Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 12 maja 2012, 13:43
a ja w siebie nie wierzę, więc nie piszę :( a lubię.

wiec pisz... wiara przyjdzie z pierwszym sukcesem. Joan Rowling tez pisala do szuflady i nie wierzyla, ze jej Harry Potter ujzy swiatlo dzienne :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Plany, marzenia, cele...

przez dogomaniaczka 12 maja 2012, 13:45
Candy14, :mrgreen: no jakoś ciężko nadal mi się zebrać eh..nienawidzę tego w sobie. ciężko z motywacją, mobilizacją, regularnością..:/ i perfekcjonizm niektóre rzeczy skutecznie zabija..bo jak nie mogę zrobić czegoś tak jak bym chciała to nie robię wcale..eh do dupy. beztaleńciem jestem.

Plany, marzenia, cele...

przez rafka 12 maja 2012, 13:56
dominika92 napisał(a):Candy14, :mrgreen: no jakoś ciężko nadal mi się zebrać eh..nienawidzę tego w sobie. ciężko z motywacją, mobilizacją, regularnością..:/ i perfekcjonizm niektóre rzeczy skutecznie zabija..bo jak nie mogę zrobić czegoś tak jak bym chciała to nie robię wcale..eh do dupy. beztaleńciem jestem.

Każdy ma w sobie jakieś zdolności. Niektórzy w sobie ich nie dostrzegają bo inni nic w nich nie widzieli oprócz ''nic niewartego człowieka''. I w ten sposób można zanegować siebie kompletnie nie wierząc w swoje możliwości. Czyli skarb ukryty. Można w sobie to zakopać a nawet zniszczyć.
rafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 12 maja 2012, 14:04
eh do dupy. beztaleńciem jestem.

oj tam oj tam :D w koncu sie zbierzesz i zaczniesz a ja pierwsza po autograf przylece ;)
Obrazek
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Plany, marzenia, cele...

przez dogomaniaczka 12 maja 2012, 14:05
rafka, ja sama siebie zakopuję , bo inni to mnie raczej chwalą :D

Candy14, może się w końcu uda :mrgreen:

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 12 maja 2012, 14:07
dominika92, no to juz kupuje miotle :mrgreen:

Plany, marzenia, cele...

przez Stark 12 maja 2012, 14:10
dominika92, Powodzenia w realizacji celów...

Czekam...nie.. muszę wyciągnąć z siebie jakoś tą ponurą determinację...wyzbyć uczuć,realizować...być może kiedyś poczuje coś z rodzaju satysfakcji.
Stark

Plany, marzenia, cele...

przez rafka 12 maja 2012, 14:10
no to się ''sama nie zakopuj''. Jesteś młoda jeśli dobrze rozumiem, że urodziłaś się w 1992(po nicku).
Korzystaj z tego co masz. Później trudno będzie podnieść się jak za młodu się obciążasz.
rafka

Plany, marzenia, cele...

przez .Kinga. 12 maja 2012, 14:10
Co do języków to ja bym tak strasznie chciała doszlifować niemiecki i zacząć uczyć się francuskiego ♥ :105:
Ja w ogóle tak strasznie lubię się uczyć... a w szkole to nauczyciele w większości tylko zniechęcali..
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Plany, marzenia, cele...

przez rafka 12 maja 2012, 14:14
a tam nauczyciele. Od czego ma się ''swoją głowę''. Jeśli masz sprecyzowane swoje cele, marzenia to trzeba dążyć do tego.
rafka

Plany, marzenia, cele...

przez .Kinga. 12 maja 2012, 14:33
rafka, pomogło mi w tym skończenie szkoły ; )
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

Plany, marzenia, cele...

przez Snejana 12 maja 2012, 21:58
podejść za rok do matury z historii
nie wiem po co, ale jakoś mnie to kręci
może nawet rozszerzony polski?
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Plany, marzenia, cele...

przez .Kinga. 12 maja 2012, 22:08
Snejana, trzymam kciuki! Też jestem humanistką ;).

Plany, marzenia, cele...

przez Snejana 12 maja 2012, 22:09
.Kinga., w sumie ja się nie czuję ani humanistką ani umysłem ścisłym, zalezy co mnie akurat interesuje ;)
ale dziekuję :uklon:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Sortuj wg