Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez cyklopka 22 kwi 2014, 15:50
Cele chyba miałam jak chodziłam do szkoły i myślałam jaki mogę mieć zawód w przyszłości.
Kiedy mi odradzono niektóre zawody i kierunki, poszłam na studia dla samego studiowania i celowość się skończyła. "Byle do magisterki".

Nauczyłam się odróżniać marzenia od fantazji. Marzenia to coś, do czego dążymy swoimi decyzjami. Fantazje to wyobrażanie sobie rzeczy, których nie ma.

Myślę, że to co było kiedyś dla mnie marzeniem, teraz jest już tylko fantazją i trzeba zacząć wracać do rzeczywistości.

Ale zawsze chciałam mieć psa. Tak, myślę, że nawet jak mi się w życiu nie uda, to kiedyś będzie przy mnie miejsce dla psa.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Plany, marzenia, cele...

przez ( Dean )^2 22 kwi 2014, 20:26
Kupuje jakieś porządne hantle,zaczynam robić pompki brzuszki-mój cel jest prosty-siła fizyczna i ładna sylwetka.

Po co?Siła,bo boję się podskórnie ludzi,nie czuje się pewnie,byłem ofiarą przemocy i ciągle gdzieś z tyłu głowy mam takie poczucie że ludzie mogą mnie skrzywdzić,pobić.Jak będę silniejszy poczuję sie pewniej.

No i ładna sylwetka dodaje seksapilu :pirate:

Później zaczną regularne treningi na siłowni,na razie nie mam na to czasu całkiem.
Najgorszy jest wiatr.

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 22 kwi 2014, 22:55
poznać nowych ludzi i być aktywną towarzysko, bo przez ostatnie 2 lata trochę zaniedbałam swoje życie towarzyskie..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez Abbey 23 kwi 2014, 14:26
prawko.
po prostu muszę.
najlepiej jeszcze przed wakacjami.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Plany, marzenia, cele...

przez Osa1 23 kwi 2014, 15:01
wyjsc z tego G

Plany, marzenia, cele...

przez elo 23 kwi 2014, 15:18
postanawilam zrobic chociaz inzyniera o ile otworza w tym roku moj kierunek
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

jak osiągac cele wyznacz sobie je i realizuj

przez margaritka1985 25 kwi 2014, 16:50
Aby coś osiągnąc ważny jest plan działania czyli najprosciej wypisanie po koleji co się chce osiągnąc kiedy jestesmy tego świadomi łatwiej jest realiować cele
moje są najstępujące
1.wyleczyć się z trzech chorób psychicznych schizofreni ,zaburzen lekowych ,nerwicy
2.zrobić kariere międzynarodowa w show biznesie
a wy jakie macie cele?

Plany, marzenia, cele...

przez macieywwa 25 kwi 2014, 17:13
Wytrwać w jednym kawałku i zupełnie nie załamać sie do 12 czerwca, plan na najbliższe tygodnie, a co później..ciężko cokolwiek planować, nie wiedząc w jakim będę stanie po powrocie z AP.
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Plany, marzenia, cele...

przez lunatic 25 kwi 2014, 17:34
elo napisał(a):postanawilam zrobic chociaz inzyniera o ile otworza w tym roku moj kierunek

o jakim kierunku piszesz?

Plany, marzenia, cele...

przez Indifference1 26 kwi 2014, 15:05
Vett napisał(a):prawko.
po prostu muszę.

Chcesz je robić w czasie szkoły? Ja idę po maturze :zonk: Boję się jak cholera, nie nadaję się do takich rzeczy jak prowadzenie samochodu.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Plany, marzenia, cele...

przez Semir 27 kwi 2014, 10:20
Indifference1 napisał(a):
po prostu muszę.

Chcesz je robić w czasie szkoły? Ja idę po maturze :zonk: Boję się jak cholera, nie nadaję się do takich rzeczy jak prowadzenie samochodu.

Egzamin z prawka brzmi straszniej niż wygląda jak się przestudiuje przepisy i ,,wyczuje samochód" to już duża podstawa do sukcesu :). No i nerwy na wodzy. Aha i jeszcze jedna wskazówka jeśli masz jakieś wątpliwości co do znaków i manewrów nie bój się swojej interpretacji bo może się okazać że egzaminator wpuścił Cię w maliny tak jak mnie kiedy kazał jechać prosto na znaku białe koło z czerwoną obwódką (zakaz jazdy w obu kierunkach) . jeśli się go nie przekroczy jak zrobiłem tak i zawróciłem facet nie miał pretensji i jak powiedziałem o co kaman to pogratulował czujności. Nie ma co się bać tego ja mam od 4 lat i w samochodzie czuję się jak w domu:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Plany, marzenia, cele...

przez Indifference1 27 kwi 2014, 10:40
Semir, no właśnie wiem, że to nie może być tak straszne skoro z mojego otoczenia zdały nawet bardzo tępe osoby. Ale jakoś ciągle kiepsko widzę połączenie ja+samochód :?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Plany, marzenia, cele...

przez szeretet 27 kwi 2014, 15:24
nie radzę sobie. potrzebuję wsparcia, marzę o faktycznym rzeczywistym wsparciu. nie daję sobie rady.

Plany, marzenia, cele...

przez Abbey 27 kwi 2014, 15:28
Semir napisał(a):
Indifference1 napisał(a):
po prostu muszę.

Egzamin z prawka brzmi straszniej niż wygląda jak się przestudiuje przepisy i ,,wyczuje samochód" to już duża podstawa do sukcesu :). No i nerwy na wodzy. Aha i jeszcze jedna wskazówka jeśli masz jakieś wątpliwości co do znaków i manewrów nie bój się swojej interpretacji bo może się okazać że egzaminator wpuścił Cię w maliny tak jak mnie kiedy kazał jechać prosto na znaku białe koło z czerwoną obwódką (zakaz jazdy w obu kierunkach) . jeśli się go nie przekroczy jak zrobiłem tak i zawróciłem facet nie miał pretensji i jak powiedziałem o co kaman to pogratulował czujności. Nie ma co się bać tego ja mam od 4 lat i w samochodzie czuję się jak w domu:)

chciałabym zrobić teraz, ale się cykam. I egzaminów, i wszystkiego, jazdy i w ogóle.
Kocham jeździć, serio. Najbardziej stresuje mnie fakt, że oprócz mnie i osoby uczącej będą jeździć jeszcze obcy, zapewne z mojej szkoły i oni uwielbiają wręcz śmiać się z 'sierot', a ze mnie to w szczególności :roll:
Żal mi, że jeśli nie zdam, to CAŁA zaoszczędzona przeze mnie kasa przepadnie. Calusieńka. A ja nic z tego nie będę mieć.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Sortuj wg