Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez vyskokova 18 lip 2014, 10:30
Mam w planach na najbliższy miesiąc dokończyć wyposażanie mieszkania.
Na dzień dzisiejszy nie mam łóżka, więc śpię na kanapie. Nie mam szaf, więc ubrania do pracy trzymam na drążku rozporowym, wieszaku i desce do prasowania, reszta w torbach i pudłach. Podobnie książki, buty i inne szpargały. Nie mam lodówki, więc jem na mieście, a w domu owoce, warzywa, szybkie badziewie typu instant i owsianka. Nie mam pralki, więc piorę ręcznie lub noszę szmaty do pralni. I nie mam zamontowanego zlewu, więc myję naczynia (tę obłędną ilość po instantach ;) w umywalce. Aaa i nie mam drzwi między pomieszczeniami, więc panuje kojący przeciąg ;) Szkoda, że mnie te niewygody wcale nie mobilizują.
Ostatecznie więc zmuszę się do tych zakupów jak do porannego wstawania, bo "wypadałoby"(cyt.) mieć łóżko, mieć szafy, mieć lodówkę, mieć pralkę, mieć zlewozmywak, mieć drzwi. :?
Jako ten ślepy kamień pod wodą głęboką żyjesz, człowieku. W ciemnicy, człowieku, orzesz żywota rolę i płacz zasiewasz, ten trud, ten ból. I w błocie tarzasz gwiezdną duszę, człowieku, w błocie.

Plany, marzenia, cele...

przez wiejskifilozof 19 lip 2014, 10:12
Ja mam taki,pisać tylko pozytywne posty.

Plany, marzenia, cele...

przez Rebelia 19 lip 2014, 12:18
Ja tak powiem może dość ogólnie, obejdę sedno sprawy, ale mam ostatnio wrażenie, że zawsze kura pod górę. No czegokolwiek bym nie zaplanowała, nie może być tak, że sio do przodu, tylko musi się coś zesrać po drodze. Taka natura człowieka. Problem w tym, że mam mnóstwo planów na przyszłość, marzeń do realizacji, ALE brakuje mi siły i motywacji, żeby to wykonać. Więc siedzę potem i rozkminiam, jaką miernotą w tym sensie jestem, że nie umiem zebrać dupska w troki i po prostu ruszyć się z fotela. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez Piotr_k 19 lip 2014, 23:01
Zrobić w tym roku tego cholernego inżyniera! Przy okazji przyczynić się do rozwoju sprzętu dla medycyny ;)

Plany, marzenia, cele...

przez siostrawiatru 20 lip 2014, 08:49
Nie posiadam żadnych :( To tak jakbym już jedną nogą w grobie była.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Plany, marzenia, cele...

przez Bukowski 20 lip 2014, 08:51
siostrawiatru napisał(a):Nie posiadam żadnych :( To tak jakbym już jedną nogą w grobie była.

to utnij tą złą nogę :D
Bukowski

Plany, marzenia, cele...

przez wiejskifilozof 20 lip 2014, 09:26
Plany,można mieć proste :dziś w necie zobaczę dynastię Ming.Coś o nich poczytam.

Plany, marzenia, cele...

przez Bonus 20 lip 2014, 21:00
Ja, jeśli już mam jakieś plany, to tylko niewielkie.
Nigdy, jakoś nie udaje mi się zrealizować poważnych planów, bo takich nie mam. Prawie wcale nie mam planów. Może kiedyś to się zmieni...ale teraz jest tak jak jest.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Plany, marzenia, cele...

przez jasaw 20 lip 2014, 21:15
Tęsknię za Muzeum Narodowym, bo jest to miejsce, w którym zapomina sie o wszystkim...
Kocham malarstwo, choć nie mam jakiejś wyjątkowej wiedzy, ale klimat muzeum mnie urzeka, podziwiam dzieła utalentowanych ludzi, mistrzów-podziwiam.
Chciałabym wybrać się tam, ale, albo lęki, albo kręgosłup lub problemy zdrowotne Męża, stają na przeszkodzie...eh, życie ;)
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Plany, marzenia, cele...

przez Bonus 20 lip 2014, 21:25
Bardzo chciałbym postawić sobie konkretne cele w życiu, i mam na to duże chęci, ale nie mam takich możliwości, ani kasy. No bo, co z tego że ja sobie teraz postawię jakieś cele, skoro ja ich i tak nie zrealizuję?
One są tylko teoretyczne, natomiast w praktyce ich nie ma. Podobnie jest z marzeniami, które się i tak, przeważnie nie spełniają.

Plany, marzenia, cele...

przez jasaw 20 lip 2014, 21:39
Bonus, ale warto je mieć, bo umilają trochę szarzyznę dnia codziennego - a może i kiedyś spełnią się :D :?:
Dobra Dusza Forum

Plany, marzenia, cele...

przez Ramanujan 20 lip 2014, 21:48
jasaw napisał(a):Tęsknię za Muzeum Narodowym, bo jest to miejsce, w którym zapomina sie o wszystkim...
Kocham malarstwo, choć nie mam jakiejś wyjątkowej wiedzy, ale klimat muzeum mnie urzeka, podziwiam dzieła utalentowanych ludzi, mistrzów-podziwiam.
Chciałabym wybrać się tam, ale, albo lęki, albo kręgosłup lub problemy zdrowotne Męża, stają na przeszkodzie...eh, życie ;)
Też lubię malarstwo i niestety ciągle odwlekam wizytę w muzeum. Jak brat będzie miał urlop to postaram się z nim pójść, tym bardziej, że niektóre muzea są darmowe. Mam nadzieję, że uda mi się wybrać na Tauromachię, wystawę obrazów Picasso, Goi i Dalego. Niestety bilety do najtańszych nie należą, kosztują 40 zł.
Ramanujan

Plany, marzenia, cele...

przez Bonus 20 lip 2014, 21:53
I ja mam marzenia, kilka ich jest, ale one są tylko marzeniami...

Plany, marzenia, cele...

przez jasaw 20 lip 2014, 21:55
Ramanujan, to prawda. Uważam, że muzea państwowe powinny być dostepne za symboliczną opłatą. W końcu płacimy podatki...
Nasze państwo nie dba o ludzi...
W którym muzeum są te wystawy?
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg