Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez mark123 11 lip 2014, 15:51
kahir napisał(a):
Okrutny to chyba dla kogoś z obsesyjnym zainteresowaniem seksem.

żartowałem, że okrutny, jednak wystarczy, że ktoś poznał i polubił seks, żeby jego brak stał się dość uciążliwy. nie trzeba mieć żadnej obsesji.

No bo okrutny to trochę przesadne określenie.

siostrawiatru napisał(a):
Bonus napisał(a):Bo nie każdy się nadaje. Są osoby niedojrzałe do tego i powinny zdawać sobie z tego sprawę.

Ja właśnie zdaję sobie z tego sprawę i nie chcę mieć dzieci bo nie chcę żeby cierpiały przeze mnie. Może jak "dorosnę" to zmienię zdanie.

Ja się nie nadaję ani na rodzica ani do związku. Jakby mi się kiedyś jakimś cudem odmieniło, to i tak dziecko na pewno nie poprzez seks.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Plany, marzenia, cele...

przez jazzowa 11 lip 2014, 17:24
kahir napisał(a):
jazzowa napisał(a):eee jak to nie jest? :hide:

życie może być bez związku, ale związek bez seksu, a co gorsza życie bez seksu? :silence:

nie mówię, że całe życie bez seksu, bo to już jakiś okrutny scenariusz :mrgreen: ale można nie uprawiać go przez jakiś czas, nawet dłuższy i - nie zgadniesz! - być nawet szczęśliwym :D

aha no tak zapomniałam, że jestem chora na tym punkcie - więc dla mnie scenariusz niemożliwy :roll:
lepiej złamcie mi serce niż nos.

Plany, marzenia, cele...

przez Bonus 11 lip 2014, 17:40
Ja, raczej nie chcę zmieniać zdania na temat dzieci. Tak postanowiłem i tego się trzymam. Mi są dzieci nie potrzebne. Tak to czuję, że nie chcę, żadnych dzieci.
To nie dla mnie. I to jest, jak najbardziej świadoma decyzja a nie, jakaś zabawa. I tak mi w życiu nie dopisuje szczęście, więc nie wiem, czy kiedykolwiek będę miał lepsze życie...Może już nie...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez khaleesi 11 lip 2014, 18:16
Ja też nie chce dzieci. Nie dość, że przeraża mnie rodzenie, nie lubię dzieci poza tym a kolejna sprawa z tym, że przy ciąży nawet leków nie można brać bo można urodzić upośledzone dziecko. Wszystko jest za NIE. :twisted:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Plany, marzenia, cele...

przez wiejskifilozof 11 lip 2014, 18:26
U mnie jest ta nie dojrzałość,do bycia ojcem.

Plany, marzenia, cele...

przez khaleesi 11 lip 2014, 18:31
Bonus napisał(a):A może ja, akurat nie chce się ograniczać tylko do jednej dziewczyny? Może, chciałbym mieć kilka koleżanek. Jak dziewczyna, z którą bym był, mogłaby mi tego zabronić?
Czy ja byłbym jej własnością? Ona moją? Nie ma czegoś takiego, jak "ograniczenia w związku". To głupi ludzie to wymyślili. A znając nasze realia, to tak się dzieje.

Zgadzam się w zupełności. Związek to nie więzienie i ktoś będzie komuś czegoś zabraniał. Albo jest zaufanie albo do widzenia.
Kobieta/facet będący w związku mogą normalnie rozmawiać przebywać wśród ludzi. Jeśli ktoś stosuje ograniczenia to znaczy, że nie ufa.Proste
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Plany, marzenia, cele...

przez Bonus 11 lip 2014, 19:47
Oczywiście, że tak. Nikt, normalnie myślący nie chce być ograniczany, ani do czegoś zmuszany.
Właśnie, chociażby dlatego jest coraz więcej singli.
Bo ważna jest zasada, że "lepiej być samemu, niż z byle kim". No ale nie każdy ma taką zasadę. Są osoby, które wolą się wykorzystywać, źle traktować, bo nie mają, wyrobionej tej zasady i za słabe, własne zdanie. I tacy ludzie, w szczególności kobiety, powinni nad tym pracować, żeby mieć taką zasadę i szanować własne zdanie. Bo to jest, poważny problem u takich ludzi. Trzeba zrobić wiele, aby siebie szanować i postawić sobie, pewne granice. Nie każdy to potrafi, bo dla niektórych jest to, może trudne.
Tutaj, wiele zależy od silnego charakteru, człowieka.

Plany, marzenia, cele...

przez khaleesi 11 lip 2014, 20:55
Bonus, ja mam silne solidne zasady i w zasadzie niezmienne od dziecka. Nie mogę zrozumieć kobiet które siedzą przy kacie który je maltretuje. Jak z taką osobą można budować przyszłość? I dzieci z tego poranione, ona i on też jakiś nie teges.
Mistrz Avatara

Plany, marzenia, cele...

przez inbvo 11 lip 2014, 21:02
khaleesi napisał(a):Bonus, ja mam silne solidne zasady i w zasadzie niezmienne od dziecka. Nie mogę zrozumieć kobiet które siedzą przy kacie który je maltretuje. Jak z taką osobą można budować przyszłość? I dzieci z tego poranione, ona i on też jakiś nie teges.

z desperacji ludzie tak robią, z braku poczucia własnej wartości.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Plany, marzenia, cele...

przez khaleesi 11 lip 2014, 21:05
inbvo, masakra. To co lepszy taki co leje niżli żaden? Żałosne.
Mistrz Avatara

Plany, marzenia, cele...

przez inbvo 11 lip 2014, 21:06
sam w to wpadłem niedawno, ale teraz wiem że NIGDY WIĘCEJ
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Plany, marzenia, cele...

przez mark123 11 lip 2014, 21:07
khaleesi napisał(a):inbvo, masakra. To co lepszy taki co leje niżli żaden? Żałosne.

Niektóre kobiety chyba tak wolą.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Plany, marzenia, cele...

przez khaleesi 11 lip 2014, 21:11
a może to ukryte skłonności sado maso tych kobiet? ja naprawde nie czaje jak ktoś mnie krzywdzi psychicznie czy fizycznie to nie ma o czym gadać. Jestem naiwna ale nie nie rozumiem kobiet które chodzą z podbitymi oczami i usprawiedliwiają swoich misiów bo przecież tylko lekko popchnął na szafę niespecjalnie ot zdenerwowany był. :roll: inbvo, no to sam widzisz. Znaczy kobieta Cię lała? :shock:
Mistrz Avatara

Plany, marzenia, cele...

przez Bonus 11 lip 2014, 22:11
Właśnie chodzi o niskie poczucie swojej wartości u takich kobiet. Dlatego, kobiety z silnym charakterem i osobowością, przeważnie są wolne, bo takie szanują własne zdanie, znają swoje granice i nie dadzą sobą rządzić. Tutaj, bardzo liczy się charakter i osobowość.
Ale też, pewne nastawienie do życia. Kobiety muszą wiedzieć, mieć świadomość, że nie mogą sobie na pewne rzeczy pozwalać. Muszą być stanowcze. Ale nie każda taka jest.

Sortuj wg