Co Wam sprawia przyjemność?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez cenedra_20 09 kwi 2006, 11:21
I jeszcze jak pogoda sprzyja, świeci słoneczko, ptaszki śpiewają....
O rany, ale się rozmarzyłam.
Tylko cały problem w tym, że właśnie nie ma z kim.
Towdy korzystaj z okazji :D
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez bibi 09 kwi 2006, 11:23
poza tym pogoda w tym tygodniu ma być drętwa
kurcze Towdy zrób coś!!! to nie musi się tak skończyć
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez cenedra_20 09 kwi 2006, 11:25
Zgadzam się z Bibi! Towdy bierz się w garść chłopie :!: Zanim sie pogoda zepsuje ;)
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez towdy 09 kwi 2006, 11:32
wiecie, ja sam na sam z Nią to bym kroku w przód nie mógł zrobić ;) . kiedy się strasznie denerwuję to zapominam jak się chodzi i non stop się o coś potykam. to okropne, że osoby której najbardziej pragnę równocześnie najbardziej sie boję. urok fobii społecznej 8)
Marzenie jedno mam- osiągnąć błogi stan...

przez bibi 09 kwi 2006, 11:35
ty się tu nie tłumacz...wiesz co ? to jest temat na off-topic. więc więcej nie powtórzę. jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz. może najpierw jakieś sms, meile, przygotuj grunt itp. i do dzieła!!!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez anita27 09 kwi 2006, 13:24
Friday niewiem czy czytalas Mroczna Wieze teraz wyszedl nowwy kolejny siodmy tom.ja juz przeczytalam i goraco polecam.Pozdrawiam

[ Dodano: Nie Kwi 09, 2006 12:26 pm ]
kurcze ale mi wyszlo nie umiem zalaczac obrazkow.jaka tempa jestem:)a tak nawiasem mowiac to jak sie pisze tępa czy tempa? ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez Blue 09 kwi 2006, 14:23

Ja mysle ze poki czlowiek potrafi sie cieszyc z rzeczy duzych i malych to nie jest jeszcze zle, czy masz leki, czy inne probleby kazdy cos ma.
Ale wystarczy tylko spojrzec nazewnatrz na blekitne wiosenne niebo i paczki lisci na drzewach, a tu z dnia na dzien coraz bardziej zielono, to robi mi sie tak cudownie.
Co mnie cieszy to wlasnie przyroda, lubie patrzyc w niebo i na ptaki, sluchac ich spiewu, spacery i uczucie zjednoczenia z natura. Lubie myslec ilu jest ludzi ktorzy mnie kochaja i ktorych ja kocham, o tym ze Bog usmiecha sie do mnie z nieba. Lubie umowic sie z kolezanka w sobote wieczor i rozmawiac o wszystkim (wczoraj przesiedzialysmy u mnie do 3 nad ranem).
Lubie ogladac w tygodniu moj ulubiony serial, lubie moja prace z dziecmi w przedszkolu, lubie wlaczyc glosno wesola muzyke gdy sprzatam w domu, ona dodaje mi skrzydel, gdy mam wszystko zrobione lubie usiasc i delektowac sie przy kawie a wieczorem lubie sie wykapac zalozyc dres i poczytac fajna ksiazke. A gdy mam czas i pieniazki lubie jak kazda kobieta pojsc na zakupy i zorzpiescic sie kupieniem nowych ciuchow i kosmetykow. Wiec milych rzeczy mam codziennie pod dostatkiem.

haj

przez dzasti13 09 kwi 2006, 16:27
Hejka wszystkim!
CIesze sioe ze fajne wpisy na tym temaciku leca, powiem krociutko Towdy ja bym niemyslala stary na twoim miejscu tyle tylko co , bedzie to bedzie niemam co nazapas myslec, a moze mily spacerek sie odbyc, wiera w siebie pozwoli ci pojsc z ukochana na spacer, ale niemozesz pezytym caly czas sie zastanawiac ,a jak cos nie tak zrobie i co ona pomysli stary jak to ona ma byc to zebys byl zgarbiony i koslawy niewiadomo jaki to jesli ta jedyna to dostrzeze w tobie piekno czlowieka , a nie twoje choroby czy wady, rozumiesz wiec czlowieku smigaj do niej i zapraszzaj na spacer, Powodzonka
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez cicha woda 09 kwi 2006, 19:43
Wiele rzeczy sprawia mi przyjemność.
Wiosna, lato, wakacje, zdane egzaminy, dni bez lęków, muzyka, dobry film, spacery, świeże powietrze, morze, rozmowa z bliską osobą, spanie, dalekie podróże, dobre piwko, gra w kości i wiele, wiele innych...................
...ogólnie mówiąc "life is brutal"
poza tym wszystko doskonale...

przez Friday 09 kwi 2006, 20:07
Anita27, pewnie, że czytałam :) Półtora roku czekałam na 7 tom :)

przez atrucha 09 kwi 2006, 20:20
wiosna
ptaki
rośliny
morze
muzyka
& moje aqwarium;)..
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez bibi 18 kwi 2006, 21:59
ostatnio wielką przyjemnośc sprawiło by mi gdybym miała z kim iść na spacer:(
pogoda piękna, wiosna , krew krązy w żyłach i soki w drzewach ...
a ja nie mam z kim iśc na spacer
smutne te moje samotne dni

przez agnes635 19 kwi 2006, 09:52
Michael :) jak nad morze to ja z Tobą ;)
Sama myśl o morzu sprawia mi przyjemność,gdybym mogła tam zamieszkać napewno pozbyłabym się nerwicy :D

Sortuj wg