Umierałem

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez sigma 07 kwi 2006, 13:27
tak zrobię
dzięki, kochani jesteście :*
zawieszona między życiem a śmiercią...

przez Friday 07 kwi 2006, 22:39
Olka napisał(a):Sigma, idziesz do rodzinnego, prosisz o skierowanie do psychologa- nie do psychiatry!!! Udajesz sie do poradni psychologicznej i juz jestes w domku:) opinia sie nie przejmuj, idz i sama sprawdz co sa warci lekarze ktorzy tam pracują:)

Ja na przykład wolę psychiatrów, jakoś nie ufam psychologom.

przez iwo4 07 kwi 2006, 22:45
A mnie sie znowu psychiatra kojarzy tylko i wylacznie z przepisywaniem lekow...
Witajcie wsród "wybranych"...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

haj

przez dzasti13 08 kwi 2006, 11:40
A mnie sie wydaje moi drodzy , ze [url=http://ranking.abczdrowie.pl/c/27,psychiatra]psychiatra[/url] , poniewaz psycholog jest tu od czegos innego i prosze pojec niemylic, psycholog jest od spraw , problemow rodzinnych , a pychiatra od glowy i nerwice lekowa powinien zajac sie psychiatra! :lol: :lol:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez iwo4 08 kwi 2006, 12:31
Wlasnie psycholog potrafi wyleczyc nerwice lekowa... bo to on przeprowadza terapie ktora skupia sie na dotarciu do problemu...a psychiatra przewaznie uwaza ze wszystko mozna wyleczyc magiczna pigulka... tak jest najlatwiej

przez Gość 11 kwi 2006, 09:02
Majkaa napisał(a):Wiecie, może będę mało popularna, ale jestem przeciwniczką leczenia nerwicy lekami.... To jest najprostsze.. bierzesz tabletkę i jest świetnie. Przeszłam to... niezłe tabletki, szybka pozytywna reakcja organizmu.

A ja jednak pozostane przy teorii,że leki pozwalają wrócić do normalnego życia.. Nerwicę lękową mam od kilku lat. Efectin jem jakies 3 lata.. Właściwie nie mam na dzień dzisiejszy żadnych wiekszych objawów. Jem teraz tak małą dawkę leku,że według opini lekarzy,nie powinna mi w żaden sposób pomagać. Jem ją dla samej siebie..dla pewności. Daje mi tylko poczucie bezpieczeństwa. Za jakiś czas (bezpieczny dla mnie) zostawie ten skrawek tabletki. Jestem pewna w 100% że gdyby nie leki,nie poradziłabym sobie.
Gość

przez atrucha 11 kwi 2006, 09:05
Ten "gościu" to ja :lol:
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

haj

przez dzasti13 11 kwi 2006, 15:26
Ivo!
A ja sie niezgodze poniewaz ja milam terapie u psychiatry psycholog moj drogi jest od rodzinnych problemow a nie od glowy czlowieka a nerwica lekowa jest zwiazana z glowa a nie z rodzinka!!!!! :?: :?:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez iwo4 11 kwi 2006, 17:45
Nie musisz sie ze mna zgadzac... ja nie mam problemow z rodzina, tylko mam nerwice... a co za tym idzie same problemy emocjonalne, z ktorymi w ogole sobie juz nie radze... i wlasnie chodze do psychologa... psychiatra prawdopodobnie przepisalby mi tylko i wylacznie leki

przez Gość 11 kwi 2006, 21:36
psychiatra prawdopodobnie przepisalby mi tylko i wylacznie leki...
Ivo jak mozesz poweidziec ze prawdopodobnie by ci przepisyl tylko leki jak niebyles u psychitry ja tez mam nerwice lekowa i wiesz chodzilam na terapie do psychitry i co ty na to jakos mni tylko tabletek nieprzepisal , a nawet co smiesniejsze to pomogl znalezc problem dlaczego ? mam ja i gdzie jest powod...a to jest sukcesem na terapi ! niewiem moze twoj psycholog tez ci pomoze niewatpie !tylko niepiesz ze psychitra jest tylko taki , bo to sprzeczne sama jestem przykladem , a ja mam moja nerwice ku koncowi...Zycze ci tego samego duzo zdrowka!!!! ;)
Gość

przez iwo4 11 kwi 2006, 21:42
Jak juz cos to nie BYLAM:)... dobra, nie bede juz roztrzasac tematu psychiatra kontra psycholog, bo to nieistotne:)... ciesze sie ze mialas psychiatre, ktory prowadzil z Toba rozmowy i znalazl przyczyny tego wszystkiego... jednak z samych postow na forum nawet mozna wywnioskowac ze oni w wiekszej mierze wola przepisywac leki:)... a mnie chodzilo tylko i wylacznie o to, ze oprocz lekow potrzebna jest jeszcze psychoterapia... i ze wyleczyc mozna tylko i wylacznie za pomoca terapii

przez emiflo 14 kwi 2006, 21:51
dokładnie tak, psychiatra jest od leków , a nie zajmuje się przyczyną nerwicy, a tylko jej odkrycie i wyeliminowanie spowoduje wyzdrowienie.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez atrucha 14 kwi 2006, 22:06
A ja pozwolę sobie znowu się nie zgodzić. Moja pani psychiatra prowadziła ze mną terapię. W sumie spedziłyśmy sporo czasu na rozmowach o przyczynach,zachowaniach,relacjach etc. Być może zależy to od chęci samego lekarza i jego stosunku do pacjenta.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez emiflo 14 kwi 2006, 22:10
a może miała kwalifikacje psychologa ?
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

Sortuj wg