Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Plany, marzenia, cele...

przez Ridllic 07 wrz 2008, 19:32
yyy.... spotkac prawdziwa miłosc "i chyba to by mi wystaczyło do szczescia" tak niewiele a zarazem tak duzo :)
Ridllic

przez Adeekk 08 wrz 2008, 22:30
Moje marzenia to pokonać chorobę i być szczęśliwym, mieć satysfakcję że wreszcie coś mi wyszło, patrzeć z optymizmem na całe życie, zacząć się uśmiechać do ludzi i z nimi rozmawiać. Poprawić kontakty w rodzinie i z kolegami, znaleźć tą pierwszą dziewczynę która będzie mnie kochać bez względu jaki jestem, za 2 lata zdać maturę i iść na studia a potem znaleźć miłą, fajną przyjemną pracę i oczywiście zbudować własny dom.

przez Bodzio72 09 wrz 2008, 12:58
A nie się marzy spotykać na ulicy normalnych ludzi normalnie ubranych, bez manifetsacji swojej odmienności, lepszości etc. Marzy mi się normalna praca, w której jest jakiś sens bez tych korporacyjnych głupot, dojenia niedostoswanych. Marzy mi świat bez polityków i innych idiotów szcególnie tych z socjalistycznym odchyleniem, którzy kradna moje pieniądze. Marzy mi się, że słowo Polak będzie coś znaczyć i do czegoś zobowiązywać.

A takie przyziemne marzy mi się drugie dziecko - córka, na razie mam 3 letniego budrysa, który poszedł do przedszkola. Dodatkowo chciałbym wyjechać, już z Warszawy mam dośc tego syfu, zadęcia, tej całej eurpejskiej lanserki. Mały domek gdzies na wybrzeżu ot co mi się marzy.

Wszyscy mamy chyba podbne marzenia .......

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda23 12 wrz 2008, 13:08
Moje drugie marzenie: Przestać się za wszystko oskarżać za każde uczucie szczególnie te negatywne, zaakceptować siebie z wszystkimi wadami i zaletami, być dla siebie wyrozumiałą i dać prawo do gorszego samopoczucia, poprostu POKOCHAĆ SIEBIE!!!

przez anonimowa 12 wrz 2008, 19:13
Magda23 napisał(a):Moje drugie marzenie: Przestać się za wszystko oskarżać za każde uczucie szczególnie te negatywne, zaakceptować siebie z wszystkimi wadami i zaletami, być dla siebie wyrozumiałą i dać prawo do gorszego samopoczucia, poprostu POKOCHAĆ SIEBIE!!!

Moje też ;)

przez pajak 12 wrz 2008, 19:50
tylko jedno- być zdrowym...
Obrazek

przez Stokrotka_G 13 wrz 2008, 12:56
Piekne te wasze marzenia,mysle ze do spelniena,bo jak sie czegos bardzo chce to sie to w koncu osiaga!
Tez chcalabym jeszcze wiele w zyciu zrobic,bez ograniczajacego mnie leku :smile:
Prosilem Boga o zdrowie,zeby robic zeczy wielkie....on dal mi chorobe zebym robil zeczy lepsze....

przez Misiek 15 wrz 2008, 14:17
Stokrotka_G, co byś jeszcze chciała zrobić... ??

przez Stokrotka_G 15 wrz 2008, 18:25
Misiek,moze to co chcalaby zrobic to nic wielkiego.......chcalaby poprostu zyc bez ograniczajacego mnie leku.
Teraz kiedy podejme nawet jakas decyzje, to nie wiem czy jestem ja w stanie doprowadzic do konca,chcalabym poprostu twardo stanac na swoich nogach i byc pewna siebie
to moje marzenia..... :smile:
Prosilem Boga o zdrowie,zeby robic zeczy wielkie....on dal mi chorobe zebym robil zeczy lepsze....

przez Magda23 16 wrz 2008, 12:59
Marzenie, które mogę już spełnić jeśli tylko uwierze w swoje możliwości: Chcę spędzić dzisiejszy dzień jak najpiękniej potrafię, chcę się śmiać, cieszyć pomimo tego, że za oknem ponuro, chcę zobaczyć wreszcie na co mnie stać bo stać mnie na wiele tylko narazie to skrzętnie ukrywałam pod nerwicą!
Powiedzcie jak to jest, że najczęściej na nerwice chorują osoby zdolne i mądre, które mogą naprawdę wiele zdziałać tylko nie wierzą w swoje możliwości??

przez Misiek 16 wrz 2008, 13:49
Magda23 napisał(a):Powiedzcie jak to jest, że najczęściej na nerwice chorują osoby zdolne i mądre, które mogą naprawdę wiele zdziałać tylko nie wierzą w swoje możliwości??

Nie wiem jak to jest.... ale wiem że to prawda... :smile:

przez Spadająca_Gwiazda 28 wrz 2008, 22:37
Kiedyś bardzo dawno temu kiedy uśmiechałam się do ludzi na ulicach i wydawało mi się że wszystko pokonam, nawet siebie samą.. marzyłam o domu. Swoim własnym i o rodzinie kochającej.. o dzieciach o kotach dwóch śpiących w naszym łóżku. Marzyłam by codziennie mówić i słyszeć "kocham cię" a wszelkie trudności byłyby dla mnie nic nieznaczącymi błahostkami.

Marzyłam o normalności, prostej a jakże do bólu szczesliwej
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

przez gabriel 29 wrz 2008, 00:00
A teraz o czym marzysz?

przez Spadająca_Gwiazda 29 wrz 2008, 00:17
teraz? trudne pytanie mi zadałeś Gabrielu.
Chyba już nie marzę, nie widzę swojej przyszłości w pozytywnych barwach, wcale jej nie widzę..

A ty?
Spadam jak liść, spadam niczym gwiazda. Znajdując wiarę podążam tam gdzie Ty..

Sortuj wg