Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Saraid 18 cze 2013, 09:58
Tak wybór marudy nowej forumowej :yeah: :yeah: w końcu może mój wyczekiwany kandydat się pojawi :mrgreen:
Saraid

Plany, marzenia, cele...

przez rotten soul 18 cze 2013, 20:29
Czy reelekcja jest dozwolona? Bo jeśli tak to carlosbueno wygra w cuglach :smile:
rotten soul

Plany, marzenia, cele...

przez Saraid 19 cze 2013, 05:10
rotten soul, Kandydować ponownie może każdy,a czy wygra zależy od tego kto
zechce powalczyć ja tam mam swojego faworyta ;)
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez wiejskifilozof 19 cze 2013, 09:33
Powrót na forum, kilku osób.

Plany, marzenia, cele...

przez Alienated 21 cze 2013, 22:58
rotten soul napisał(a):
Zastanawia też na pewno czemu aż tak krytycznie się tutaj oceniasz?

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym pytaniu. Uściślij jak możesz.

rotten soul napisał(a):Teraz już bardziej szukam niż czekam. Na kobietę, która mnie pokocha takim jakim jestem, a ja ją oczywiście. Szanse niewielkie, ale spróbuję mimo tego.

Chodziło mi konkretnie o ten fragment, który też wcześniej pozwoliłem sobie zacytować...
W sumie natknąłem się później na kilka Twoich postów, więc myślę, że nie ma sensu specjalnie uściślać...
Akurat tę czaczę kumam całkiem nieźle ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Plany, marzenia, cele...

przez rotten soul 22 cze 2013, 00:17
Alienated,
Postanowiłem sobie, że będę unikał na tym forum jechania po sobie jak tylko to będzie możliwe, więc nie bardzo kumam o co chodzi, z tym krytycznym ocenianiem się, o którym piszesz. No chyba, że zacząłem gdzieś marudzić odruchowo i nawet nie pamiętam tego co napisałem.
rotten soul

Plany, marzenia, cele...

przez Alienated 22 cze 2013, 00:26
rotten soul, spoko! ;) Nie jestem jedną z tych osób, co to bez przyczyny się do kogoś potrafią dopieprzyć ;) -Dla zasady niejako... Powyżej chciałem przekazać tylko, że chyba rozumiem o co Ci chodzi... Nie jest z pewnością łatwo ustawić się jakoś w życiu komuś z ewidentnie do niego (życia) "specyficznym" podejściem (tutaj mówię sam za siebie)...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Plany, marzenia, cele...

przez rotten soul 22 cze 2013, 13:15
Alienated napisał(a):Nie jest z pewnością łatwo ustawić się jakoś w życiu komuś z ewidentnie do niego (życia) "specyficznym" podejściem (tutaj mówię sam za siebie)...

To się odnosi również do mnie. Nie, nie jest łatwo - wręcz przeciwnie, ku..wsko trudno.
rotten soul

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 24 cze 2013, 10:55
Jutro 2 część, ostatnia egzaminu zawodowego. Boję się, że nie podołam. Leży to tak jakby w sferze moich marzeń, czasem marzenia się spełniają, więc MAM NADZIEJĘ, że mi się uda. Tym bardziej, że w naszej szkole jest mała zdawalność. :(

Plany, marzenia, cele...

przez Siddhi 24 cze 2013, 11:09
Alienated napisał(a):Moim jedynym oczekiwaniem jest dotrwać w miarę spokojnie do końca swoich dni... Nie będę porywał się z motyką na słońce po to jedynie, by za lat kilka stwierdzić, że straciłem w pogoni za jakimiś obcymi wartościami resztkę tego co naprawdę cenne...

Gdybym nie próbował porywać się z motyką na słońce to położyłbym się, dostał depresji i umarł, dla mnie to jedyna droga, przynajmniej teraz.
Siddhi

Plany, marzenia, cele...

przez rotten soul 24 cze 2013, 11:11
Monar,
Boisz się, że nie podołasz i jednocześnie masz nadzieję że Ci się uda. Które uczucie przeważa?

Jeśli poświeciłaś temu odpowiednio dużo czasu (każdy w różnym stopniu przyswaja wiedzę) i przykładałaś się do nauki do egzaminów to istnieje duże prawdopodobieństwo, że zdasz. Jeśli nie, no to wiadomo, szanse maleją. Chodź z drugiej strony, niekoniecznie go w grę wchodzi nieraz oszustwo i fart. Mi wielu nauczycieli mówiło, że z moim podejściem do nauki, to matury bankowo nie zdam, jednakże zdałem bo wystąpiły te 2 czynniki. Do czego mi się przydała ta matura to nie mam pojęcia, gdyż na studia nie poszedłem.

To jakim tytułem będziesz się mienić jak zdasz? ;)
rotten soul

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 24 cze 2013, 12:01
rotten soul, jeszcze tytułu nie dostanę, bo teraz rozdzielili te egzaminy na 2 części, która każda z nich jest jeszcze podzielona na 2 części. Czyli na 1 roku - 2 egzaminy (pisemny i praktyczny) oraz na 2 roku - 2 egzaminy (również pisemny i praktyczny). A jestem na 1 roku, 2 semestr.
Nie mam pojęcia, które uczucie właśnie przeważa... Pewnie ten lęk, jak to ze mną bywa - zawsze się trzęsę, a jak już jest po wszystkim, to taki ciężar ze mnie schodzi, taka ulga... Ale to po części przez moją nerwicę pewnie :P Wiesz, nie leczę się pod tym względem, nawet nie mam terapeuty, więc wgl. mi trudno. Ale i tak gorzej było na maturze. :mrgreen: Mi matura przyda się. Niedługo wyniki na studia, tu też mam nadzieję, że........... mam nadzieję, że za wiele od życia nie oczekuję.

Plany, marzenia, cele...

przez Abbey 01 lip 2013, 11:52
Za rok wyjeżdżam do jakiejś roboty. Wolę zapierdzielać, niż całe wakacje leżeć w łóżku i wyć, przemiennie w jedzeniem wszystkiego co się nawinie.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Plany, marzenia, cele...

przez rotten soul 01 lip 2013, 20:09
Vett,
Słusznie :great: , ale czemu dopiero w przyszłym roku?
A w te wakacje, co - wycie? ;)
rotten soul

Sortuj wg