Co my tam wiemy?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Co my tam wiemy?

przez Gabrielle 03 lip 2008, 23:23
Mam nadzieję, że szanowny Admin przeniesie topik w inne miejsce, jeśli nieodpowiednie wybieram. Linka znalazłam dzięki niemu właśnie. I przyszło mi do głowy, że może czasem po prostu nie wiemy wszystkiego?

http://ekoblog.blox.pl/2008/04/Salatka- ... radem.html

Niewyjaśnione objawy, lęki, objawy psychosomatyczne. Lekarze rozkładają ręce i zapisują leki. A może tak naprawdę przyczyna jest blisko?
Takie mnie refleksje naszły, ot... późno :)

Re: Co my tam wiemy?

przez Gabrielle 05 lip 2008, 19:44
Co charakteryzuje ludzi, którzy mają problemy ze sobą?

przez IceMan 06 lip 2008, 00:11
Gabrielle, ciekawy temat poruszyłaś. Gdzieś ostatnio usłyszałem, że w przypadku niektórych osób mówi się wręcz o alergii na elektrosmog. W praktyce na dłuższą metę siedzenie przed komputerem/telewizorem samopoczucia mi nie poprawia. Coś w tym jest i bardzo prawdopodobne, że u wielu osób ma to spory wpływ. A w sumie ucieczka to TV, komp i net. W sumie wtedy koło zataczamy. Ehhh...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez antychemikal 06 lip 2008, 12:41
do tego chemia z zewnatrz w zywnosci i od lekarzy i mamy wieksza polowe pryzczyn nerwicy i le`kow .

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez Harper 06 lip 2008, 22:29
Kurczę, a ja zauważyłam, że samopoczucie mi sie pogarsza, gdy oglądam coś w moim nowym, ślicznym telewizorze LCD. Autentycznie nie lubie go oglądać, bo mi się gorzej robi!

Sortuj wg