Zioła zamiast leków ???

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Zioła zamiast leków ???

przez DP 01 maja 2008, 15:09
Witam. Choruje na nerwice natręctw około 10lat...lecze sie farmakologicznie od około 3lat. Prosze mi powiedziec czy moge brac zamiast lekow na nn jakies zioła bądź tym pdobne mikstury?...obecnie biore Anafranil SR...po wszystkich lekach jakie bralem...mam 1 głowny efekt uboczny a mianowicie brak erekcji. Przeszkadza to mi i mojej dziewczynie...prosze o POMOC. Tylko nie piszcie to zmien lek na inny bo brałem juz chyba 12 róznych (Zoloft, Seroxat, Bioxetin, Fluoxetin itd.) i po każdym występuje ten skutek uboczny, poza tym branie lekow przez 30lat np napewno niszczy wątrobę w znacznym stopniu prawda?
DP

przez madzia26 01 maja 2008, 20:04
moim zdaniem nie mozna zamienic leku na ziola bo nie dzialaja przy nerwicach sama mam nerwice i na poczatku pilam rozne mikstury i nic nie dzialalo wiec poszlam do lekarza.ziola moga jedynie pomuc w jakichs stresach a nie w zaawansowanej chorobie taka jest moja opinia trzymaj sie

przez Zahn 02 maja 2008, 15:13
Ja na początku walki z nerwicą nastawiłem się właśnie na zioła... niestety efekt był marny, a raczej żaden. Dopiero leki i terapia przyniosły poprawę. Dlatego uważam, że zioła mogą tylko pomóc w walce z nerwicą, ale same nie rozwiążą problemu.
"Śpiewać... Cieszyć się majem... Niektórzy to mogą..."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mefiboszet 02 maja 2008, 20:03
Po wszelkiego typu ziołach jedynie chciało mi się trochę spać. Szkoda pieniędzy i czasu. A dziewczyny ani żony nie mam, więc mi wszystko jedno ;)

przez madzia26 02 maja 2008, 20:26
powinnes zaufac lekarzowi albo go zmien

Re: Zioła zamiast leków ???

przez Amy Lee 20 maja 2008, 14:08
Wiadomo, leki obciążają organizm, dlatego muszą być jak najlepiej dobrane.

A zioła to są dobre raczej do przyprawiania mięsa.
Amy Lee

przez nazer 20 maja 2008, 19:48
Przychylam się do wypowiedzi innych zioła nic nie dają, leki bierz, i pogadaj o erekcji z lekarzem moze ci cos doradzi, ja biore xetanor i powiem ci tak pierwsze 2 mies wogole zero erekcji, zero ochoty na sex, teraz jest erekcja i ochota w piatek bede sie widzial z luba to sprawdzimy czy jest lepiej :)
Co do watroby to o ile wiem ten organ sie regeneruje sam :) pozatym jest wiele suplementow diety ktore dzialaja oslaniajac watrobe, wiec tabletka cie nie zabije, a ziolka mozesz sobie pic dla smaku

przez Motylek29 21 maja 2008, 15:09
Ja jestem jak najardziej za ziołami. Ale nie można ich wybierać jak się chce i jakie się chce.
To lekarz mówi co brać. I ja nie biorę w dawkach takich jak na opakowaniu tylko dużo bardziej zwiększonych.
Zioła + psychoterapia to działa.
Ale jak powiedziałam sami nie kombinujcie to lekarz mówi co jak i kiedy.

przez Tarazed 21 maja 2008, 21:44
Ziołami można leczyć wzystko i wyleczyć prawie wszystko. Trzeba tylko wiedzieć dokładnie jak i ile i za dużo też nie można, bo efekt może trochę zacząc przerastać człowieka... Najlepiej się skonsultowac nie tylko z lekarzem ale też z profesjonalistą od zioło-lecznictwa. Niestety dobrzy sepcjaliści są pomiędzy tymi złymi i warto mieć kogoś poleconego. Zwłaszcza że lekarz to jakiś dyplom powinien mieć, a człowiek od ziół - chwilowo nie wiem jak to porządnie określić, może mieć papiery ale niekoniecznie takie jak by się chciało. Warto udać się do zielarni tylko też nie "pierwsze lepszej", ale już do takiej jakiejś większej "z renomą", przeważnie w każdym mieście chyba jest co najmniej jedna porządna
Brane regularnie tak jak zalecono dają czasem równy efekt jak medykamenty chemiczne, ale trzeba brać naprawdę regularnie, i to czasem z 2-3 miesiące, natomiast nie że zamiast dwóch miesięcy będę se brał jeden ale dwa razy większa dawkę :)

Sortuj wg