Plany, marzenia, cele...

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 29 gru 2012, 01:54
Candy14, Mushroom, jeszcze o tym nie mówiłam z terapeutą, więc... jest szansa, że dam radę.

-- 29 gru 2012, 00:54 --

a jeszcze miesiąc temu myślałam, że ta terapia jest bez sensu :P
Monar

Plany, marzenia, cele...

przez szczypiorek86 29 gru 2012, 02:03
pinda napisał(a):szczypiorek86, po pierwsze, wypominać komuś blędy językowe i stylistyczne polecam wtedy, kiedy samemu się ich nie popełnia,
a po 2, to forum przeznaczone dla osób z różnego rodzaju zaburzeniami, a nie dla polonistów, nie widzę powodu by komuś z tego powodu "dopiekać".

Nie rozumiesz co piszę ? Nie ja pierwsza wytknęłam Jej błędy w pisowni .To Ona mimo iż sama je robi wytknęła mi zwykłą literówkę jak błąd w pisowni stąd moja odpowiedź.Nigdy nie wytykam nikomu tego typu błędów ,nawet nie zwracam na nie uwagi pierwsza i sama od siebie.Choćby dlatego,że jeszcze nie dawno mi było to autentycznie i słusznie iytykane do bólu.

Nana Mowa o zaczęciu przepychanki z poprawną polszczyzną . Co do samego tematu to Ty masz prawo mieć kompleksy na tym tle i chcieć z własnymi piersiami robić co chcesz .A ja mam prawo uważać ,że takie coś jest dla mnie bezmózgie i wyrazić swoją opinię .
szczypiorek86

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 29 gru 2012, 02:07
szczypiorek86 napisał(a):
pinda napisał(a):szczypiorek86, po pierwsze, wypominać komuś blędy językowe i stylistyczne polecam wtedy, kiedy samemu się ich nie popełnia,
a po 2, to forum przeznaczone dla osób z różnego rodzaju zaburzeniami, a nie dla polonistów, nie widzę powodu by komuś z tego powodu "dopiekać".

Nie rozumiesz co piszę ? Nie ja pierwsza wytknęłam Jej błędy w pisowni .To Ona mimo iż sama je robi wytknęła mi zwykłą literówkę jak błąd w pisowni stąd moja odpowiedź.Nigdy nie wytykam nikomu tego typu błędów ,nawet nie zwracam na nie uwagi pierwsza i sama od siebie.Choćby dlatego,że jeszcze nie dawno mi było to autentycznie i słusznie iytykane do bólu.

Nana Mowa o zaczęciu przepychanki z poprawną polszczyzną . Co do samego tematu to Ty masz prawo mieć kompleksy na tym tle i chcieć z własnymi piersiami robić co chcesz .A ja mam prawo uważać ,że takie coś jest dla mnie bezmózgie i wyrazić swoją opinię .

też to potępiam, ale jej życie. :bezradny:
Monar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...

przez szczypiorek86 29 gru 2012, 02:12
Monar ależ oczywiście ... :smile: Tylko po co mnie dodatkowo prowokuje ,że aż się wznieciłam :P .Teraz moim planem i celem jest łyknąć Lorafen i po nim będe marzyć dopiero :P
szczypiorek86

Plany, marzenia, cele...

przez pinda 29 gru 2012, 13:15

No nie rozumiem, widzę jedynie Twoje czepialstwo, zarówno w stosunku do pisowni i jej cycków.
burning down the house!

Plany, marzenia, cele...

przez Anna Maria 29 gru 2012, 16:51
Być może od lutego zacznę drugi kierunek-technik informatyk, specjalista- grafik.Mam nadzieję,że uda mi się pogodzić dwa kierunki i staż.
Anna Maria

Plany, marzenia, cele...

przez Candy14 29 gru 2012, 16:52
kasiątko, nie za duzo na siebie bierzesz?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Plany, marzenia, cele...

przez Anna Maria 29 gru 2012, 16:59
Candy14, być może,dlatego póki co się waham.Staż mam tylko do marca.Rozmawiałam z panią z sekretariatu i powiedziała,że w pierwszym semestrze nie ma dużo nauki.Czuję,że mi mało.Na stażu cały czas mam wolne.Technika z florystyki nie chcę zdawać,więc nie muszę się dużo uczyć tylko mnie zmuszają do tego technika-nie wiem sama.Może spróbuję przez miesiąc,a jak będzie za ciężko to pójdę po skończeniu florystyki czyli od października.
Anna Maria

Plany, marzenia, cele...

przez Monar 29 gru 2012, 17:38
kasiątko, też myślałam o drugim kierunku, chciałabym na technika farmaceutycznego isc, ale to nie jest bezpłatny kierunek, to raz, a dwa... Chyba lepiej isc do pracy niestety. (bo wtedy mogę się wyprowadzic :P)
Monar

Plany, marzenia, cele...

przez Pieprz 29 gru 2012, 19:17
kasiątko napisał(a):Być może od lutego zacznę drugi kierunek-technik informatyk, specjalista- grafik.Mam nadzieję,że uda mi się pogodzić dwa kierunki i staż.

a w jakiej szkole?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Plany, marzenia, cele...

przez Anna Maria 29 gru 2012, 19:24
Mushroom, włocławskiej szkole Pascal,policealne.
Anna Maria

Plany, marzenia, cele...

przez Abbey 29 gru 2012, 22:35
Ja się jeszcze w te stare spodnie zmieszczę!! :evil: :evil: :evil:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Plany, marzenia, cele...

przez Pieprz 29 gru 2012, 22:37
kasiątko napisał(a):Mushroom, włocławskiej szkole Pascal,policealne.

to jedna z tych darmowych/mało płatnych?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Plany, marzenia, cele...

przez szczypiorek86 29 gru 2012, 22:56
pinda napisał(a):

No nie rozumiem, widzę jedynie Twoje czepialstwo, zarówno w stosunku do pisowni i jej cycków.

Niedowidząca,bezczelna czy zakochana ...?
szczypiorek86

Sortuj wg