jestem zdrowa

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: jestem zdrowa

przez zimbabwe 26 cze 2008, 12:50
U mnie przyczyny tego są genetyczne - co drugi w mojej rodzinie to alergik. Ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie - co myślisz o środkach ziołowych?
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez zimbabwe 26 cze 2008, 12:51
Widzę że jesteś kolejnym fanatykiem, który uważa że wie wszystko lepiej. Więc wolę już nie pisać 8) Idę do warzywniaka.
"Tatusiu, jaki jest sens życia?"
"Zaraz będą <<Fakty>> to się dowiesz!" :-D

przez antychemikal 26 cze 2008, 12:51
w Twojej rodzinie tez z nieba alergie nie spadly , musiala byc jakas przyczyna .
Choroby nie spadaja z nieba , kazda musi miec jakas pryzczyne , tak jak kazda budowla swojego konstruktora .

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez antychemikal 26 cze 2008, 12:53
co mysle o ziolach ? nic nie mysle , Ty wiesz tez zapewne o nich lepiej ;)

Uwazaj na "swoje mysli " one beda "twoimi "slowami , "uwazaj" na slowa bo one beda "twoimi" czynami , "uwazaj" na swoje ........
zbanowany

przez antychemikal 26 cze 2008, 12:56
po za tam mala uwaga , bo ja na lekach nie jestem i mysle naprawde trzezwo :)
Co mnei jeszez ciekawi , w wieku 9 lat urodzlas corke ? , nie dawno pisalas ze od urodzenia chorujesz na alergie , wczesniej , ze od 9 lat , musisz uwazac na to co piszesz , bo mozes sie obrocic wlasnie przeciwko Tobie ;)

Chyba ze najpierw zmagalas sie z alergia a po cudownych leczeniach przeszla ona w astme , to rozumie :/

zimbabwe napisał(a):antychemikal, a co powiesz o środkach ziołowych? Ja czasami muszę łyknąć melisę albo walerianę żeby się uspokoić. A poza tym choruję na astmę już 9 lat....

zbanowany

przez antychemikal 26 cze 2008, 13:19
polecam lekturke .

A więc postęp cywilizacji, a co za tym idzie wzrastające zanieczyszczenie środowiska, skazuje nas na alergie.
- Wydaje się, że odpowiedzialnymi za lawinowo rosnącą liczbę zachorowań są przede wszystkim antybiotyki.

http://www.trybuna.com.pl/zdrowie/index.php?id=18

zbanowany

przez mefiboszet 26 cze 2008, 14:23
No dobra, powiedziałeś swoje na forum, teraz przejdź się do jakiegoś ośrodka leczenia nerwic i zaproponuj swoją terapię rowerem, bo zaczynasz się powtarzać i przynudzać. I zaproponuj wstrzymanie postępu cywilizacji oraz zaprzestanie produkcji antybiotyków jako sposób na alergię :lol: Koncerny farmaceutyczne już drżą ;)
citalopram - 10 mg | mirtazapina - 15 mg

przez antychemikal 26 cze 2008, 14:38
i tutaj jest wlasnie problem jak slucznie zauwazyles to wszystko jest polityka pieniadza , ludzie sie nie licza .
Jak juz powiedzailem , powstaja osrodku leczenia nerwic bez lekow , rowniez w Polsce ,takze niczego nie musze nikomu proponowac , jak wspomnialem kazdy tez ma wolny wybor , jesli woli wyladowac w "wariatkowie" to moze brac chemie ile tylko chce .
Po zatym nie terapia rowerem , a terapia wytrzymalosciowa , mysle ze nawet jeszez nei jest znana w Polsce , i tutaj musze sie odwolac do ksiazki Kenneth Hambly pod tytulem " Am Liebsten ginge ich nicht mehr aus dem haus" jest tez wersja angielska ksiazki ) ktora posiadam , w ksiazce jest dokladnie prezdstawiona ta terapia , sa tez dzienniki ludzi ktorzy wyszli wlasni w ten soposob z agorafobi czy innyhc le`kow .
W jaki sposob wychodzic zazceli z domu , czy byl to rower , czy kij od szczotki , to wszystko bylo malo wazne , chodzilo calkiem o cos innego .

I jeszcez jedna sprawa , robisz sie malo elegancki ;) wyprostu jsie troche , inazej przestaniemy rozmawiac .

zbanowany

przez antychemikal 26 cze 2008, 14:50
U mnie to wyglada tylko tak :)

Obrazek

Ps; Jak do tad to nic mi innego nie przychodzi na mysl , jak to ze w Polsce jeszcze sie malo na tem temat wie :/ i nadal truje ludzi .

zbanowany

przez antychemikal 26 cze 2008, 14:58
w Ksiazce jest opisana cala ta spirala le`ku , w jaki sposob on powstaje i jakíe sa jego objawy , "chory " po przeczytaniu ksiazki ma swaidomosc swoich objawow , wie ze nie sa grozne pomimo iz sa bardzo nieprzyjemne to jednak nie sa grozne , inaczej zaczyna patrzec na to wszystko , samo przeczytanie tej ksiazki i zrozumienie objawow to juz polowa sukcesu !!
Ale niestety przewaznie trafiam na uparciuchow i zwolennikow chemi ;)
Wiec chyba nie mamy o czym rozmawiac , Wy wiecie lepiej od wszystkich :)

Obrazek

Obrazek

Ps, A teraz walsnie gdzie sobie pujde ? na rowerek oczywiscie :D

zbanowany

przez antychemikal 26 cze 2008, 15:13
no juz , malymi kroczkami ,wychodzimy z domu :D nie musi to byc rowerek , moze byc drabinka ;)

Obrazek

Wlasnie dziek itej ksiazce jestem zdrowy i zostawilme chemie w spokoju raz na zawsze , czego i wam zycze . Jaka rewolucje trzeba tam wam zrobic , zebys cie sie przestali w koncu truc :D
Zdjecia z jeziora w krotce :P

zbanowany

przez mefiboszet 26 cze 2008, 16:59
Ale ja Ci całkowicie wierzę w to, że masz książkę, że Ci pomogła, że wcześniej byłeś ciężko chory itd. itp. Tylko schorzenie schorzeniu nierówne, a Ty popadasz w skrajność, odrzucając z założenia wszelkie leki psychotropowe. Czy w tej książce jest powiedziane, jak zwiększyć ilość serotoniny między synapsami? Wrzuć skan w wersji angielskiej, to chętnie o tym przeczytam. Niemieckiego niestety nie znam.
citalopram - 10 mg | mirtazapina - 15 mg

przez antychemikal 26 cze 2008, 17:58
nie jest napisane bo nie ma takiej potrzeby , agorafobi nie lezcy sie lekami , czy tez innej "nerwicy " ksiazka mowi o tym jak wyjsc z agorafobi bez lekow , staram Ci sie to caly czas wytlumazcyc , ale Ty widzisz tylko swoja chorobe (depresje) i lekarstwa .
To ze nauki zawarte w tej ksiazce sa madre i skuteczne , czego jestem tez tego przykaldem bo wyszedlem dzieki tej ksiazce z agorafobi , nie podlega wogole dyskusji , jak to ze kazda nerwice i inna fobie mozna z latwosica zwalczyc bez lekow , nie wiem czyemu Ty sie "czepiles " tej depresji , z ktora ja nigdy w zyciu nie mialem nic w spolnego ?

Ps;

Jedno mnie jeszcze zastanawia , skoro u "chorej " stwierdza sie i nerwice , i agorafobie i depresje to jak rzetelan jest tam u was w Polsce diagnoza ? ..mam wrazenie ze co niektorych wogole na cos innego tam lecza , tak jak bylo to w moim przypadku , nie powiedziano mi nic konkretnego , kazano lykac chemie .

zbanowany

przez antychemikal 26 cze 2008, 18:09
Dzisaj moge napisac ze bylem "glupi" ze ich wogole sluchalem . Czego Wam "chorym na "nerwice " nie zycze , dlatego o tym pisze :)
Z depresjami jest roznie , w stanahc wzieto dwie grupy osob , jednych leczono psychoterapia , drugich lekami i ponoc ze psychoterapai wypadla lepiej .
Jak silna depresje mialy te osoby , tego nei wiem i w sumie nie interesuja mnie depresje , glownie jedynie agorafobia , wiem i swiecie jetem przekonany ze z latwoscia mozna z niej wyjsc jak i z wszelkich innych lekawic bez lykania chemi , ktora i tak nie pomaga , jedynie lagodzi objawy .

zbanowany

Sortuj wg