Pismo święte... Czytacie ??

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Pismo święte... Czytacie ??

przez Lariana 19 paź 2008, 12:22
Słowa są warte ale to co z tą wiedza o nich zrobimy to już inna sprawa.
Nie jest powiedziane że masz tak robić ,możesz wybrać dobro albo zło .I już.To my siebie głównie krzywdzimy .Coś nam nie pasuje i boimy się to zmienić..
Ja chce leki :D :D Mam wizytę za jakiś tydzień i nadal nie wiem co jej powiem... a psycholog nie przepisuje psychotropów ,a szkoda..
Nie wiem co jej powiem bo mój stan się diametralnie polepszył i wiem że mogę nie mieć siły by dalej tak trwał.Nie wiem co jej powiem ,za długo czekałam na ta wizyte..
'A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję'

przez Azotox 19 paź 2008, 16:39
asiula82 dzięki

Misiek wiem,że lekarz też człowiek, ech nie potrafię się zmusić nawet do tego żeby poszukać jakiegoś lekarza.. tak wogóle to się wstydzę nie tyle depresji co tego że jestem taka żałosna.. a co jeżeli mnie wyśmieje wiem że nie powinien ale.. no właśnie ale! ja tylko chciałabym umrzeć! śmierć jest dla mnie czymś w rodzaju wyzwolenia.. uwolnienia się od tego cierpienia, problemów a przede wszystkim od siebie samej!

och dobra bo ten temat nie dotyczy mnie tylko pisma świętego! które miałam czytać ale jakoś ciągle zapominam
"Dalej i dalej na paraboli czasu wznoszę się, aby za chwilę opaść na dno"

przez mimi1982 19 paź 2008, 18:08
azotox jak czytam Twoje posty to tak jakbym słyszała siebie kilka miesięcy temu:) idz do lekarza nie wysmieje Cię napewno a przepisze leki...zrób to dla siebie...przecież chcesz żyć ...wiem że chcesz.
mimi1982

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lariana 19 paź 2008, 18:41
Też mam takie wrażenie ,jak pójdę do lekarza to mnie wyśmieje i odeśle do domu ,powie że mu głowe zawracam itd..

przez Misiek 19 paź 2008, 22:59
Lariana, napewno tak nie powie...

przez Ridllic 26 paź 2008, 12:09
Lariana, Azotox,
Dziewczyny gdyby lekarz tej profesji was wyśmiał i odesłał do domu to już od bardzo dawna by nie istniała psychologia i psychiatria ,ponieważ właśnie tacy ludzie jak my z takimi problemami to prawie 100% ich pacjentów to co każdego by musiał wysyłać do domu pomyślcie nad tym troszkę ;)
Ridllic

przez wróbelek Elemelek 26 paź 2008, 16:51
Lariana, też miałam takie wrażenie, chyba z dwa tygodnie już już chciałam iśc do lekarza, ale cholerka zawsze sobie tak myślałam, że gośc pewnie mi powie że to jest strasznie błahy problem i że tylko mu czas zajmuje... ale z drugie strony pomyśl sobie, że spotkasz gościa tylko raz w życiu :P a tu chodzi o TWOJE zdrowie i samopoczucie ;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez Lariana 27 paź 2008, 16:22
Nigdy moje nie było ważne. Byłam dodatkiem do wszystkich .Wszystko było kopiowane od innych ,nie miałam swojego planu na życie. Próbuje z tym walczyć ale tylko to zakrywam i udaje że nie mam z tym problemu..
Moja choroba walczy z moim ja i nie chce bym poszła tam jutro i dowiedziała się co i jak ..

przez jaaa 30 paź 2008, 01:23
Lariana napisał(a):Często jest dziwne ,Ci którzy deklarują sie że nie wierzą ,tak naprawdę nie chodzi im o Boga tylko o np. kościół ,Rydzyka itd.
A kierują się wieloma prawdami i miłością ,chociaż nie wierzą w Boga.

e a uwazasz ze ateisci to sa zli ludzi co sie nie kieruja zadnymi prawami moralnymi i miloscia?;) hehe dobre;)

przez basiac1 31 paź 2008, 22:39
ja czytałam,a raczej studiowałam i odkryłam wiele sprzecznych praw. Wierzę w Boga,ale Pismo św.?-jest trudne im więcej wiesz,tym mniej rozumiesz.Nie obejmiesz tego rozumem.Bóg mi pomógł ,w piśmie zgubiłam się.
8)

przez basiac1 31 paź 2008, 22:39
ja czytałam,a raczej studiowałam i odkryłam wiele sprzecznych praw. Wierzę w Boga,ale Pismo św.?-jest trudne im więcej wiesz,tym mniej rozumiesz.Nie obejmiesz tego rozumem.Bóg mi pomógł ,w piśmie zgubiłam się.
8)

przez Lariana 31 paź 2008, 23:53
basiac1 napisał(a):Wierzę w Boga,ale Pismo św.?-jest trudne im więcej wiesz,tym mniej rozumiesz.Nie obejmiesz tego rozumem.Bóg mi pomógł ,w piśmie zgubiłam się.
8)

Zgadzam się ..
jaaa, z mojego postu nie wynika że sądze o ateistach jako o złych ludziach ,to ludzie ,po prostu ^^ Tak wybrali i tak mają.
Znałam jednego porządnego,ułożonego ateistę który był w porządku oprócz wad, ale wiadomo każdy je ma..
Myslę że tego nie mozna tak na 100% osądzać w sprawie -wierzy ,nie wierzy.. ,dobry ,zły,potępiony,święty..

przez jaaa 01 lis 2008, 01:24
no bo zle zrozumialam przeczytalam ze ateisci nie wierza i nie maja zadnych prawa moralnych;)

przez Lariana 01 lis 2008, 11:06
Nie, właśnie mi chodzi że ludzie są tacy sami :) I każda wiara jest taka sama. Myślę że jest jeden Bóg ,tylko ludzie z różnych stron świata nazywają go inaczej.. i czczą inaczej.

Sortuj wg