Metoda na nerwice natręctw :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Metoda na nerwice natręctw :)

przez Krzysieque 20 lip 2008, 18:21
Cześć ostatnio wymyśliłem świetny sposób na nerwicę natręctw. Przykładowo miałem lęk przed tym że mógłbym zwariować i drugi przed cyfrą 6. Przez to np. zjadałem 5 albo 7 ciasteczek ale 6 nie. Potem stwierdziłem że skoro słucham się nerwicy która karze mi jeść w określony sposób to tak jakbym akceptował to kiedy mam myśli że zwariowałem lub inne rzeczy. Tak się przestraszyłem że teraz nie mam problemów z jedzeniem określonej ilości. Minął też lęk przed zwariowaniem :) Podobnie kiedy natrętnie myjecie ręce i boicie się schizofrenii to pomyślcie że jeżeli je umyjecie to będzie z wami źle. W moim przypadku działa. Poza tym nerwicę traktuje odzielnie ode mnie. Kiedy np. ktoś jest zagorzałym katolikiem a koleżanka ateistka mówi mu że Boga nie ma to można z nią dyskutować ale ile można, można też zatkać sobie uszy ale na jak długo ale najlepiej ją olać podobnie jest z nerwicą :D .

Re: Metoda na nerwice natręctw :)

przez Gringo 23 lip 2008, 18:01
Nie chce nic sugerowac, ale moim zdaniem to nie dobry pomysl. Z drugiej strony gratuluje, ze sobie poradziles, oby tak dalej.
Gringo

przez NN_Boy 25 lip 2008, 19:40
Tja, kiedy nie mam lęku, to każdy sposób jest dobry. Ale jeśli nadejdzie lęk... wiadomo.
Anafranil 250 mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wkrótce szczęśliwy 15 sie 2008, 20:29
Może jest to dobry sposób, ale nie w każdym przypadku. Ja z niektórymi natręctwami tak sobie radzę, ale nie ze wszystkimi, a co jest najgorsze to często po jakimś w miejsce jednego natręctwa okiełznanego pojawia się nowe, a czasem dużo gorsze.

Sortuj wg