CZY KTOś Z WAS ZNA PRZYPADEK WYLECZENIA Z NERWICY

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

OJej!

przez dzasti13 18 mar 2006, 16:04
Halo Halo czaegos tutaj nierozumiem.Minhoi ok jasne co piszesz.Ale Olka cibie niezrozumialam teraz za nic .Mozesz mi wyjasnic CO to znazcy u ciebie ze Nerwica cie niedotyczy ,to co tu robisz ,bo niemoge zrozumiec! :shock: :shock:
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

przez didado1 18 mar 2006, 17:21
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 20:02 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez dzasti13 18 mar 2006, 19:58
Ja niejestem w 100% zdrowa mam nieraz slabe leki ktore potreafie odrzucic, i doskwiera mi nieraz niepokuj ktory siedzi w srodku i trwa nieraz caly dzien ale ogolnie mam prawie chorobe pokonana w powiedzmy 80%,jeszcze troche i mysle ze zakoncze ten temat chorobska.Ale byle do przeodu i wiesz co Didado ciesze sie ze masz wiare ,bo jest bardzo potrzebna w walce z choroba.Pozdrawiam ;) ;)
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 18 mar 2006, 20:14
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 20:02 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez dzasti13 18 mar 2006, 21:27
NO oczywiscie didado1 ze cie rozumiem, a powiedz czy w terapi znalezliscie przyczyne z twoim lekarzem na jakiej porstawie rozwinela sie u ciebie ta choroba ,ja przeszlam terapie 2 i pol miesiaca,ale tak jak mowie nie dokonca czuje sie jeszcze zdrowa a oczywiscie niezostawie tego ak dlatego czakam az moja doktor sklekota grupe tu w niemczech ,bym mogla dolaczyc i tak czekam juz na nia dugo bo ok 4 miechow ,byly dziewczyny 2 i zrezygnowaly zaraz.Wiesz czego czasem nierozumem u ludzi ,tego ze chca wyzdrowiec ,a blokuja sie w sobie i przestaja walczyc, mowiac ze wiedza ze cos trzeba robic ,ale tego nierobia.Powiem ci dlamnie teraz niema nic wazniejszego na swiecie i chodz tez mialam dni zwatpienia momentalnie przebudzalam sie z tego koszmaru i staralam sie dzialac dalej,czego i tobie zycze wytrwalosci i wiary w walke :lol: :lol: :lol:

Re: OJej!

przez Olka 19 mar 2006, 02:05
dzasti13 napisał(a):.Ale Olka cibie niezrozumialam teraz za nic .Mozesz mi wyjasnic CO to znazcy u ciebie ze Nerwica cie niedotyczy ,to co tu robisz ,bo niemoge zrozumiec! :shock: :shock:

czy ja napisałam ze mnie nie dotyczy? :lol: :lol: :lol:
"...by czuć upadek z wysoka spaść trzeba. Być na dnie by móc sięgnąć nieba......"

przez didado1 19 mar 2006, 12:11
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 20:03 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez dzasti13 19 mar 2006, 15:58
przepraszam Olka za to ze niezrozumialam ale zle przecztalam twoja wypowiedz ,bo napisalam ,ze problem nerwicy jeszcze cie dotyczy a ja slapa przeczytalam ze niedotyczy wiec sie zastanowilam dlatego co tu robisz,Jesszcze raz z gory przepraszam za pomowienia ,prosze mi wybaczyc! :cry: :cry: :cry:

[ Dodano: Nie Mar 19, 2006 3:06 pm ]
No wiedzisz DIdado, glowa do gory! wazne ze do przeodu sie przesuwasz ,a nie ak niektorzy blokuje sie i czekaja na gwiazdke z nieba,wiem ze nieraz ciezko jest straram sie niektorych zrozumiec, ale nieraz sie moze nieda bo nieznam ich histori zycia i dlatego nierozumiem jak to u nich wyglada.Bardzo mi przeykro Didado z powodu taty i tej drugiej smierci tak to na tym swiecie jedni sie rodza drudzy umeiraja,wcale ci sie niedziewie ze ciezko ci sie otrzasnac i masz lek ze umrzesz ,ale uwiez w to zycia my sobie niewybieramy i niekonczymy go sami wiec staraj sie jakos powioli docierac do siebie samego mowiac jak mam umrzec to sie stanie nawet dzis ,nikt niewie kiedy jego koniec, wiec powmysl sobie i tak i tak niebede mogl tego uniknac, wiec moze zaczne jakos zyc normalie nemyslac wciaz o smierci ktory ma przyjsc,do mnie1 i moze kaos na ciebie pozytywnie poskutkuje,.Trzymam kciuki za ciebie i niemartw sie kazdy z nas ma do rozwiazania jakies w sobie zeczy i musi je zmienic na to potrzeba czasu i wytrwalosci! :lol: :lol: :lol: bedzie dobrze zobaczysz!

przez didado1 19 mar 2006, 18:59
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 20:04 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez dzasti13 19 mar 2006, 19:25
Didado! bardzo cie podniosla twoja znajoma na uchu ,ale uwierz ze u mnie tez niebylo wesolo moj znajomi niekturzy powiedzieli ze sobie to wymyslilamto wszystko a co naggorsze to to ze musze miec z nimi kontakt ale olac to szczerze!JAk niemusissz to olej ta znaoma a ciesze sie ze robisz krok do przeodu ja tez zrobilam jeden do przodu i ciesze sie pozdrawiam :lol:

przez didado1 20 mar 2006, 11:52
xxx

OJej!

przez dzasti13 20 mar 2006, 12:32
WItaj Didado, ja powiem ci znow straj mam ze swoim chlopakiem juz sama niewiem zaczynam miec wyzuty sumienia ze wszytko moja wina ,kucimy sie tak czastko cza praktycznie niepamietam kiedy bylo dobrze i niewiem co z tego bedzie powiem szczerze , chyba sprobuje jak bedzie nastepna kutnia nic niemowic moze bedzie dobrze ,ja nietesknie ze problemami poniewz tylko sie z nimi zmagam i nowe nadchodza a nerwica trzeba sie zajac i problemy kutnie dochhodza, nie nie niema co?Ja chcialabym juz byc po terapi i czuc sie zdrowa by miec nowa sile na dzialanie!pozdrowionka i niemartw sie jutro bedzie lepiej! :lol: :lol: :lol:

przez Minhoi 20 mar 2006, 17:25
Witajcie!

... didado1 - Pozjadałam wszelkie rozumy??… odpowiadam wyłącznie za siebie. Masz prawo się ze mną nie zgadzać i mnie nie rozumieć. Wiem, co mi pomaga a co nie, co na mnie dobrze wpływa a co nie i wiem jak sobie samej pomagać, ale moje sposoby niekoniecznie mogą być dobre dla innych.
Dlatego faktycznie nie ma sensu dywagować, co i jak kto rozumie.
Pisałam pod Twoim postem jak można różnie rozumieć ‘wychodzenie’ z nerwicy, że jak ze wszystkim innym - są różne perspektywy wyobrażenia o tym. Mówię o tym, bo temat znam z autopsji: dla jednego wyjście z nerwicy to brak lęków, stanów depresyjnych itp. Dla drugiego to łatwość i przyjemność życia – czyli dopóki się borykają z uczuciem, że nie są jeszcze ‘dość doskonali’ i nie czują się ‘dość wspaniale’ dopóty mają problem z akceptacją sytuacji i poczuciem, że wciąż tkwią w szponach choroby.

przez didado1 20 mar 2006, 18:52
xxx

Sortuj wg