Cena wizyty?

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Cena wizyty?

przez Maciek88 02 mar 2008, 20:33
Witam wszystkich :)

Forum to czytam już regularnie od jakiegoś czasu i często mi pomaga, za co wielkie dzięki :)

Ostatnio jednak jest ze mną coraz gorzej i zastanawiam się nad pójściem do psychologa lub terapeuty. Niestety, ale nie jestem zbyt kasiasty i boję się, że takie spotkania mogą mnie przerosnąć finansowo.
Boję się iśc tylko zapytać o cenę, dlatego jeżeli moglibyście napisać przybliżone ceny wizyty u psychologa w Waszym mieście to byłbym wdzięczny. Zupełnie nie mam pojęcia w jakich granicach jest ta suma

Ps. Wybaczcie jeżeli zły dział, ale nie wiedziałem gdzie to napisać :P
Pozdrawaim wszystkich :)

przez celineczka3 02 mar 2008, 20:52
Ceny wizyty u psychologa wahają sie od 50-100 zł netto. Oczywiscie dolna granica dotyczy mniejszych miejscowosci górna wiekszych.Pozdrawiam:):)
celineczka3

przez Maciek88 02 mar 2008, 20:59
i jest to cena za godzinna wizytę ? Dużo... :(

A jak wygląda sytuacja z terapią grupową. Takie leczenie musi być bardzo drogie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez celineczka3 02 mar 2008, 21:03
Pamietaj ze zawsze jest jeszcze mozliwosc leczenia na NFZ,wtedy nie placisz za terapie. Ja z takiej korzystam i sobie chwale, powiem wiecej to pierwsza terapia ktora mi pomogla, po 2 wczesniejszych nieudanych próbach.

Maciek88 napisał(a): jest to cena za godzinna wizytę ? Dużo...

Tak to cena za godzine terapii.Niestety...

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:06 pm ]
A co do grupowej terapii to tez mozna isc na NFZ....ja bylam na takiej i mam mieszane uczucia. Prywatnie nie orientuje sie niestety ile taka forma terapii moglaby kosztowac ale zapewne mniej niz indywidualna.
celineczka3

przez Maciek88 03 mar 2008, 20:59
OK dzięki za informacje :)

A co trzeba zrobić, aby dostać taką terapie od NFZ ?

przez celineczka3 03 mar 2008, 21:33
Isc do psychiatry po skierowanie.Takie skierowanie mozesz tez dostac od lekarza ogólnego ale psychoterapeuci inaczej patrza na skierowanie od specjalisty:)
celineczka3

przez KrzysztofT 24 kwi 2008, 16:27
celineczka3

Państwowo (czyli z NFZ) jedyne co możesz dostać to sekcja zwłok. :lol:
Gdybym liczył na NFZ to dziś pewnie byłbym ślepy, głuchy i garbaty. :shock: :lol:
Dzisiaj dostać się do specjalisty to cud. Onkolog - pierwszy termin - grudzień 2008, okulista - luty 2009, itd.
Więc nie mam pojęcia jakim cudem dostałaś się na psychoterapię z NFZ? :?

przez celineczka3 24 kwi 2008, 16:41
KrzysztofT a jednak dało się. Jestem pod opieką zarówno psychoterapeuty jak i psychiatry na NFZ i jestem bardzo zadowolona. I zapewniam Cie ze głucha, ślepa i garbata nie jestem ;) Wrecz przeciwnie mam sie dobrze, a terapia idzie do przodu i mam duze widoki na wyzdrowienie:)Takze prosze nie uogolniaj, bo na tym swiecie sa jeszcze jak widac uczciwi ludzie:):)
celineczka3

przez Don Diego 25 kwi 2008, 14:16
W Lublinie na przykład w jednej z prywatnych klinik wizyta kosztuje 70zł.Zaden z pokojów w budynku nie jest podpisany więc nikt nie wie do jakiego lekarza czekasz pod drzwiami.To jest dobry pomysł bo w państwowych placówkach napis psycholog lub psychiatra zwykle razi w oczy

przez _Amelka_ 25 kwi 2008, 16:35
Katowice - 50 minut terapii to od 70zł do 90zł. Ja płace 50 zł na sesje, ale mam zniżke u mojej terapeutki :mrgreen: ;)

Sortuj wg