Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 08 paź 2012, 23:07
Candy14, może ważą tyle dzieci, ale akurat ja mam wzrost jak 12 letnie dziecko, więc będzie mi 'pasowac' :P
Monar

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 08 paź 2012, 23:21
Monar, czyli ile? Kiya, jezeli tak to ok. Balam sie, ze przesadzisz ale skoro sama spada....
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 08 paź 2012, 23:22
ja miałem w wieku 12 lat 157 ;)
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 08 paź 2012, 23:25
Candy14, 157
carlosbueno, dokładnie tyle mam. :mrgreen:
Monar

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 08 paź 2012, 23:29
Monar napisał(a):Candy14, 157
carlosbueno, dokładnie tyle mam. :mrgreen:

ja to nawet wtedy mniej niż 46 kg ważyłem wtedy ale nie miałem cycków i pupci kobiecej a myślę że 50-52 kg to przy tym wzroście była idealna waga ;) zależy wszystko od proporcji zresztą.

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 08 paź 2012, 23:30
Monar, hmm rzeczywiscie niewiele :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 08 paź 2012, 23:50
Candy14, nom, ale małe jest piękne i na pięknych wieeeeelkich obcasach mogę się pokazywac i jest spoko. :mrgreen:
Monar

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 08 paź 2012, 23:52
no i można Cie ponosić na rękach bez większego wysiłku i do szuflady, walizki schować jakby co ;)

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 08 paź 2012, 23:59
carlosbueno, no właśnie. :mrgreen: :mrgreen: są plusy i minusy... czasem narzekam na swój wzrost, ale babka może byc niska, gorzej chłopem, gdy jest niski... ma przesrane :P i nigdy nie będzie takiej sytuacji, że będę się przejmowac, że facet jest ode mnie niższy! dziwnie wygląda para jak jest wyższa babka. mi się to strasznie nie podoba :P
Monar

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 09 paź 2012, 00:06
Monar napisał(a):carlosbueno, no właśnie. :mrgreen: :mrgreen: są plusy i minusy... czasem narzekam na swój wzrost, ale babka może byc niska, gorzej chłopem, gdy jest niski... ma przesrane :P i nigdy nie będzie takiej sytuacji, że będę się przejmowac, że facet jest ode mnie niższy! dziwnie wygląda para jak jest wyższa babka. mi się to strasznie nie podoba :P

ja mam podobnie tylko w druga stronę ode mnie kobiety nie są nigdy wyższe chyba kilka w życiu takich spotkałem np koszykarkę Dydek ;) może i dziwnie wygląda ale są szczęśliwe pary, małżeństwa gdzie kobiety sa wyższe od mężczyzn wzrost to nie wszystko przecież.

Re: Plany, marzenia, cele...

przez angel876 12 paź 2012, 21:29
jaaa napisał(a):nie marze bo marzenia mi psyche niszcza bo sa niesiagalne d;a mnie zyje dniem i staram sie chwytac dzien

Niestety muszę się zgodzić-są wręcz nierealne(a moje to zwłaszcza)i co za tym idzie-niszczą zycie,czlowiek popada w deprechę na myśl o tym.Co to za marzenia,skoro są nierealne do spełnienia?Aż nawet się rymuje

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 13 paź 2012, 00:44
marzenia się spełniają, naprawdę :)

Moje marzenie to zmienić się na lepsze i być wreszcie wystarczającą osobą dla tych, którzy są w moim zyciu takimi światełkami ;)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Plany, marzenia, cele...

przez wiejskifilozof 13 paź 2012, 07:05
Moje marzenie : przejść z psycholog i psychiatrą na ty, ale one jako kobiety starsze niż ja , muszą to zaproponować .Sam się nie odważę :D

Plany, marzenia, cele...

przez depresyjny21lat 13 paź 2012, 12:32
Dziś rozmyślam nad swoim życiem, muszę nadać mu coś konstruktywnego by mieć nadzieje na lepsze ,, jutro''. Postawiłem sobie trzy plany. Tak naprawdę od tego będzie zależał dalszy sens mojego istnienia. Musze je zrealizować do 25 roku życia bo potem to już będzie za późno na cokolwiek. To jest mój przełomowy dzień :!: Dzień ku drogi przyszlosci ;) :great:
depresyjny21lat

Sortuj wg