Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez ala1983 03 lip 2014, 23:59
dar napisał(a):zacząć nową pracę i żeby było w niej fajnie :D

:105:
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Plany, marzenia, cele...

przez piti_88 04 lip 2014, 00:15
Mały Fiat stoi pod domem ;) Wypucowany i po pierwszych naprawach.

Jeszcze troszkę, i będzie można wyjechać w sentymentalną podróż ;)
Ktoś jedzie ze mną? ;)
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da i on właśnie to coś robi.
Chcesz pogadać - zawsze do dyspozycji :) GG:1543457

Plany, marzenia, cele...

przez monk.2000 04 lip 2014, 11:05
Do 30 stanąć na nogi.
Aktualnie mam 24. :pirate:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez Uciekinier 09 lip 2014, 21:03
Wygrać w totka i mieć wszystko w dupie. Wiem, naiwne to, ale żyję tą nadzieją co gorsza. A z przyziemnych to zmienić pracę i wrócić do rodzinnego miasta, co też wydaje się nierealne :?
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Plany, marzenia, cele...

przez palau 09 lip 2014, 21:08
Pracować w hospicjum, fundacji, sierocińcu... żeby uczyć i wspierać samotne dzieci.
To jest tak, że wylatuje jedna cegła a burzy się wszystko. - Barbara Sęk "Dlaczego ona?"

Plany, marzenia, cele...

przez Chada 09 lip 2014, 21:17
staje się niebytem napisał(a):Pracować w hospicjum, fundacji, sierocińcu... żeby uczyć i wspierać samotne dzieci.

Szlachetnie :smile: Bardzo fajny plan trzymam kciuki że by się udało :great:

Lamotrygina 150mg

Plany, marzenia, cele...

przez palau 09 lip 2014, 21:43
Chada, Dzięki bardzo :) Mam nadzieję, że będzie to możliwe.
Obrazek
To jest tak, że wylatuje jedna cegła a burzy się wszystko. - Barbara Sęk "Dlaczego ona?"

Plany, marzenia, cele...

przez kahir 10 lip 2014, 22:04
mam w planach poślubić pewną forumowiczkę :mrgreen:
no dobra - trochę żartuję... ale nie do końca ;)
świat jest pełen psychologów.

Plany, marzenia, cele...

przez Bonus 10 lip 2014, 22:10
A ja tam nie potrzebuje żadnego ślubu.
Po co mi to. Fajnie jest być singlem. Marzeń to mam, co najmniej kilka, lecz nie ma szans, by je zrealizować. Planów, takich konkretnych to na razie nie mam, natomiast, co do celów...one u mnie zawsze są pragnieniem, ale nieosiągalnym...
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Plany, marzenia, cele...

przez kahir 10 lip 2014, 23:01
"fajnie jest być singlem" to chyba najczęściej powtarzane, przez ludzi niepotrafiących znaleźć partnera, kłamstwo :mrgreen: "fajnie mieć kogoś bliskiego" - to brzmi prawdziwie. a ślub... nabijam się z tym ślubem. przecież nie chodzi o to żeby sobie przyrzekać - to, czy tamto. przed bogiem, urzędnikiem, w obecności świadków. przyrzeczenia nie mają mocy, nie mają jej obietnice. moc ma to, co robisz, żeby tobie i drugiej osobie było dobrze. to bardzo proste.

Plany, marzenia, cele...

przez mark123 10 lip 2014, 23:07
kahir napisał(a):"fajnie jest być singlem" to chyba najczęściej powtarzane, przez ludzi niepotrafiących znaleźć partnera, kłamstwo

Niekoniecznie kłamstwo
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Plany, marzenia, cele...

przez slow motion 10 lip 2014, 23:08
kahir napisał(a):"fajnie jest być singlem" to chyba najczęściej powtarzane, przez ludzi niepotrafiących znaleźć partnera, kłamstwo :mrgreen: "fajnie mieć kogoś bliskiego" - to brzmi prawdziwie. a ślub... nabijam się z tym ślubem. przecież nie chodzi o to żeby sobie przyrzekać - to, czy tamto. przed bogiem, urzędnikiem, w obecności świadków. przyrzeczenia nie mają mocy, nie mają jej obietnice. moc ma to, co robisz, żeby tobie i drugiej osobie było dobrze. to bardzo proste.

piękne i zgadzam się w 100% z drugą częścią

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Plany, marzenia, cele...

przez Bonus 10 lip 2014, 23:10
Ale chodzi o to, że ludzie, którzy są tymi singlami, to nie jest nic dziwnego, ani niepoprawnego.
Tylko niektórzy ludzie mają takie głupie myślenie...Jest wielu singli z konieczności, bo nie mają innego wyjścia. Ale też, ma na to wpływ, kilka innych czynników, takich jak: brak szczęścia do właściwej osoby, nieciekawa sytuacja, własne problemy, negatywne znajomości i relacje z drugą osobą.
Gdyby to było takie proste, to, raczej nikt nie byłby singlem.

-- 10 lip 2014, 22:23 --

To, że ktoś wybiera, że chce być sam, singlem, ma powody do tego. Nie wiem czy zawieranie związku małżeńskiego z nieodpowiednią osobą, jest fajne?
A wielu takich ludzi, woli się czuć wolnym, nie mieć tego ciężaru na sobie. Ja tam nigdy nie miałem żadnej dziewczyny, ani bliskiej, stałej koleżanki i też żyję, nie zabiłem się z tego powodu. Jakby tak każdy, kto nikogo nie ma miał się załamywać, płakać, to co by to było? Zdrowie jest najważniejsze.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Plany, marzenia, cele...

przez kahir 10 lip 2014, 23:45
nie mówię, że jest w tym - byciu singlem - coś złego, niepoprawnego, czy - nie wiem - wstydliwego. mówię tylko, że bardzo niewielu jest singlem z wyboru, a nawet jeśli są, to nie muszą wypowiadać zdań "o! jak fajnie jest być singlem!", bo nie muszą nic, nikomu, a przede wszystkim sobie, udowadniać. zazwyczaj jednak - zgodzicie się bądź nie - tego typu stwierdzenia padają z ust osób, które na tyle mocno przeżywają swoją, bądź co bądź, samotność, że próbują się przekonywać, że bycie singlem jest nie tylko normalne (bo jest/może być), ale nawet fajne. to też kwestia wyboru. byłem w związkach, dość poważnych. byłem singlem. miałem... romanse. ostatnio spotykałem się z kilkoma dziewczynami (nie równolegle) na przestrzeni paru miesięcy. szczerze? to ostatnie - przywilej bycia singlem - nie bawiło mnie w ogóle. jasne - seks jest fajny, ale w takim przypadku to tylko seks - fizyczna przyjemność, w niczym nie lepsza od upijania się czy ćpańska, tyle że zdrowsza. rozumiem, że ktoś może wybrać taki tryb, rozumiem motywacje, jednak nie podzielam ich.

Sortuj wg