Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez SmutnaTęcza 16 sty 2014, 01:48
Muszę w końcu się odważyć i iść do pani dziekan i się o wszystko wypytać. Boję się tylko, że nie będzie można nic zrobić, jeśli los pokrzyżuje mi plany w maju i czerwcu.

Plany, marzenia, cele...

przez kolekcjoner snów 16 sty 2014, 02:13
3 dni
kolekcjoner snów

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 17 sty 2014, 03:00
Aurora92 napisał(a):Ja również, choć z dnia na dzień wydaje się to coraz bardziej abstrakcyjne. :?

Dokładnie... Ja mam codziennie koła teraz, jak nie jedno, to dwa dziennie, w drugiej szkole egzaminy... A sesja tuż tuż...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez acherontia-styx 17 sty 2014, 20:56
Monar napisał(a):Dokładnie... Ja mam codziennie koła teraz, jak nie jedno, to dwa dziennie, w drugiej szkole egzaminy... A sesja tuż tuż...

Jak dobrze, że mam sesję ciągłą i tylko 3 egzaminy w ciągu tego roku akademickiego :105:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 18 sty 2014, 17:36
witam, czy moze ktos podrzucic tu link z prezentacja multimedialna o terroryzmie/ atakach terrorystycznych? musze na pn to miec a innego materialu mam jeszcze mnostwo... Blagam o pomoc :( onieczne przypisy.. :(

marzenie: zaliczyc ten przedmiot..
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Plany, marzenia, cele...

przez DestruktorMysli 18 sty 2014, 21:54
Już tu pisałem, ale dopiszę:
1. Niczego nie "zaliczać", tylko oddać się w pełni temu, co sprawia mi frajdę (poprzednio napomknąłem o braku sprecyzowania swoich preferencji), bo i po co tracić energię dla czegoś, co mi się w życiu nie przyda ani nie da mi szczęścia
2. Zadbać o swoje ciało

Plany, marzenia, cele...

przez shewolf 19 sty 2014, 02:04
Chciałabym wyjechać do Irlandii i tam założyć rodzinę, mieć domek i kawałek ziemi, mieć swojego konia, albo i dwa. I wilczaka. Albo zamieszkać w Finlandii w własnoręcznie zrobionym szałasie, w jakimś lesie, wśród jezior, sama.
A z bliższej przyszłości to dobrze zdać maturę i dostać się na filologię angielską, znaleźć jakąś niedrogą kwaterę w Irlandii, żeby polecieć w wakacje chociaż na parę dni. No i po maturze znaleźć jakąś pracę, bo bez kasy to nie da rady.
Co do nierealnych marzeń, to chciałabym być aktorką. Ale i wygląd nie taki i charakter..
Kiedyś marzyłam o prawdziwej przyjaźni, ale już wiem, że w moim przypadku to nie ma prawa bytu.

Edit:
Przepraszam za podwójnego posta, zaciął mi się komputer i dodało dwa razy.
Ostatnio edytowano 19 sty 2014, 02:10 przez shewolf, łącznie edytowano 1 raz

Plany, marzenia, cele...

przez shewolf 19 sty 2014, 02:04
Chciałabym wyjechać do Irlandii i tam założyć rodzinę, mieć domek i kawałek ziemi, mieć swojego konia, albo i dwa. I wilczaka. Albo zamieszkać w Finlandii w własnoręcznie zrobionym szałasie, w jakimś lesie, wśród jezior, sama.
A z bliższej przyszłości to dobrze zdać maturę i dostać się na filologię angielską, znaleźć jakąś niedrogą kwaterę w Irlandii, żeby polecieć w wakacje chociaż na parę dni. No i po maturze znaleźć jakąś pracę, bo bez kasy to nie da rady.
Co do nierealnych marzeń, to chciałabym być aktorką. Ale i wygląd nie taki i charakter..
Kiedyś marzyłam o prawdziwej przyjaźni, ale już wiem, że w moim przypadku to nie ma prawa bytu.

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 21 sty 2014, 19:28
Chciałbym wreszcie znaleźć pracę :cry:
Dzisiaj byłem na jednej rozmowie, ale załamka, bo na jedno stanowisko znowu było conajmniej kilkanaście chętnych osób.

Chciałbym się uniezależnić. A tu ciężko... i znowu marzenia trzeba odłożyć na dalszy plan.
barikello

Plany, marzenia, cele...

przez Steviear 21 sty 2014, 19:35
Znaleźć sposób na wewnętrzny spokój , przy tym nie rezygnując z radości jaką daje obcowanie z ludźmi lub przyrodą.
Chcę być zdystansowana. Ale nie obojętna na wszystko.
Mieć w sobie tyle siły, by spełniać to, co zaplanowałam wcześniej.
Nawet głupie codzienne punktualne wstawanie będzie sukcesem.
Na drodze tych sukcesów zyskać motywację ,a potem dzięki niej pozwolić sobie na coś więcej.
Pozwolić na realizację marzeń, których boję się zrealizować lub nie mam siły.
Zlikwidować negatywne emocje i w stopniowo coraz bardziej uporządkowanym życiu poczuć,że mam wartość.
Że potrafię zrobić to i tamto. Że wszystko staje się możliwe.

Bez uniesień.. bez walki..bez wyrzeczeń. bez cierpienia i smutku, niespełnienia

Takie proste się wydaje..
Steviear

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 25 sty 2014, 12:15
zaliczyć kolejny semestr, ostatni szkoły policealnej i zdać zawodowy, który pokrywa się z sesją na studiach. to będzie hardcore...
jeśli nie uda się zdać zawodowego, nie rozpłaczę się, zdam w drugim terminie, bo nawet może okazać się, że nie będę mogła przyjechać na egzamin zawodowy, bo będę mieć egzamin na studiach - ale oby było dobrze :)

ps. i wgl żeby zdać sesję i przejść na ten 2 semestr na studiach! :p

Plany, marzenia, cele...

przez mark123 25 sty 2014, 13:28
Takie teoretyczne plany na najbliższy czas: zamknąć pozytywnie sprawy związaną z sesją i obroną, zrobić staż, szukać pracy, znaleźć pracę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Plany, marzenia, cele...

przez CnaV 25 sty 2014, 13:58
nauczyć się planowac dzień, by go nie marnowac na głupoty. Marzy mi się praca jako freelancer copywriter, ale wiem że trzeba w to włożyć dużo wysiłku.
""You're so afraid of love there's not much time.. All the pain inside just makes you want to die.. Love me, Don't hate me You're angry it's ok trust me come this way live in eternity... "

Plany, marzenia, cele...

przez barikello 26 sty 2014, 00:10
Mam taki plan, zeby zacząć wcześniej wstawać :P Nie mam w sumie po co teraz tego robić, ale już mnie wkurza marnotrawienie czasu. Lepiej się faktycznie zabrać od 7 rano za naukę i popracowanie nad swoją formą 8)
barikello

Sortuj wg