Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Kalebx3 16 maja 2013, 23:36
Tego nie słyszałem , więc niem wiem.
Osobiscie w nerwach sam kilka razy krzyknąłem na swojego kochanego Syna " głupi jestes,,/?" . I co / nazwiesz mnie skurwy+syn\em katolikiem?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 16 maja 2013, 23:41
Osobiscie w nerwach sam kilka razy krzyknąłem na swojego kochanego Syna " głupi jestes,,/?

każdemu może się zdarzyć , ale dziwnie to wygląda gdy zrobi się to przy dosyć sporej publiczność w czasie gdy głosi się przemówienia propagujące miłość do bliżniego ;)
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez Kalebx3 16 maja 2013, 23:46
A tam Tomcio , wszyscy jestesmy ludżmi i każdy może strzelic od czasu do czasu babola. Nawet Papież. Masz trochę racji ,że nie powinien tak żartować, bo to trochę gruboskórne, cieńke żarty i niejeden Murzyn mógłby si e obrazić.
Będe kończył dysputę,miło było. Bo jutro już o 5 rano odpalam wrotki i jazda z turboodrzutem trzech lekarzy i dwa Urzędy załatwić .
Dobranoc/ Alleluja i do Przodu!!! :lol:
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 16 maja 2013, 23:49
Kalebx3, dobranoc :D
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 17 maja 2013, 22:45
cel na jutro- spróbowac podołac zadaniu.
Jutro spotykam się z dziewczyną, z powaznymi problemami. Została przydzielona do niewłasciwej rodziny zastepczej, teraz jest zamknieta i wycofana. Zbuntowana 22 latka. Spotkam się z nią jutro i moim celem bedzie poznanie jej na tyle, by móc jej pomóc ;)

Trzymajcie kciuki albo po prostu sie modlcie ;)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Plany, marzenia, cele...

przez Arhol 17 maja 2013, 22:49
Nie wiem...nie przegrywać życia...
Ale czy ja chcę zawalczyć by żywota nie przegrać,czy jestem gotów poświęcić coś,dla czegoś innego...?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 17 maja 2013, 23:02
dostać się na wymarzone studia do wymarzonej uczelni

Plany, marzenia, cele...

przez monk.2000 18 maja 2013, 10:48
carlosbueno studia są np. muzykologia. Tylko że ze studiami jest tak, że siedzą same bufony z binoklami i większość muzyki do przerobienia to klasyczna, opracowany jest jazz, ale bardziej współczesne gatunki muzyki rozrywkowej traktowane są jako drugorzędne. A mnie właśnie takie bardziej interesują.
Myślę, że trzeba mieć wiedzę teoretyczną o muzyce, znać jakieś pokrewne tematy, np. odwołania do kultury: różne subkultury, biografie znanych artystów, koncerty, wiedzę o filmach powiązanych z dziedziną, okładki albumów i różne takie duperele.
Dużo słuchać, ale w odpowiedni sposób, w jaki- do tego trzeba raczej dość samemu. Polecana wrażliwość i własna inwencja, dobra wyobraźnia. Trzeba dużo przesłuchać, żeby być obeznanym, tutaj największą walutą jest czas. Poza tym znajomość określeń, profesjonalne słownictwo.
Od siebie dodał bym jakąś wiedzę o sprzęcie audio, technikach obróbki i nagrywania dźwięku.

Czyli studia mogą być pomocne, ale nawet wtedy 50% pracy trzeba wykonać samemu. No i nie każdy się do tego nadaje na pewno. A najważniejsze to i tak lubić muzykę.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Plany, marzenia, cele...

przez Alienated 19 maja 2013, 00:18
Uregulować swoje zobowiązania finansowe i... Nie wiem... Prawdę powiedziawszy mam już kompletnie dosyć wykonywanego obecnie zajęcia... Korci mnie, żeby za przeproszeniem pierdolnąć to wszystko w cholerę i spróbować czegoś innego...
Zresztą wcale nie do końca tutaj chodzi o samą pracę... Raczej o buractwo innych, które zmuszony jestem tolerować...
Tęsknię też chyba za tym powiewem świeżości, właściwym poczuciu, że nigdzie tak naprawdę nie należę...
Że wszystko jest jeszcze kwestią otwartą...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Plany, marzenia, cele...

przez Michuj 19 maja 2013, 07:51
Alienated napisał(a):Uregulować swoje zobowiązania finansowe i... Nie wiem... Prawdę powiedziawszy mam już kompletnie dosyć wykonywanego obecnie zajęcia... Korci mnie, żeby za przeproszeniem pierdolnąć to wszystko w cholerę i spróbować czegoś innego...
Zresztą wcale nie do końca tutaj chodzi o samą pracę... Raczej o buractwo innych, które zmuszony jestem tolerować...
Tęsknię też chyba za tym powiewem świeżości, właściwym poczuciu, że nigdzie tak naprawdę nie należę...
Że wszystko jest jeszcze kwestią otwartą...

nie mogę odżałować, że nei skończyłem leśnictwa.:(
Loża szyderców

Plany, marzenia, cele...

przez halenore 19 maja 2013, 08:43
Michuj napisał(a):nie mogę odżałować, że nei skończyłem leśnictwa.:(

Wiem, że mnie ignorujesz, ale podeślę radę mimo to.
Jeżeli nie zabrałeś papierów z uczelni, możesz wznowić naukę na wcześniej studiowanym kierunku.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Plany, marzenia, cele...

przez Siding Spring 19 maja 2013, 09:11
Powaznie Michuj z tym lesnictwem piszesz? Bo ja kiedys mialem podobne plany....kuzwa eh

Plany, marzenia, cele...

przez Alienated 19 maja 2013, 09:23
Michuj, też myślałem sobie nawet kiedyś o czymś w podobnym stylu, ale jak teraz patrzę to sam nie wiem...
Ogólnie gdzie się nie rozejrzeć, wszędzie wydaje się być ktoś gotowy wejść człowiekowi w drogę...
Chciałbym zrobić swoje, wrócić do domu i mieć czas na prywatne fanaberie ;)
Ciężko to określić w skali procentowej, ale obecność innych ludzi ogranicza moją wydajność w stopniu naprawdę znaczącym... :?
Często właśnie jeśli o taką współpracę chodzi, po prostu mnie nie ma...
Nie poczuwam się do odpowiedzialności za coś, co zrobiłem do spółki z kimś innym :bezradny:
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Plany, marzenia, cele...

przez małpka bubu 19 maja 2013, 10:23
Chcę jakąkolwiek pracę. Marzę o studiowaniu psychologii a potem podyplomówki z seksuologii. Od lat nastoletnich moim marzeniem było pomaganie ofiarom przemocy seksualnej.

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

Sortuj wg