Terapia swiatlem!

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Terapia swiatlem!

przez Smetna76' 29 maja 2008, 10:11
Witam!
Mi oprocz czytania tylko i wylacznie pozytywnych wypowiedzi na forum :D -pomaga terapia swiatlem.
Raz w tygodniu wybieram sie do solarium i 'naswietlam' swoje mysli-w moim przypadku to dziala!
Pierwszy raz gdy sie wybralam po dlugiej przerwie,myslalam ze mi serce wyskoczy,wyobrazalam sobie,ze zaraz zemdleje i takie tam...ale powiedzialam-DOSYC tego! Chce wygladac jak moja mlodsza,piekna,opalona siostra-zawsze wesola,pelna zycia (mimo gorszych zmartwien niz moje)!
Prawda jest ,ze ludzie z cieplych poludniowych regionow swiata sa zawsze pogodni i pelni optymizmu!
Sprobujcie-pod warunkiem,ze nie zazywacie lekow np.z dziurawcem.
Pozdrawiam wszystkich i glowa do gory!Z nerwicy czy depresji naprawde da sie wyleczyc i to w 100%!!!

Re: Terapia swiatlem!

przez madzia26 29 maja 2008, 18:09
cieszę się że znalazłaś sposób na swoją chorobe muszę też spróbować może coś w tym jest

przez scrat 02 cze 2008, 14:39
No, dwa czynniki - raz że czujesz się lepiej, bo wyglądasz lepiej, a dwa że światło ogólnie pomaga. Dlatego lubię lato :)
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jovita 17 cze 2008, 19:58
Tak swiatlolecznictwo jest dobra metoda na depreche , ale solarium to troszke inne dzialanie tutaj raczej chodzi bardziej o wygląd ;) a wiadomo ze im cudniej wygladamy tym sie lepiej czujemy.

Smetna76 to super ze taka metoda jest dla ciebie skuteczna ;)
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

Sortuj wg