jestem zdrowa

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: jestem zdrowa

przez celineczka3 27 cze 2008, 22:08
Wiesz antychemikal tylko ze Twoim problemem jest to ze Ty chcesz zbawic wszystkich, nie dostrzegajac ze pomogles przynajmniej kilku osobom na przyklad mnie. Wybacz ale jestes zarozumialy jesli sadzisz ze Twoje refleksje rozwiaza problemy wszystkich ludzi. Zawodowi psychologowie nie sa w stanie pomoc kazdemu dlaczego mialbys to wiec byc Ty?? Jestem w temacie bo interesuje sie psychoterapia i sama moze zamierzam isc w tym kierunku bo chce pomagac ludziom, ale wiem ze wszystkim nie pomoge, chocbym nie wiem jak madra i doswiadczona nie byla. Po prostu jesli ktos bardzo nie chce to nic mu nie poradzisz i tyle. Ale wazne sa te przypadki kiedy Twoje przezycia jednak komus pomagaja i to sie liczy najbardziej:):):)Nie mozna uzalezniac swojego szczescia od tego czy ktos zrozumie to co Ty czy nie.....
celineczka3

przez antychemikal 27 cze 2008, 22:26
no wlasnie , kazdy sam musi do tego dojsc , dzieki ze mi otworzylas oczy .

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez jaaa 27 cze 2008, 23:06
wiesz ja znam pelno osob ktore leczyly sie lekami i je odstawili

wiec nie generalizuj ze wszyscy sie truja i beda je brac do konca zycia

zreszta nawet jak beda to co z tego?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez antychemikal 27 cze 2008, 23:36
prawda ..? kogo to dzisiaj obchodzi ?

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez jaaa 27 cze 2008, 23:39
co prawda? co kogo to obchodzi? pisz po polsku a nie nie wiaodmo do czego to sie odnosi

przez antychemikal 28 cze 2008, 00:01
zimbabwe napisał(a):A tu się z Tobą nie zgodzę bo wielu nerwicowców nie ma takich cech jakie opisujesz! To niesprawiedliwe z Twojej strony! I nie każdy "truje się" psychotropami - ja np. nie. A poza tym chyba sobie sprawy nie zdajesz, ilu ludzi żyje z nerwicami na świecie, w końcu nie tylko to forum istnieje, i nie mówią nikomu o swoich dolegliwościach i nic na nie nie biorą. Świat ma różne odcienie a nie tylko biel i czerń.

Czemu to akurat odebralas do swojej osoby ? przypomnialem sobie tych , ktorych znalem osobiscie i przewaznie bylo wlasnie tak jak napisalem.

zbanowany

przez jaaa 28 cze 2008, 00:04
bo zazwyczaj post ostatni jest do odpowiedzi wyżej;)

przez zimbabwe 28 cze 2008, 08:56
Bo nie cierpię uogólniania. Każdy jest inny. Może akuraty Ty miałeś pecha, ale ja poznałam kilku nerwicowców i wcale nie są tacy jak opisujesz.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez antychemikal 28 cze 2008, 09:20
"..tak , tak ...neomycyna .." :D

zbanowany

przez Mafju88 28 cze 2008, 10:14
Wiesz co masz racje... niekoniecznie lekami trzeba sie leczyc... mozna isc poprostu na psychoterapie ;) ale nie podawaj swoich cudownych metod tutaj tym bardziej jak sam nie wiesz jak kogos wyleczyc i nie badz juz taki zarozumialy... a pozatym po co Ty wpadles na forum... dowartosciowac sie?:> co nerwica nie przeszla ?;> :D
I'll be where the eagles flying higher and higher

przez celineczka3 28 cze 2008, 10:25
Wybacz ale to Ty caly czas zaczepiasz uzytkowników swoimi reklesjami i zaczynasz sie juz robic niemily bo teraz to Ty zaczynasz obrazac innych. Obrona wlasnych przekonan, nawet jesli nie sa sluszne to nie trollowanie!
celineczka3

przez zimbabwe 28 cze 2008, 12:52
No i to jest to czego nie lubię - wrzucanie wszystkich do jednego wora! Uwierz mi, nie każda osoba tutaj bierze leki, a poza tym nerwicowcy są nie tylko tutaj i nie każdy się "faszeruje" mówiąc potocznie. I widzę że zaczynasz się robić agresywny - czy tak reaguje osoba wyleczona z nerwicy?
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez jaaa 28 cze 2008, 19:02
Ja tu nie pasuje

zgadzam sie;)

mysle normalnie

nie bylabym tego taka pewna:P

zegnam .

wkoncu;)

Sortuj wg