie będą mieli nawrotu choroby przez co najmniej 5 lat, licząc okres od ostatniej dawki leku podanego w okresie już po nominalnym wyleczeniu, to wtedy taka lista będzie miała sens...
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez Magda23 26 kwi 2009, 12:59
isj ale optymista z Ciebie, w nerwicy najbardziej trzeba walczyć z pesymizmem;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez isj 27 kwi 2009, 13:56
Podałem tylko standardy medyczne w zakresie chorób przewlekłych. Dopiero po 5 latach od ostatnich objawów oraz zakończenia farmakoterapii można stwierdzić, że ktoś jest zdrowy, jeśli w tym czasie choroba nie powróciła. Optymizm/pesymizm nie mają tu nic do rzeczy. Natomiast ktoś, kto bierze sobie benzo już trzeci rok wraz z Effectinem jako lekiem podtrzymującym, to z czystym sumieniem można stwierdzić, że do zdrwowia daleka jeszcze droga. Nawet jeśli ten ktoś czuje się rewelacyjnie i mógłby przysiąc, że choroba odeszła.
Samouczek neurologiczno-lekowy, ostatnia aktualizacja: 12.07.2009. Temat: SSRI-wstęp. Serdecznie zapraszam do lektury. Następna prezentacja: sertralina.

Yoyo, bring the condoms, I'm in room 203 50 Cent
isj

przez DEPRES 04 maja 2009, 23:20
No i coz,dziekuje za uwage i wspolprace.A...hoj na glebszych i pieknieszych wodach.

przez Magda23 05 maja 2009, 17:51
isj czasem lepiej taką teorie wsadzić głęboko!!! poprostu masz świadomość swojej choroby i to niech Ci wystarczy. Żyj............poprostu żyj...............Nie martw się na zapas, nie odliczaj dni kiedy będziesz mógł uznać siebie za zdrowego, bo moim zdaniem stawiasz sobie wielgachną bariere i strasznie się tym ograniczasz na drodze do zdrowia. To moje zdanie. pozdrawiam

przez Agarfieldka 07 maja 2009, 21:41
Z prawdziwą przyjemnością znalazłam swojego nicka na liście osób całkowicie wyleczonych. LucidMan – świetny pomysł!!! A dawno na forum nie zaglądałam. Jak słusznie ktoś wcześniej zauważył, zdrowi nie mają po co tu wchodzić.

Potwierdzam wszystko, co napisałam jakieś 2 lata temu o sobie. Właściwie coraz lepiej się czuję i też więcej rzeczy jestem w stanie robić. Pracuję, studiuję zaocznie, w grudniu zdałam FCE. Znalazłam dobrego faceta i bardzo możliwe, że coś pozytywnego z tego związku nam wyjdzie.

Jasne, że nie jest łatwo, idealnie i całkiem bezstresowo. Czasem mi się wydaje, że wszystko jest bez sensu i że nie dam rady, ale jednak posuwam się na przód. Najlepsze jest to, że już zdążyłam zapomnieć jak bardzo chora byłam. Czytając dziś swojego posta aż złapałam się za głowę, kurcze, to tak było ze mną źle?

Bardzo się zmieniłam i niewątpliwie duża w tym zasługa terapii. Moja w tym, że się uparłam, że potrzebuję częstszych niż 1 raz w tygodniu indywidualnych spotkań z psychologiem i sobie to zapewniłam (niemałym kosztem finansowym zresztą).

Będę tu jeszcze zaglądać. Czekam niecierpliwie zwłaszcza na wypowiedzi innych osób z listy :)
Wszyscy kłamią - ale to nic nie szkodzi, bo i tak nikt nikomu nie wierzy.

przez wciacia 07 maja 2009, 23:17
a ja też do was dołączę już wkrótce. na razie jestem na prochach. ale to po prostu musi się skończyć. choćby nie wiem co. tak chcę i tak właśnie będzie. kocham was.
wciacia

przez magdalena031083 08 maja 2009, 09:35
z nerwicy się nie wyleczycie może wam tylko dać spokój na trochę, nawet na parę lat lecz wraca(wiem z własnego doświadczenia)może są osoby że im nie powróciła nerwica....powodzenia...
napisz na piasku to co dajesz ,wyryj na skale co otrzymujesz....

przez linka 08 maja 2009, 10:17
magdalena031083, to, że Ty nie wyzdrowiałaś nie znaczy, że reszta tego nie może dokonać.
Zarówno nerwica i deoresja to choroby które można i da się wyleczyć.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez DEPRES 13 maja 2009, 23:43
Kochani,z nadpobudliwosci psychicznej i jej konsekwencjami nie da sie wyleczyc,tylko trzeba to pielegnowac.

przez wciacia 14 maja 2009, 08:39
a ja myślę,że jak z góry założymy,że z czegoś się nie wyleczymy to tak właśnie będzie. będziemy wtedy w nieskończoność tkwić w starym i złym, co przecież wcale nie daje nam szczęścia.
ale jeżeli nastawimy się,że wyjdziemy z tego,że będziemy zdrowi-to tak właśnie będzie.
i ja do tego dążę. na razie ciągle jestem na dopalaczach a po odstawieniu ich zamierzam w pełni wyzdrowieć i nie biorę nawet pod uwagę takiej opcji,że będę w tym tkwić. bo tego nie chcę i koniec.
ściskam was wszystkich ;-)
wciacia

przez Donkey 14 maja 2009, 09:34
Chciałabym dziś mieć w sobie tyle optymizmu co Ty!

przez Magdalenka81 04 cze 2009, 23:15
WYLECZONA!!!DO CZASU!

Sortuj wg