usunięcie toksyn z organizmu

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

usunięcie toksyn z organizmu

przez Margaryna9 13 mar 2009, 23:14
Myśle że toksyny które mamy w organizmie szczególnie osoby ktore stosowaly jakies świństwa napewno nie wpływaja pozytywnie na ansze zdrowie psychiczne i fizyczne. Czy znacie jakies sprawdzone preparaty które pomogą usunąc te toksyny z organizmu ?
Słyszałem o jakiś plastrach próbował ktoś tego ?
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: usunięcie toksyn z organizmu

przez spinoza1988 13 mar 2009, 23:25
1) nie ma czegoś takiego jak dieta czy sposób na usunięcie toskyn z organizmu. One się niejako "wbudowują" w strukturę i zostają tam już do końca (śladowe ilości) nie ma sposobu aby je wypłukać.
2)tak śladowe ilości prawdopodobnie nie mają znaczenia w przebiegu choroby.

przez Vitalia 14 mar 2009, 11:23
Też sie zastanawiam nad takim czymś jak np. kinotakara. Próbował ktoś :?:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez matylda77 14 mar 2009, 14:55
nie daj sie nabrac,ja stosowalam wiele srodkow,aby odtoksycznic organizm...miesiacami,jestem fanka zdrowego odzywiania, rzucilam palenie i alkohol....wtedy przyszla nerwica

przez LucidMan 14 mar 2009, 15:16
matylda77, masz Ci los. Nie powiedziałbym, że przyszła. Raczej cały czas była, tylko że za tym dymem papierosowym oraz w świecie powstałym dzięki alkoholowi po prostu nie było jej widać.
Usunęłaś toksyny z organizmu, a z duszy? A z umysłu?

Pozdrawiam 8)
Lucid life

przez Vitalia 16 mar 2009, 10:13
Właśnie najlepiej to by było takie holistyczne podejście, czyli praca nad ciałem, umysłem i duchem jednocześnie. Na pewno zdrowe odżywianie (jeśli faktycznie było zdrowe) nie mogło spowodować nerwicy, lęków, no chyba że ktoś stosował dietę nieodpowiednio dobraną do niego.

przez Dorcia 22 mar 2009, 12:32
Vitalia napisał(a):Właśnie najlepiej to by było takie holistyczne podejście, czyli praca nad ciałem, umysłem i duchem jednocześnie.

zgadzam się z przedmówczynią! w końcu człowieka powinno się traktowac jako całość

przez dzidzius22 19 sie 2009, 18:38
ja jednak uwazam ze jest jakis sposob na usuniecie toksyn bo np.placz juz usuwa czesc toksyn z organizmu tak jak i mocz.niestety nie wiem jakie sa jeszcze,moze medycyna niekonwencjonalna,moze jakies herbaty oczyszczajace,wciaz szukam.
DZIEN DZISIEJSZY JEST NAJWAZNIEJSZYM DNIEM TWOJEGO ZYCIA
WCZORAJSZY - DOSWIADCZENIEM
JUTRZEJSZY - NIEWIADOMA

przez szklanyczlowiek 15 wrz 2009, 11:52
Jest herbata która usuwa, czerwona z jakimis dodatkami, ona usuwa toksyny z krwi niestety nie znam nazwy jej ale na pewno poszukam. Co do organizmu to dobre sa 1 dniowe glodowki oraz rezygnacja na jakis czas z miesa ale to nie wszystko najlepiej wziac konkretny przepis z jakiejs ksiazki, ja mam dwie ksiazki Tombaka i tak podaje rozne przepisy ale wiele osob nie wierzy w te jego metody. Moze jednak warto sporobowac?

przez Korba 15 wrz 2009, 12:00
Dorcia napisał(a):
Vitalia napisał(a):Właśnie najlepiej to by było takie holistyczne podejście, czyli praca nad ciałem, umysłem i duchem jednocześnie.

zgadzam się z przedmówczynią! w końcu człowieka powinno się traktowac jako całość

dokładnie, a praca nad ciałem, umysłem i duchem jednocześnie to joga. powinna być elementem każdej terapii, pomaga usuwać te najgorsze toksyny - te z naszego umysłu......

jeśli chodzi o herbatki, to polecam tą: http://www.snobka.pl/artykul/2127/organ ... ca_clipper
Korba

przez polakita 15 wrz 2009, 12:12
Ja stosowałam preparaty Joalis (jakiegoś czeskiego lekarza), one są produkowane zgodnie z medycyną chińską. Nie wiem czy pomagają ale podobno nie mogą zaszkodzić :) Są na bazie wyciągu z ziół. Najpierw się robi badanie takim aparatem, a potem w zależności od tego co wyjdzie kupuje się odpowiedni preparat.

Niezależnie od tego, stosowałam też dietę w której nie łączy się węglowodanów z białkami (czyli ryżu czy kartofli z mięsem), je się 6 razy dziennie co 3 godziny, małe porcje. Bardzo fajna dieta, tylko wymaga sporo przygotowań.

Prawda jest taka że jak miałam rzuty nerwicy to byłam gotowa spróbować wszystkiego żeby tylko mi przeszło, ale szukałam metod "naturalnych", a nie brałam pastylek od psychiatry. Ale to każdy wg własnej odpowiedzialności. W tej chwili czuję się znacznie lepiej, ale nie zaryzykuję twierdzenia że to od preparatów. Może po prostu remisja.
polakita

przez vanderlei 15 wrz 2009, 14:01
jest możliwośc taka prawdziwa i jest to lewatywa z kawy organicznej(są oczywiście też inne),usuwa z jelit nagromadzone przez lata toksyny.
vanderlei

przez Korba 15 wrz 2009, 14:09
vanderlei napisał(a):jest możliwośc taka prawdziwa i jest to lewatywa z kawy organicznej(są oczywiście też inne),usuwa z jelit nagromadzone przez lata toksyny.

albo coś co nazywa się hydrokolonoterapia czy jakoś tak...
Korba

przez Abradab 15 wrz 2009, 14:11
Hmm, nie wiem jakiego rodzaju są to toksyny i jaka jest ich charakterystyka chemiczna. Wiem natomiast, że większość toksyn pochodzących np. z żywności odkłada się w tkance tłuszczowej. Także im mniej mamy tłuszczyku, tym mniej toksyn. Warto zatem "zainwestować" w wysiłek fizyczny by się troszkę wypocić. Nie dość, że pozbywamy się w ten sposób toksyn, to dodatkowo mamy lepsze samopoczucie oraz lepszy humor po wysiłku :twisted:

Sortuj wg