Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 16 maja 2013, 23:07
Kalebx3, wygoda owszem jest jednak ja pamietam religie z salek katechetycznych...zupelnie inna atmosfera
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Plany, marzenia, cele...

przez siostrawiatru 16 maja 2013, 23:08
Kalebx3 napisał(a):A według mnie Pasja to spełnienie i radosć , wolnosć . Obsesja to ból . zniewolenie cierpienie.

Zależy jak ta pasja się "rozpoczęła". Ja bratu przed śmiercią obiecałam , ze podtrzymam rodzinną tradycję. Więc po jego śmierci w sumie nie miałam wyjścia. Tyle, ze okazało się , że to naprawdę mnie kręci. Bardziej niż cokolwiek. Jak wsiadam na moto to mnie tak telepie z emocji, że ledwie radę daję. Myślę, że to już nie pasja a obsesja.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 16 maja 2013, 23:10
siostrawiatru, moze to zalezy od motywow?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez siostrawiatru 16 maja 2013, 23:12
Candy14, nie wiem. Nie ogarniam już tego.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 16 maja 2013, 23:16
Poza tym olewam ateizm!,i te nowomodne bajery na czasie.

Ja zacząłem olewać kościół odkąd będąc kiedyś z rodziną na wakacjach zobaczyliśmy księdza przechadzającego się w hotelu , w garniturze z dwiema panienkami , a głosił tak piękne kazania i pouczał mnie , że nie mam Boga w sercu :P zresztą szerzą wiele kłamstw i są nietolerancyjni o czym świadczy twoje podejście do ateistów , więc polecam nauczyć się szanować poglądy innych ludzi , bo nie każdy jest naiwniakiem dającym księdzu kasę na tacę na zabawy w burdelu albo na mercedesa dla ojca dyrektora ;)
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez siostrawiatru 16 maja 2013, 23:18
Tomcio Nerwica napisał(a):
Poza tym olewam ateizm!,i te nowomodne bajery na czasie.

Ja zacząłem olewać kościół odkąd będąc kiedyś z rodziną na wakacjach zobaczyliśmy księdza przechadzającego się w hotelu , w garniturze z dwiema panienkami , a głosił tak piękne kazania i pouczał mnie , że nie mam Boga w sercu :P zresztą szerzą wiele kłamstw i są nietolerancyjni o czym świadczy twoje podejście do ateistów , więc polecam nauczyć się szanować poglądy innych ludzi , bo nie każdy jest naiwniakiem dającym księdzu kasę na tacę na zabawy w burdelu albo na mercedesa dla ojca dyrektora ;)

Tyle, że kościół i wiara to nie ksiądz bo nie dla niego chodzi się do kościoła wg mnie.

Plany, marzenia, cele...

przez Kalebx3 16 maja 2013, 23:22
Ksiądz Ci powiedział ,że nie masz Boga w sercu? Jedzie mi tu czołg?
Ostatnio edytowano 16 maja 2013, 23:23 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 16 maja 2013, 23:23
Tyle, że kościół i wiara to nie ksiądz bo nie dla niego chodzi się do kościoła wg mnie.

Oczywiście zapomniałem dodać , że nie chce generalizować , bo nie wszyscy księża tacy są , ale zwątpiłem trochę w ludzi po tamtym incydencie ;) co do kościoła to napisałem , że jest to instytucja szerząca kłamstwa i nietolerancyjna dlatego mam do nich taki stosunek , a co do wiary to ja szanuje , ale kościół ... może zachowam to dla siebie ;)
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez Kalebx3 16 maja 2013, 23:24
Nie chcesz generalizować ,ale cały czas to robisz ...

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 16 maja 2013, 23:25
Ksiądz Ci powiedział ,że nie masz Boga w sercu? Jedzie mi tu czołg?

racja , ojciec rydzyk też nie powiedział " głupie te dziecko czy co " albo do czarnego księdza " on się nie umył " przecież podłożyli głos :D
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez siostrawiatru 16 maja 2013, 23:26

Oczywiście zapomniałem dodać , że nie chce generalizować , bo nie wszyscy księża tacy są , ale zwątpiłem trochę w ludzi po tamtym incydencie ;) co do kościoła to napisałem , że jest to instytucja szerząca kłamstwa i nietolerancyjna dlatego mam do nich taki stosunek , a co do wiary to ja szanuje , ale kościół ... może zachowam to dla siebie ;)

Każdy ma prawo do własnego zdania oczywiście. A jeśli chodzi o ludzi to nie był mi potrzebny kościół żeby w nich zwątpić.

Plany, marzenia, cele...

przez Kalebx3 16 maja 2013, 23:31
albo do czarnego księdza " on się nie umył " przecież podłożyli głos

Słyszałem to osobiscie . Powiedział to żartobliwie,( nie złosliwie, nie rasistowsko) a Ty zaraz dawaj go zniszczyć , bo klecha. Zreszta co by niepowiedział , będzie dla Ciebie kl;amcą i huj8m.

Plany, marzenia, cele...

przez Adam Smith 16 maja 2013, 23:33
Słyszałem to osobiscie . Powiedział to żartobliwie,( nie złosliwie, nie rasistowsko) a Ty zaraz dawaj go zniszczyć , bo klecha. Zreszta co by niepowiedział , będzie dla Ciebie kl;amcą i huj8m.

ok , rozumiem ;) teraz chciałbym poznać twoje zdanie co do " głupie te dziecko czy co " .
Adam Smith

Plany, marzenia, cele...

przez siostrawiatru 16 maja 2013, 23:35

ok , rozumiem ;) teraz chciałbym poznać twoje zdanie co do " głupie te dziecko czy co " .

Niezmiernie się cieszę , że nie mam pojęcia o co Wam chodzi.

Sortuj wg