Wirtualne rozmowy

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Wirtualne rozmowy

przez carlos 12 paź 2008, 14:21
Witam. Wpadłem na dosyć ciekawy pomysł !
Mam na myśli wirtualne konwersacje , prowadzone za pomocą programu Skype. Niestety skype niedawno wycofał pewną opcję Skypecast , która dawała możliwość prowadzenia dosyć dużego pokoju rozmów. Nie ogranicza to jednak możliwości programu. Dziś jest niedziela i pewnie wielu z was siedzi w domu, leży w łóżku szukając sobie miejsca i chętnie by porozmawiał o swoich dolegliwościach.

Kto chciałby porozmawiać ? Powymieniać się swoimi doświadczeniami, przeżyciami związanymi z depresją, nerwicą? Mi się wydaje, że w pewnym sensie taka rozmowa pomogłaby niektórym zrzucić trochę ciężaru i poczuć , że nie jest się jedyną osobą która przez nerwicę /depresję przechodzi?

Chętni niech wpisują się w temacie, jak uzbiera się kilka osób to pomyślimy nad godziną i przejdziemy do konkretów :) Jeśli nam się uda i wypali to kto wie? Może zaczniemy cyklicznie prowadzić takie rozmowy.

Pozdrawiam.