Odwyk od leków

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Odwyk od leków

przez jaaa 28 kwi 2008, 15:16
co wiecie,gdzie mozna na czym to polega

wydaje mi sie ze jestem uzalezniona od lekow nasennych ,biore jak nie musze ,szukam byle powodu by wząc ... Stilnox najczesciej ,jak mam go w domu to najwiecej 4 dni ,5 moge byc bez niego a potem znow biore przez pare dni
bezsennosc wciaz jest.. moge tak dalej zyc ,ale czy to jest juz uzaleznienie czy jeszcze nie?

przez madzia26 30 kwi 2008, 11:28
mialam to samo bralam stilnox po pol tabletki sa to leki uzalezniajace nie moglam bez niego spac kladlam go kolo luzka i jak usnelambez niego to zaraz po przebudzeniu szukalampo stole gdzie jest i musialam zazyc...gdy caly dzienmialamataki to myslalamsobie ze byle do wieczora wtedy wezme stilnox i bedzie juz dobrze...bralam go przez trzy miesiace non stop,ale lekarka kazala mi go odstawic a przed odstawieniem oswoic sie z mysla ze bede musiala bez niego jakos funkcjonowac,udalo sie bo zaczol juz wtedy dzialac paromerc ktury tez biore i teraz mam bardzo dobry sen przesypiam cala noc bez problemu

przez Mooni 30 kwi 2008, 14:50
ja się musze pochwalić, że po roku zażywania odstawiam leki i nawet nie odczuwam tego zbyt dotkliwie. Czuję, że jestem w stanie żyć bez wspomagaczy. Samowolnie zdecydowałam od odstawieniu. Najpierw zmniejszyłam dawkę do 50mg, ostatnio od tygodnia biore 25mg, czyli dawkę minimalną i to nie codziennie. Trzymajcie kciuki, czuję, że sie uda, bo mam już dość prochów
Jeżeli nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jaaa 30 kwi 2008, 16:28
Monii gratuluje- ale bralas na sen?

przez madzia26 30 kwi 2008, 20:37
gratuluje!!ja przestalam brac ten stilnox,teraz biore paromerc 20mg.no i moja pani doktor powiedziala zebym sie juz po malu nastawila ze po wakacjach bede odstawiac.a ty moni chodzilas na psychoterapie?

przez jaaa 30 kwi 2008, 22:20
co to za lek ten paromerc? nie slyszalam o nim

przez madzia26 01 maja 2008, 19:52
to jest to samo co paxtrin czy cos w tym stylu niewiem czy nie przekrecilam nazwy,ale moja lekarka mowila ze to jest jeden lek z najbezpieczniejszych nie powoduje dzialan ubocznych i nie uzaleznia

Sortuj wg