Już nie pale !!!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: Już nie pale !!!

przez Coltrane 02 paź 2008, 11:37
gratuluję, to już ponad doba!
Jezus uzdrawia, serio.

przez Misiek 02 paź 2008, 16:32
No i zapaliłem... :( Może następnym razem się uda...

przez wróbelek Elemelek 03 paź 2008, 22:06
Misiek, ja jak chciałam przestać palić, to też tak czały czas gadałam, od jutra nie pale, od jutra nie pale, a potem: no dobra, następnym razem.. aż w końcu już się ze mnie wszyscy śmiali... moze pisząc to jestem troche nie uprzejma ale chce cię zmotywować... przestań o tym mówić tylko zrób to!!! :)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Coltrane 04 paź 2008, 12:47
popieram, są tacy goście, którzy marzą na przykład o pięknych kobietach. mówi sie o nich "erotomani gawędziarze". jak tak dalej pójdzie, bedziesz "rzucaczem gawędziarzem" :P
Jezus uzdrawia, serio.

przez adelkowska 09 paź 2008, 17:28
Ja ostatnią fajeczkę zjarałam 28 lipca br. (ach ta moja pamięć do dat...). Choć mnie łatwiej bo popalałam, a nie byłam uzależniona. 8)

przez inez3 10 paź 2008, 10:04
a ja jaram jak smok... czase zdarza sie nawet 2 paczki (niecale) dziennie... probuje, ale chyba nie za bardzo chce, bo lubie palic... nie potrafie sobie znalesc zajecia w zamian... zadne nicorette nie pomagaja, bo za niska dawka nikotyny jak dla mnie... zadnych innych wynalazkow nie chce stosowac... jak rzucic i sie zawziac?? 0statnio mnie cos pobolewa, ato pluca, a to serce mnie kluje... nie wiem. pale 5 lat

przez Pstryk 11 paź 2008, 09:17
Nom, ja też - lokomotywa :roll: Do tego niewiele się ruszam, bo mam problem z wyjściem z domku i niezbyt korzystnie to na mnie wpływa... Bożżż... ja jaram około 12 lat :!: Bardzo chciałabym już przestać :roll:
Pstryk

przez Duran84 11 paź 2008, 10:34
Ja mam sposób jak przestać... W ogóle nie zaczynać przygody z tym świństwem ;) I działa... Nie mam ochoty sie jeszcze bardziej truć... Wystarczy trucicieli na Świecie... Nie ciągnie mnie do tego... Pozdrawiam i życzę powodzenia w rzuczaniu wszystkim palącym
http://rockmaniak84.blogspot.com/ Pierwszy mój blog od dawna. O muzyce i nie tylko...

przez inez3 11 paź 2008, 16:31
hehe, Duran84, trzeba bylo nie zaczynac, z tym sie zgodze...
Pstryk, hmm, widze, ze u ciebie nastapilo jakies pogorszenie, moze to nienajlepszy temat, ale co sie takiego stalo, ze nie mozesz wychodzic z domu, nie pracujesz itd. :?

a ja, obrzydliwy palacz, wlasnie od godziny 8, 9 rano nie pale :D . nie mowie hop, bo palic mi sie chce, ale myslalam, ze bedzie gorzej... moze sie uda... :smile:

przez Pstryk 16 paź 2008, 10:17
Zmiany... ogromnie dużo zmian - na raz inez3.
Pstryk

przez linka 16 paź 2008, 10:20
Ja też niestety kopcę.........co prawda nie całą paczkę dziennie ale jednak, a najgorsze jest to, że ja porostu lubię palić :oops:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Misiek 16 paź 2008, 12:04
Postanowiłem narazie ograniczyć... pale co 2 godziny... :smile:

przez linka 16 paź 2008, 12:13
Heh ja nie wiem w sumie co o tym myśleć, bo np wczoraj cały dzień zalegałam w domu - i autentycznie chciało mi się palić ale była taka paskudna pogoda, ze tyłka nie ruszyłam na dwór żeby se zakopcić i wytrzymałam............a dziś już tylko czekam aż koleżanka po mnie przyjedzie i puszczę sobie dymka... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Misiek 16 paź 2008, 12:29
Może to przez to że wczoraj nie paliłaś... to teraz chce Ci się bardziej...

Sortuj wg