wychodzenie do ludzi

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Re: wychodzenie do ludzi

przez Anczitka 26 lip 2008, 21:43
przyjma Ciebie na pewno dobrze:)jestem po terapii grupowej 3- miesiecznej i wspominam ja naprawde jako swoj najwiekszy prywatny sukces- cos co wkoncu zrobilam tylko i wylacznie dla siebie:)mialam okazje uzyskac wsparcie i cieplo od ludzi, ktorzy borykaja sie z podobnymi problemami...a przede wszystkim byli to ludzie wsrod ktorych czulam sie bardzo bezpiecznie hehe ale to takze ciezka praca takze przygotuj sie na gleboka introspekcje w glab siebie
ja kiedys tez sie balam wychodzic z domu ale teraz wiem skad bral sie ten lek... tak sie zamknelam w sobie ze wszstkimi moimi problemami ze pozniej sie balam ze ludzie odkryja to we mnie tak jakbym miala wszystkie swoje problemy wypisane na twarzy:(
Anczitka

przez Capsel 27 lip 2008, 01:29
Anczitka napisał(a):przyjma Ciebie na pewno dobrze:)jestem po terapii grupowej 3- miesiecznej i wspominam ja naprawde jako swoj najwiekszy prywatny sukces

to chyba wszyscy tak maja.Wiesz co wiekszosci ludzi robi z igly widly.Tak naprawde maja slabe psyche i wystarczy ze znajda kogos (matka,babka,ojciec czy powabna sasiadka) kogo mozna uczynic winnym tej sytlacji.Taka terapia dla nich to nowe zycie.Moim zdaniem powinno sie je wprowadzic do programu szkolnego na ostanie 3 m-c gimnazjum. Ale to nie przejdzie bo 150zl. poszli by z torbami.

przez Anczitka 28 lip 2008, 21:08
hehe a czemu 150 zeta akurat??jejeku jaka dzisiaj jestem happy to chyba nie ten topic, ale wprowadze troche zamieszania:)ale masz dobry plan tyle ze musialaby byc dobrowolna, bo nie kazdy na terapie sie nadaje:)trzeba dojrze u mnie 2 jak nie 3 lata minely zanim sie ogarnelam i zaczelam leczyc kwii
Anczitka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg