Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 13 maja 2013, 10:23
monk.2000 napisał(a):roxaneczka37, brakowało mi ciebie. :mrgreen:
Powodzenia, mnie nikt nie musi zauważać, chciałbym może żeby ktoś docenił moje wysiłki, ale ludziom nie po drodze doceniać innych, chyba że robią to po to, by potem ta osoba pochwaliła ich.

Tez mi brakowalo zagladania tutaj i Was ;)

Wiesz co, żyj dla siebie! Zyj tak, bys to Ty był zadowolony, a reszta się wkrótce ułoży ;)
Dziś następuje przełom w moim zyciu i bede kazdego dnia starała się pamiętać o tym, by życ jak najlepiej. Chcę być kimś, kogo sama mogę podziwiac ;)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Plany, marzenia, cele...

przez kornelia_lilia 13 maja 2013, 12:36
Norwegia zimą :105:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Plany, marzenia, cele...

przez roxaneczka37 14 maja 2013, 22:45
cel na jutro- nie dać się słabościom i ...go zobaczyć ;)
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez monk.2000 16 maja 2013, 11:27
Zostać znawcą muzycznym. Prawdziwym 'Arbitrem elegantorium'. :mrgreen:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 16 maja 2013, 13:42
monk.2000 napisał(a):Zostać znawcą muzycznym. Prawdziwym 'Arbitrem elegantorium'. :mrgreen:

są na to jakies studia, kursy czy samemu można do tego dojść. ;) A czy uważasz że np ci ludzie c wygrywają "Jaka to melodia" to znawcy muzyczni czy tylko mają talent to zapamiętywania tytułów i rozpoznawania melodii. A może chcesz być krytykiem muzycznym i mieszać z błotem większość twórców.
Największy Forumowy Maruda

Plany, marzenia, cele...

przez socjopatia 16 maja 2013, 20:37
Ja szukam swojej pasji chyba całe swoje życie,odkąd pamiętam. Pragnę robić coś co bym kochała. Żyję nadzieją,że pasja uratuje mnie od depresji. Tymczasem pasji brak...żeby nie było tak pesymistycznie to uwielbiam zwierzęta. Przebywając z nimi mam lepsze samopoczucie. Studia weterynaryjne są ogromnie ciężkie,teraz jestem na prostym filologicznym kierunku i nie jest jakoś super,a co dopiero. Po prostu nie mam motywacji.
Z takim podejściem zajdę daleko :great:

Plany, marzenia, cele...

przez Anna Maria 16 maja 2013, 20:47
Żadnej więcej szkoły.Nic tylko leżeć brzuchem do góry i żadnych obowiązków.Przecież nie muszę nic robić mając rentę,a mnie ciągle coś pcha do przodu.Co mnie pokusiło :evil:
Anna Maria

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 16 maja 2013, 20:52
Ja jak miałbym coś jeszcze studiować to albo religioznawstwo albo antropologię kultury, czyli totalnie nieżyciowe kierunki bo wszystko co pragamtyczne mnie nie interesuje. Zresztą czy dziś są potrzebne studia zwłaszca te nie dające konkretnych umiejętności, skoro można większość rzeczy znaleźc w internecie.

Plany, marzenia, cele...

przez Hans 16 maja 2013, 21:12
Wymieniasz bardzo ciekawe studia carlos. Ja bym postudiował filozofię jako drugi kierunek, nie dla tytułu ani pracy, ale tak jak w dawnych czasach, niejako z obowiązku, żeby posiadać szersze spojrzenie na świat, historię idei itd.

Dzisiaj z religioznawstwem i antropologią kultury dasz radę, o ile jesteś w stanie użyć ich jako narzędzi do zarobienia dla siebie/kogoś pieniędzy lub jeśli tę wiedzę potrafisz umiejętnie sprzedać.
Feed your head
Feed your head

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 16 maja 2013, 21:18
filozofii nie cierpię miałem jej sporo na studiach i mi zbrzydła totalnie, za dużo abstrakcji a ja lubie konkrety. Najlepiej to bym zosatł antyislamskim i w ogóle antyreligijnym misjonarzem i odciągał ludzi od złego. :mrgreen:

Plany, marzenia, cele...

przez znudzona-ona 16 maja 2013, 21:23
a ja mam małe marzenie i bardzo przyziemnie-dożyć do wakacji, jadę już na oparach cierpliwości i wytrzymałości psychicznej, pierwszy raz od kiedy zaczęłam pracować mam obawy, że mi puszczą całkiem nerwy w pracy. Więc mój cel to się doturlać do czerwca
Ostatnio edytowano 16 maja 2013, 21:24 przez znudzona-ona, łącznie edytowano 1 raz
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

Plany, marzenia, cele...

przez siostrawiatru 16 maja 2013, 21:24
carlosbueno, od czego złego byś odciągał ludzi?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Plany, marzenia, cele...

przez carlosbueno 16 maja 2013, 21:28
siostrawiatru napisał(a):carlosbueno, od czego złego byś odciągał ludzi?

Od zgubnego wpływu religii, oczywiście nie kazał im by przestawać wierzyć, ale żeby zobaczyli jak czasem owa religia wpływa niekorzystnie na ich czy ogólnie sytuacje, bardziej chodzi mi o islam niż chrześcijaństwo. Zresztą głupoty pisze muslimy zaraz by mnie zabili za obraze ich uczuć i na tym by sie misja skończyła :mrgreen:

Plany, marzenia, cele...

przez siostrawiatru 16 maja 2013, 21:31
carlosbueno napisał(a):
siostrawiatru napisał(a):carlosbueno, od czego złego byś odciągał ludzi?

Od zgubnego wpływu religii, oczywiście nie kazał im by przestawać wierzyć, ale żeby zobaczyli jak czasem owa religia wpływa niekorzystnie na ich czy ogólnie sytuacje, bardziej chodzi mi o islam niż chrześcijaństwo. Zresztą głupoty pisze muslimy zaraz by mnie zabili za obraze ich uczuć i na tym by sie misja skończyła :mrgreen:

A wiesz co mnie wnerwia najbardziej?
NIby katolicy , którzy chodzą co niedziela do kościoła i stoją 20metrów od wejścia. Nic nie słyszą, nic nie widzą, nic nie mają z tej mszy, ale uważają się za zajebistych katolików :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg