Moja batalia z natręctwami

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Moja batalia z natręctwami

przez zimbabwe 27 cze 2008, 22:03
Postanowiłam się z tym podzielić... Może podobny temat kiedyś był, ale zaryzykuję.
Od ponad roku mam natręctwa, dość silne, dotyczące wyłączania, zamykania itp. Wiecie o co chodzi. Tydzień temu natręctwa osiągnęły szczyt, musiałam pobiec szybko do domu żeby sprawdzić czy dom jest zamknięty a autobus mi uciekł i cudem dotarłam punktualnie na miejsce gdzie miałam być.
Wtedy pomyślałam sobie - Dość! Żadne głupie natręctwa nie mają prawa odbierać mi tego co w życiu ważne!
Kiedy wychodzę z domu, staram się maksymalnie skupić na każdym szczególe i zapamiętać go, krok po kroku. Najważniejsze to nie spieszyć się, być maksymalnie skupionym na tym co istotne. A kiedy już wyjdę i gdzieś po drodze chwycą mnie natręctwa, wtedy zaczynam przywoływać w myśli obraz tego, co robiłam przed wyjściem - i natręctwa znikają! Dziś kiedy wychodziłam, nie musiałam się wracać do domu. To znak że skutkuje...
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Re: Moja batalia z natręctwami

przez jaaa 27 cze 2008, 23:09
powodzenia dalej;) ja dzis mialam natrectwa czy zamknelam samochod i tez mysle cobie zamknelam na bank odruchowo nawet
a nawet jak nie? swiat sie nei zawalli;)

Re: Moja batalia z natręctwami

przez zimbabwe 28 cze 2008, 08:58
Dzięki :smile: Nie możemy dać się zniewolić natręctwom.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg