Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Plany, marzenia, cele...

przez depresyjny86 03 lut 2009, 18:06
Nie mam marzeń,nie mam planów,nie mam celów......
1.Moje marzenia nie są realne
2.Nigdy nie miałem jakichkolwiek planów,bo wiem że niczego sobie sam nie zaplanuje.
3.Celów też nie mam,bo nigdy nie wiedzialem czego tak naprawde chce,nie wiem do czego chce dążyć.
:)

przez Rani 03 lut 2009, 18:14
Ostatnio moim największym marzeniem jest wyjść bogato za mąż (oczywiście z miłości :D ) i przestać się przejmować nerwicą. Bo takie leczenie na łapu capu, bo trzeba zaraz pracy szukać (ile można być na L4) to jest bez sensu.
"Nie dziw się jeżeli jutro spadnie porządny grad, rozszaleje się zamieć i licho wie co. To, że dziś jest ładnie, jeszcze nic nie znaczy. To jest zaledwie jakiś ślad pogody."

przez geli 04 lut 2009, 02:33
ja chcialabym jakoś skończyc gimnazjum i liceum bez większych problemow. póżniej to już nie wiem czy pójść na studia czy nie. bardzo lubie psychologie i fotografie więc pewnie bym sie tym zajela. chciałabym może nawet wyjść a maż ale nie chcę miec dzieci. chce mieć labradora, i kota niebieskiego rosyjskiego. no i mieszkac w malym domku jednorodzinnym. standardowe marzenia. a takie bardziej realistyczne to dorzyć 3 klasy gimnazjum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 04 lut 2009, 13:18
Chciałabym móc na pytanie "czym jest dla mnie szczęście?" odpowiedzieć -"szczęście jest teraz". Takie mam marzenie :)

Chciałabym znów być dziewczyną, którą byłam. Pełną życia, fascynującą się ciągle czymś nowym i ekscytującą się samym faktem życia. Chcę kochać.

Chcę znowu zacząć pisać - podobno najlepsze dzieła zostały napisane w skrajnej rozpaczy - może to jest dla mnie szansa? Przelać ból na papier?

Chcę żyć. Nie chcę sprawdzać na ulotkach od leków czy powodują zatrzymanie akcji serca i zastanawiać się, czy 30 wystarczy.

Mam jedno życie, nie chcę go zmarnować. Chciałabym mieć w sobie na tyle siły, żeby przeżyć je najlepiej jak umiem.

Precz depresjo, precz nerwico! Panie doktorze, proszę mnie naprawić. Ja się łatwo nie chcę poddać....
Korba

przez kasia000 04 lut 2009, 15:17
pięknie kobra-tak trzymaj!!!
kasia000

przez Kierka 01 mar 2009, 13:13
Chciałabym mieć więcej wiary w swoje możliwości. Niby mam marzenia, jakiś czas temu co nieco już realizowałam, ale nieraz wystarcza mi iskra, żeby wszystko zepsuć :? Pragnę też zniszczyć w sobie lęk, przynajmniej na tyle, żeby w miarę normalnie funkcjonować. I chciałabym mieć troszkę więcej szczęścia, bo nawet ludzie którzy mnie znają, przyznają czasem, że pechowiec ze mnie :P A co do planów na przyszłość, to chyba po prostu chciałabym zarobić w wakacje trochę pieniędzy, przełamać się, pójść na kurs angielskiego i poznać nowych ludzi...
"...moje sny idą przez wysuszone pola...'

przez stopek 02 mar 2009, 15:16
Moim marzeniem jest zrobic prawko. Zawsze chciałem byc kierowcą autobusu, ale choroba pokrzyżowała mi plany:/ Ja się i tak nie poddam!! Życzę wszystkim, aby spełniły im się wszystkie marzenia:) Pozdrowionka

przez Magda23 21 lip 2009, 19:23
Pisałam tutaj o tym, że chialabym zacząć studia uzupełniające i udało się, jestem po pierwszym roku ;) Jeszcze tylko rok mi został, strasznie się ciesze, że odważylam się sięgnąć po to co wydawało się nie osiągalne bo naprawdę był to dla mnie duży dylemat.

przez Korba 21 lip 2009, 21:56
Miło przeczytać coś, co pisałam kilka miesięcy temu i zdać sobie sprawę, że zrobiłam sporo kroków w kierunku szczęścia.... :smile:
Korba

przez 123 21 lip 2009, 23:37
Od kiedy pamiętam chciałem zobaczyć wielki kanion. Do tego skok ze spadochronie i na bungee, nurkowanie przy wielkiej rafie koralowej i to było by na tyle z tych takich realnych. Z tych mniej rzeczywistych to mieć czarne włosy ;)
Chciałbym też być bardzo dobrym lekarzem... Chciałbym... Chciałbym... Chciałbym... W zasadzie to tylko jednego- szczęścia.
123

Wasze Cele/Marzenia?

przez Best 05 paź 2011, 22:20
No to taka pozytywna strona mocy jakie macie Cele/Marzenia na przyszłość?

Może ułatwię:
Moje życie gdyby było idealne wyglądało by tak:
- Szczęście Bezwarunkowe
- Cudowny Związek
- Świetne Zdrowie(Psychiczne, fizyczne i duchowe)
- Rozwinięcie Firmy(niezależność finansowa wewnętrzna i zewnętrzna)
- Świetna Sylwetka
- Pomoc Innym(Charytatywnie)

Proszę się trzymać tego schematu co podałem. ;)

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 05 paź 2011, 22:32 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono ze zbiorczym wątkiem.
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

Plany, marzenia, cele...

przez ( Dean )^2 05 paź 2011, 22:52
Nie wylecieć z budownictwa
Przypakować
Przestać być tak cholernie samotnym
Najgorszy jest wiatr.

Plany, marzenia, cele...

przez Laima 06 paź 2011, 07:12
Skończyć szkołę,a najpierw dostać się jeszcze na październik.
Laima

Plany, marzenia, cele...

przez namiestnik 06 paź 2011, 09:11
żyć.
być dobrym.
odróżniać to co mogę zrobić od tego co nie mogę i robić to co mogę.
to wszystko by żyć, by wrócić do pracy. By móc coś robić. By nie być człowiekiem zmienionym w roślinę lękami, z drobnymi przerwami na nadzieję, że będzie lepiej.

Sortuj wg