Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez monk.2000 09 lip 2013, 20:49
Ja nie mam wyje*ane, wręcz przeciwnie od pewnego momentu zacząłem życie traktować bardzo serio i w poważnych kategoriach. Owocuje to dużym "obciążeniem procesora" i paradoksalnie prowadzi do częściowego wycofania z życia.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Plany, marzenia, cele...

przez Anna Maria 09 lip 2013, 20:53
Monar, dowiem się w tygodniu. Fajnie że masz prace. Jaka jest taka jest ale zawsze coś :great:
Anna Maria

Plany, marzenia, cele...

przez mousike 10 lip 2013, 10:44
Moje plany marzenia i cele to pokonac depresje i lęki do konca cieszyc sie zyciem miec fajna prace szczesliwa pelna zycia kochajaca rodzine zdrowie i przytulny dom :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 18 lip 2013, 21:22
Kolejny cel osiągnięty - zostałam studentką UKW, a raczej zostanę jak złożę w sobotę papiery :P
Teraz kolejny cel to nie ześwirować do czasu studiów, ogarnąć sprawy z akademikiem, stypendium, no i z samymi studiami - uczelnią, ludźmi...

Plany, marzenia, cele...

przez Davin 18 lip 2013, 21:26
Monar, :brawo:
Davin

Plany, marzenia, cele...

przez kornelia_lilia 18 lip 2013, 22:04
Monar, super. Dużo spraw do załatwienia przed Tobą, trzymam kciuki ;) I już nie będzie rutyna... ;)
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Plany, marzenia, cele...

przez Anna Maria 18 lip 2013, 22:06
Monar, :brawo:
Anna Maria

Plany, marzenia, cele...

przez Śmiercionauta 18 lip 2013, 22:21
już nie am żadnych planów marzeń i celów. wszystko umarło.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Plany, marzenia, cele...

przez rotten soul 19 lip 2013, 14:44
Popracować jakieś 36 lat jeszcze w nisko płatnej robocie. Potem emerytura w stylu "micha i do budy" i po paru latach życia w przytułku, jako niedołężny starzec z demencją - power off. Mam nadzieję, że spełnię te niezbyt wygórowane marzenia. ;)
rotten soul

Plany, marzenia, cele...

przez agulka315 20 lip 2013, 11:15
Ja mam cel musze schudnąć połowe tego co ważę, a poza tym mam plan by codziennie robić coś tylko dla siebie.

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 20 lip 2013, 11:20
Popracować jakieś 36 lat jeszcze w nisko płatnej robocie. Potem emerytura w stylu "micha i do budy" i po paru latach życia w przytułku, jako niedołężny starzec z demencją - power off.
Porządny obywatel z Ciebie choć gdybyś zmarł tuż po lub przed emeryturą byłbyś jeszcze lepszym obywatelem. Ja tam wiem że emerytury nie doczekam i jej nie dostanę i power off będzie dużo szybciej, może dane zginąć mi będzie jako męczennik antyislamski to jedyne co mogę zrobić dla świata.
Największy Forumowy Maruda

Plany, marzenia, cele...

przez rotten soul 20 lip 2013, 14:47
carlosbueno,
Porządny obywatel z Ciebie choć gdybyś zmarł tuż po lub przed emeryturą byłbyś jeszcze lepszym obywatelem.

Wtedy byłbym wzorcowym. :D

może dane zginąć mi będzie jako męczennik antyislamski

Masz jakieś konkretne plany z tym związane? Zaintrygował mnie ten rodzaj śmierci.
rotten soul

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 20 lip 2013, 14:55
rotten soul,
Najchętniej to wysadziłbym się w Mekce w okolicach ich świętego kamienia wśród tłumów pielgrzymów, ale niewiernych tam nie wpuszczają, zresztą to byłaby kosztowna wycieczka na którą bym musiał mieć sporo kasy i umieć skonstruować bombę. Ale póki co czekam na jakąś wojnę z islamem gdzie mógłbym się zaciągnąć jako ochotnik, ale ta wojna może w ogóle nie nastąpić bo zdominują Europę pokojowo za pomocą imigracji i wysokiej rozrodczości.
Jak będę już całkiem sfrustrowany to pójdę z antyislamskimi hasłami na ich demonstrację gdzieś na zachodzie europy i tam pewnie by mnie zlinczowali.
Największy Forumowy Maruda

Plany, marzenia, cele...

przez rotten soul 20 lip 2013, 15:44
carlosbueno,
No więc najpierw musisz jednak znaleźć robotę, a potem odkładać na wycieczkę do Mekki. Znajdź jakieś fora dla pasjonatów materiałów wybuchowych, załóż tam konto, udzielaj się, pytaj, słuchaj wskazówek, a w końcu zdobędziesz potrzebną wiedzę i skonstruujesz jakiś ładunek. Dla chcącego nic trudnego. Realizuj swe marzenia carlos, bo to bardzo ważne w życiu. Nie zważaj na nic. Powodzenia . :D
rotten soul

Sortuj wg