Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez wieslawpas 03 lis 2013, 17:02
Kestrel, Zapisz sie na kurs przygotowujacy do matury, trwa poł roku. Kiedys sie zapisalem i to byl swietny pomysl. Jedzialm do tej szkoly co tydzień w weekendy, i po poł roku zdalem mature zima. Samemu może Ci sie nie chcieć zmobilowiac. Chyba ze chodzisz do szkoly jeszcze.

Plany, marzenia, cele...

przez SmutnaTęcza 03 lis 2013, 17:45
Zdążyć obronić się czerwcu (najlepiej na 5), w ogóle napisać tę pracę, zdać zadowalająco maturę i w lipcu dowiedzieć się, że po 3 latach w końcu udało mi się dostać na wymarzone studia... No i zakochać się z wzajemnością...

Plany, marzenia, cele...

przez Arhol 04 lis 2013, 02:10
A,zapomniałem o wizycie u doktorka na grudzień coby magic pillsy nabyć :mrgreen: !
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez rotten soul 04 lis 2013, 03:10
Aurora92,
No i zakochać się z wzajemnością...

Z tą nienawiścią do wszystkich ludzi, to nie masz na to szans :nono: . Rozglądaj się powoli za kotami. :twisted:
rotten soul

Plany, marzenia, cele...

przez SmutnaTęcza 04 lis 2013, 11:41
rotten soul napisał(a):Aurora92,
No i zakochać się z wzajemnością...

Z tą nienawiścią do wszystkich ludzi, to nie masz na to szans :nono: . Rozglądaj się powoli za kotami. :twisted:

Już mam kota, ale nie jest przytulny. ;) A z tą nienawiścią jest tak, że to raczej zawiść, że inni kochają i są kochani.

Plany, marzenia, cele...

przez Clementine 04 lis 2013, 14:55
wiecie co? moim głównym marzeniem, głównym celem jest pozostanie stylistką, praca w świecie mody, bardzo się tym interesuję a przez to cholerstwo wszystko odkładam na dalszy tor. MAM TEGO DOŚĆ! NAPRAWDĘ DOŚĆ!! chcę żyć normalnie, normalnie funkcjonować, zająć się tym co kocham... :why:

Plany, marzenia, cele...

przez Anna Maria 04 lis 2013, 15:06
Clementine, śmiało walcz o marzenia pomimo choroby! Ja zawalczyłam i mam się super, coraz lepiej.
Anna Maria

Plany, marzenia, cele...

przez Uciekinier 05 lis 2013, 21:20
Zacząć żyć .. tylko i aż tyle .. :-|
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Plany, marzenia, cele...

przez disorder 05 lis 2013, 21:22
nie mam żadnych, bo i tak wiem, że niczego nie doprowadzę do końca

Plany, marzenia, cele...

przez Semir 07 lis 2013, 21:34
Clementine napisał(a):wiecie co? moim głównym marzeniem, głównym celem jest pozostanie stylistką, praca w świecie mody, bardzo się tym interesuję a przez to cholerstwo wszystko odkładam na dalszy tor. MAM TEGO DOŚĆ! NAPRAWDĘ DOŚĆ!! chcę żyć normalnie, normalnie funkcjonować, zająć się tym co kocham... :why:

jeśli odkładasz to jeszcze nie koniec ważne by z tego nie rezygnować :) ja też odkładam ale przez moją chorobę to już tak ze 2 lata będzie ale nie czuje się jeszcze przegrany każdemu z nas daje to w kość i często boimy się że to nie ten moment ale nie martw się to nadejdzie a wtedy wszystko ujdzie migiem nie poddawaj się głowa do góry :-)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Plany, marzenia, cele...

przez nerwosol-men 08 lis 2013, 00:16
wyzdrowieć to główny cel
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 16 lis 2013, 22:45
Kolejny cel: zaliczyć ostatnią wpadkę z kołem i zdać ją w następnym terminie, nie dla mnie uczenie się książki na pamięć, ale DAM RADĘ, bo to mój CEL.

Plany, marzenia, cele...

przez kolekcjoner snów 18 lis 2013, 03:03
Monar, jak coś to jeszcze jest zbój na koniec ;)
kolekcjoner snów

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 18 lis 2013, 16:30
kolekcjoner snów, nie ma mowy ! :P Wolałabym zdać bez żadnych większych problemów :)

Sortuj wg