naturalne "leki" zwalczajace depresje

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: naturalne "leki" zwalczajace depresje

przez tomakin 07 paź 2008, 20:32
kretyn

Dostał kilka linków do badań które udowodniły skuteczność omega 3, poproszono go o link do badań które dowodzą skuteczność mate - i co? I nic, bełkocze jak zawsze.

tacy kretyni niestety zniechęcają mnie do forum. Pewnie za nazwanie kretyna kretynem dostanę drugie ostrzeżenie - pieprzę to prawdę mówiąc :) Po co mam się męczyć, wyszukiwać badania, podawać linki, skoro przyjdzie taki idiota, zaśmieci temat, a jak ludzie stracą cierpliwość i go zbluzgają - dostaną po ostrzeżeniu (jak już parę razy kilka osób przez gabriela dostało, nie tylko ja)

Pieprzę to, albo mody zrobią tu porządek i będą trzymać krótko kolesi, którzy zniechęcają do stosowania leków których skuteczność jest UDOWODNIONA, albo ja będę szczerze pisał co myślę o takich kolesiach.

---- EDIT ----

A jako że zedytować posta nie mogę, to dopiszę w nowym:

Pewnie posypią się prośby o bana - a ja powiem że to pier... pieprzę. Człowiek się stara, wyszukuje badania, wyszukuje skuteczne (bo potwierdzone setkami badań) lekarstwa o których polscy lekarze nie mają pojęcia (bo 50 lat temu, kiedy pisano ich podręczniki, pojęcia nikt nie miał o istnieniu takich środków), męczę się - a potem przyjdzie taki kretyn i pieprzy "hej, to nie działa, nie róbcie tego, wypijcie sobie lepiej herbatkę" - już chyba w piątym takim temacie.

Pieprzę to, jak tacy kretyni mają być tolerowani - to równie dobrze można mnie zbanować. Bo zimnej krwi przy takich nie zachowam - chociażby ze względu na to, że parę osób może przez takiego kretyna ponieść ciężkie szkody na zdrowiu.

przez Fenrir 08 paź 2008, 18:40
he he ... czytając ta dyskusje przypomina sie antynobel 2008 z chemii dla Sheree Umpierre, Joseph Hill i Deborah Anderson za odkrycie plemnikobójczych właściwości coca-coli oraz C.Y. Hong, C.C. Shieh, P. Wu i B.N. Chiang za udowodnienie, że to nieprawda. :lol: :lol: :lol:
Show must go on :>
8949583 gy gy :)

przez gabriel 08 paź 2008, 19:35
tomakin napisał(a):kretyn

Dostał kilka linków do badań które udowodniły skuteczność omega 3, poproszono go o link do badań które dowodzą skuteczność mate - i co? I nic, bełkocze jak zawsze.

tacy kretyni niestety zniechęcają mnie do forum. Pewnie za nazwanie kretyna kretynem dostanę drugie ostrzeżenie - pieprzę to prawdę mówiąc :) Po co mam się męczyć, wyszukiwać badania, podawać linki, skoro przyjdzie taki idiota, zaśmieci temat, a jak ludzie stracą cierpliwość i go zbluzgają - dostaną po ostrzeżeniu (jak już parę razy kilka osób przez gabriela dostało, nie tylko ja)

Pieprzę to, albo mody zrobią tu porządek i będą trzymać krótko kolesi, którzy zniechęcają do stosowania leków których skuteczność jest UDOWODNIONA, albo ja będę szczerze pisał co myślę o takich kolesiach.

---- EDIT ----

A jako że zedytować posta nie mogę, to dopiszę w nowym:

Pewnie posypią się prośby o bana - a ja powiem że to pier... pieprzę. Człowiek się stara, wyszukuje badania, wyszukuje skuteczne (bo potwierdzone setkami badań) lekarstwa o których polscy lekarze nie mają pojęcia (bo 50 lat temu, kiedy pisano ich podręczniki, pojęcia nikt nie miał o istnieniu takich środków), męczę się - a potem przyjdzie taki kretyn i pieprzy "hej, to nie działa, nie róbcie tego, wypijcie sobie lepiej herbatkę" - już chyba w piątym takim temacie.

Pieprzę to, jak tacy kretyni mają być tolerowani - to równie dobrze można mnie zbanować. Bo zimnej krwi przy takich nie zachowam - chociażby ze względu na to, że parę osób może przez takiego kretyna ponieść ciężkie szkody na zdrowiu.

No proszę, specjalista od wychwalania tłuszczu rybiego jako specyfiku na wszystkie dolegliwości w wulgarny sposób udowodnił na jak niskim poziomie rozwoju się znajduje. To kolejna żałosna prowokacja, na którą nie zareaguję w stylu jej autora. Zapewne bardzo mu zależy bym otrzymał kolejne ostrzeżenie i w konsekwencji bana by on mógł bezkarnie rozpleniać swoje dyrdymały i demagogię po całym forum. Pókim żyw nie pozwolę na to!
Jeszcze raz powtarzam: nie neguję wcale faktu, że omega 3 oraz magnez wpływają pozytywnie na nasze zdrowie fizyczne oraz psychiczne lecz uważanie ich za jedyne środki, których niedobór powoduje szereg dolegliwości jak depresja, natręctwa czy fobie uważam za kompletny kretynizm i niedorzeczność, które nie mogą być swobodnie wypowiadane bez słów krytyki. Zwracam się z apelem do forumowiczów by analizowali wypowiedzi co niektórych i nie wierzyli ślepo w opowiadane przez nich bajki bo mogą sobie tylko zaszkodzić.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pstryk 08 paź 2008, 20:38
Bożżżż, niby takie wielkie umysły ale zero kultury :evil: Żaden nie ma na tyle rozumu, aby nie angażować się w przepychanki słowne - poczytali słownik polski i chwalą się zasobem słów :evil: Tandeta. Chłopaki - jesteście nie życiowi. Wracamy do tematu [pierwsza i ostatnia prośba] albo będzie ostrzeżenie - dla obu Panów :evil:
Pstryk

przez tomakin 08 paź 2008, 22:04
Kiedy ja cały czas staram się właśnie sprowadzić rozmowę do TEMATU - czyli środków sprawdzonych w leczeniu depresji, nieznanych polskim (podkreślam, POLSKIM) lekarzom. Omega 3 jest jednym z takich środków, uznanych na całym świecie od wielu, wielu lat - nawet w niektórych klinikach lekarze wprost mówią, że depresja bierze się właśnie z niedoboru omega 3 i jest to zazwyczaj jedyny powód. Herbatki takim środkiem leczniczym nie są, bo nikt nigdy nie udowodnił ich skuteczności.

Problem w tym, że wpada taki (...) i zaczyna swoje wywody, jak w pięciu chyba poprzednich tematach - i jak wszędzie indziej, nie ma na poparcie swojego bełkotu ani jednego racjonalnego argumentu, np wyniku badań. Gdyby to był real dostałby w mordę bo po prostu na to zasługuje, no ale niestety, w necie tacy zawsze mogą sobie poszczekać.

edit: Bethi// najwyraźniej warty jest ostrzeżenia - i po co był ten komentarz :?: Przykro mi, ale jako moderator muszę być konsekwentna, czy mnie będziesz za to lubił czy nienawidził i bez względu na moje poglądy - nie mogłeś się powstrzymać, aby wtrącić swoje ostatnie słowo :?

przez adelkowska 08 paź 2008, 22:30
A ja brałam omega przez 7 tygodni i 0 poprawy.

przez adelkowska 08 paź 2008, 22:44
Polina napisał(a):Pewnie łykałaś tabletkę od złej strony.

Pewnie tak buehehehehe!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

przez Misiek 09 paź 2008, 10:56
adelkowska, a ile zarzywałaś dziennie ?? Bo jak jedną kapsułke to się nie dziwię że 0 poprawy... :smile:

przez adelkowska 09 paź 2008, 17:16
Przyjmowałam dawkę wskazaną na opakowaniu, czyli o ile pamiętam 6 kapsułek dziennie. Zaręczam że nic a nic mi to nie pomogło.

przez gabriel 10 paź 2008, 13:47
Nie ma prawa pomóc. Ale będziesz zdrowsza ;) Skoro już masz opakowanie to skonsumuj do końca, może tomakin ma racje i na efekty należy trochę poczekać :lol:

przez adelkowska 10 paź 2008, 15:07
Już zjadłam do końca, niom. :roll:

przez gabriel 10 paź 2008, 15:59
To ja już nie wiem :roll: , z reklamacjami do tomakina.

edit: Pstryk/// yhm, jak masz sprawę do Tomakina to lepiej wyzwij go do Pogadanek w Depresji - bo za prowokacyjne komenty w innych tematach - ostrzeżonko - a nie chciałabym, abyś Nas opuścił...

przez adelkowska 10 paź 2008, 20:12
Z reklamacjami to mogę do producenta, może to były omega3 złej jakości. Ja brałam omega3 firmy GAL.

przez Pstryk 10 paź 2008, 20:55
To może być precedensowa sprawa sądowa adelkowska ;) A tak poważniej - każdy organizm jest inny - jeden może mieć lepsze predyspozycje przyswajania czegoś inny gorsze... Jeden potrzebuje mniej a drugi więcej czasu, dawki...
Pstryk

Sortuj wg