Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Arhol 05 gru 2012, 02:00
szczypiorek86, w jakim sensie?
Ogólnie sytuacji życiowej - zapewne tak jest,nie podważam
Jeśli chodzi ci o chęci...niee,2 tak leniwego osobnika tu niema :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 05 gru 2012, 02:06
Saiga, żebyś się nie zdziwił... ja też jestem leniem, chociaż już mnie męczy ta moja bezczynność. Trzeba wziąć się za siebie.

szczypiorek86 nie wątpię, że możesz mieć gorzej w życiu... ja w sumie na użalanie się nad sobą straciłem kilka dobrych lat a wiem, że jakbym naprawdę się postarał to już dawno mogłem wyjść na prostą... ale wszystko odkładałem w czasie, wolałem ryczeć i nie widzieć sensu w życiu. Teraz powoli wszystko zaczyna się zmieniać. :D
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez szczypiorek86 05 gru 2012, 02:07
Saiga napisał(a):szczypiorek86, w jakim sensie?
Ogólnie sytuacji życiowej - zapewne tak jest,nie podważam
Jeśli chodzi ci o chęci...niee,2 tak leniwego osobnika tu niema :mrgreen:

W każdym sensie :P może nie było,ale właśnie jestem :P
szczypiorek86

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez Arhol 05 gru 2012, 02:15
barikello, U ciebie zachodzą zmiany,powoli bo powoli, ale jednak, u mnie nie,jak siedziałem w gównie,tak nadal tak jest.
Co do lenistwa...tu jestem nie do pobicia... (wyniesienie popiołu za płot tj około 10 metrów zajmuje mi już 2 dni... :mrgreen: )

szczypiorek86, w sytuacje życiową nie wątpię - pewnie miałaś i masz gorzej,co do lenistwa...w tym jestem "królem"
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 05 gru 2012, 02:26
Saiga, problem z wyniesieniem popiołu to i ja mam :mrgreen: Już kilka wiader się nazbierało z pieca, odległość do wyniesienia taka sama mniej-więcej a się nie chciało :oops: :lol: A i liście miałem pograbać... rodziców na razie nie ma i mam nadzieję, że napada sporo śniegu, zeby nie widzieli że robota nie zrobiona :mrgreen:
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez Arhol 05 gru 2012, 02:30
barikello, No to dobra...do ogolenia się zbieram już bodaj ponad tydzień.... :mrgreen:

Śnieg to dobre camo :mrgreen:
Moderator

Plany, marzenia, cele...

przez szczypiorek86 05 gru 2012, 02:36
No teraz to przegiąłeś z tym użalaniem :P

szczypiorek86, w sytuacje życiową nie wątpię - pewnie miałaś i masz gorzej,co do lenistwa...w tym jestem "królem"

Chyba samozwańczym jak Julian ;)
szczypiorek86

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 05 gru 2012, 02:40
Saiga, mi też już broda urosła, na jakieś 3 cm. :D Ale na jutro się ogolę, tzn. już na dziś skoro jadę do miasta :P Nie chcę wystarachać ludzi :mrgreen: Chyba by podchodzili z kijami i dotykając, pytali "co to?" :mrgreen:
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez Arhol 05 gru 2012, 02:42
szczypiorek86, mówisz :P ?

Tzn - staram się ograniczać z narzekaniem na sytuacje życiową - tu niema źle,mam gdzie mieszkać,co jeść,realizować własne pasje w jakimś stopniu.

W byciu "worem" - moja bezczynność odbija się na jakości całego żywota,i nie sądzę że jest tu aż tak wiele bezczynnych osób.
Moderator

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 05 gru 2012, 02:49
Saiga, mi też już broda urosła, na jakieś 3 cm. :D

Panowie też miałem z tym problem , ale dziś się przełamałem :D niby taka prosta czynność , a człowiekowi trudno się do tego zabrać :D
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 05 gru 2012, 03:03
Tomcio Nerwica chyba lenistwo się kłania w tym przypadku :P Ale może dziewczynom podoba się zarośnięty facet hmmm, może się nie golić :P
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez depresyjny86 05 gru 2012, 04:17
Przeczytałem "Plany, marzenia, cwele..." - tak jakby ten topic miał być o mnie :mrgreen:
:)

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 05 gru 2012, 04:21
człowiek nerwica, eeee..hmmm wiesz co znaczy cwel?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Plany, marzenia, cele...

przez depresyjny86 05 gru 2012, 04:52
Patrz,mialem na mysli ogolne okreslenie panujące wsród młodzieży.Sprawdziłem w słowniku ,teraz wiem co to znaczy <wpadka,mozecie wyzywac od gupich,ale tylko w tym temacie!;p>
:)

Sortuj wg