Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Hisaishi 09 paź 2014, 17:17
Mieć stałą pracę.
Zakochać się z wzajemnością.
Poczuć się wreszcie lepiej i normalnie żyć.

Plany, marzenia, cele...

przez monk.2000 09 paź 2014, 19:20
Przejść LEGO Batman 2. :D
A tak na prawdę to wyzdrowieć i odnaleźć sens życia.

Nie zawalać podstawowych obowiązków domowych, typu sprzątanie, gotowanie, itd.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Plany, marzenia, cele...

przez mark123 22 paź 2014, 17:54
Marzenie: żeby nie było pewnego lekarza w dniu, w którym mam do niego termin.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez planB 22 paź 2014, 18:02
PL.. any... ,Marzenia ...akurat moje się spełniają.... marzę o niej ...o kobiecie prawdziwej z ciała i duszy ...wiem iż to już tylko kwestia czasu i bycia sobą) ,Cele ...mam puki co tylko - M&H i KiLL ....
I Dare, readY

Plany, marzenia, cele...

przez torres 22 paź 2014, 18:31
Planowanie, że kiedy osiągnie się jakiś cel będzie się szczęśliwym to samobójstwo. Szczególnie jeśli głównym celem jest romantyczny związek czyli źródło największych rozczarowań i kłopotów.

Plany, marzenia, cele...

przez Siddhi 22 paź 2014, 19:04
Poczuć życie w sobie i spokój, to głównie. I chyba jeszcze coś.
Siddhi

Plany, marzenia, cele...

przez planB 22 paź 2014, 20:21
torres to twoja perspektywa z punktu widzenia twojej dupy... kierunek ma ona martwy... puki co... pamiętaj ,że z martwych wstać możesz w każdej chwili swojego życia kórVa.

mam Marzenia.... moja kuzynka Marzena nie mogła spełnić swoich ...zgineła w głupim wypadku mając ok 30lat... ........ją rodzice zostawili w życiu i zajęli się drugą córką bliźniaczką dwu jajową ....chciał byś z nią teraz porozmawiać ? ....a może z jej rodzicami jak już odejdą i się 'obudzą ' ?

chcesz pogadać o straconych nadziejach ? o zabitym mnie ? o tym ,że żyłem w piekle ? ...nie znasz go kórVa i możesz z niego takiego jakie jest twoje - wyjść - kiedy chcesz tylko.
I Dare, readY

Plany, marzenia, cele...

przez torres 22 paź 2014, 20:29
To moja wypracowana perspektywa, która powstała dzięki wyjściu poza swoje dawne przekonania narzucane przez społeczeństwo i instynkt zwierzęcy. Romantyczny związek jest wbrew naturze, miłość to hormony w mózgu, narkotyki i trwa 2-4 lata. To jedno z największych zniewoleń robiące z mężczyzn frajerów uganiających się za cipką i tłumaczących sobie, że to wyższa wartość, cel, sens. Kobieta szuka faceta ale myśli już mądrzej bo chce żeby jej zapewnił utrzymanie i ją zapłodnił. Zwykła transakcja wymienna z dorabianiem ideologii, która zniewala. Jedyna możliwość wyzwolenia to zmniejszenie ważności wszystkiego w życiu i zastąpienie tego luzem i akceptacją.

Plany, marzenia, cele...

przez wiejskifilozof 26 paź 2014, 10:45
Do Biedronki jutro idę.

Plany, marzenia, cele...

przez Niete 26 paź 2014, 18:48
detektywmonk, to plan, marzenie czy cel? :)
Niete

Plany, marzenia, cele...

przez monk.2000 26 paź 2014, 18:57
Chciałbym, żeby mi się pisało na tym forum tak fajnie jak kiedyś. Teraz jakoś tak wszystko się rozmyło. Nikogo nie znam prawie, nie mam o czym pisać. Nie potrafię doradzać ludziom w potrzebie. Jak na takie forum się nie nadaję, to gdzie ja znajdę swoje miejsce?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Plany, marzenia, cele...

przez Arasha 26 paź 2014, 19:01
monk.2000 Może się wypaliłeś ? Ja mam teraz właśnie taki okres największej aktywności na nerwica.com, uzależniłam się na maxa, chciałabym z innymi rozmawiać, doradzać, wymieniać się doświadczeniami, wreszcie nie czuję się samotna i zagubiona w tym okropnym realnym świecie :D To mi daje speeda w życiu, bo poza forum to nie ma nic :bezradny:

-- 26 paź 2014, 18:03 --

Zebrec napisał(a):Chciałbym aby moje niektóre objawy natychmiast ustąpiły. :D

Ojoj ... a jak ja bym tego chciała :105:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Plany, marzenia, cele...

przez kotta 27 paź 2014, 06:23
mam taki cel na dziś żeby pozałatwiać wszystkie urzędowe sprawy bez większego lęku i stresu niż to jest przewidziane (bo wiadomo, że takie sytuacje z natury są stresujące)

a co do planów, to kolejny raz myślę nad założeniem jakiegoś bloga, może będę pisać recenzje, w każdym razie coś, żeby siebie wyrazić. ostatnio za bardzo się zamknęłam. no i jeszcze fajnie by było gdyby udało mi się z kimś z Was spotkać w katowicach, ale to byłby duży sukces.

Plany, marzenia, cele...

przez wiejskifilozof 27 paź 2014, 21:22
Niete napisał(a):detektywmonk, to plan, marzenie czy cel? :)

Plan.

Sortuj wg